Babsy
Babsy
  12 listopada 2011 (pierwszy post)

Lady Gaga, właśc. Stefani Joanne Angelina Germanotta (ur. 28 marca 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów piosenek i kompozytorka wykonująca muzykę pop. Lady GaGa zyskała sławę za sprawą wydania debiutanckiego albumu The Fame (2008), który po ogromnym sukcesie komercyjnym, zapoczątkował międzynarodową popularność z singlami "Just Dance" i "Poker Face ". Artystka znana jest z energicznych i charyzmatycznych występów na żywo. Potrafi utrzymywać niezwykły kontakt z publicznością. Nieodłącznym elementem scenicznego show Lady GaGi są różnego rodzaju kreacje, projektowane przez m.in Giorgia Armaniego, Aleksandra Macqueena i wielu innych znanych projektantów. Gaga jest rozpoznawalna dzięki swojemu unikalnemu stylowi outré, co w szczególności widać w jej kostiumach i klipach muzycznych.



znacie?
lubicie ja/ jej muzyke?
uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

pozdrawiam, Babsy:*
boniwinter
boniwinter
  13 listopada 2011
Babsy
Babsy: znacie? lubicie ja/ jej muzyke?

znam oczywiscie, chyba wszyscy ja znaja:)
bardzo nie lubie jej muzyki, znam jej tworczosc z radia i kompletnie nie moj klimat

Babsy
Babsy: uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

ma bardzo oryginalna urode, ktora doskonale podkresla makijazem. Jest bardzo kontrowersyja, ale uwazam, ze jej uroda nie jest czytem kobiecosci
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: robiła nos - to pewne.

to GaGa? fajna dupeczka :-O

co do nosa, nie sadze. Spojrz na ilosc tapety, cieniami wszystko mozna wymodelowac - przypominam o Azjatce ktora na yt robi SKUTECZNIE z siebie Angeline Jolie i pokazuje jak modelowac nos makijazem ;)
Na tym zdjeciu z "mlodosci" ma po prostu zwykly makijaz upiekszajacy, teraz idzie na modelujacy.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na tych pierwszych ma normalne nogi, na drugich jest przechuda. kwestia tego jak ja wydluza i wygladza. i to samo z nosem + oczywiscie odpowiedni makijaz tez duzo daje :)


widzialam jej wystepy z koncertow, faktycznie, jak na jej wiek ma strasznie rozlazle cialo - przede wszystkim poslady i nogi. Takie cos to mozna zrozumiec u matki 4 dzieci.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  13 listopada 2011
massacre
massacre: to GaGa? fajna dupeczka :-O

pewnie, że to ona :D
Slayer
Slayer
  13 listopada 2011
Babsy
Babsy: Lady Gaga

Dobra dupeczka oczywko w ogóle nie w moim typie ale braubym ze względu na oryginalność i chory artyzm . Muzyka nie mój klimat również aczkolwiek czasami sobie włącze jej płytkę :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 listopada 2011

Czy to Ferero Rocher?
Nie... to Lady Gaga :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  13 listopada 2011

Chyba Lady Niedowaga :mrgreen:

Babsy
Babsy
  14 listopada 2011
Patrishia
Patrishia: Znam, lubię muzykę. Nie uważam ją za atrakcyjną jakoś szczególnie, ale lubię jej głos i fakt, że jest utalentowana.

ja tez:)

Konto usunięte
Konto usunięte: ładna to ona była jak wydała 1 piosenkę "poker face"

tez mi sie najbardziej ta fryzura podobala:) no i pierwsza byla "just dance":)

Fantazja
Fantazja: nie, ma straszną twarz.

no miss universum by nie zostala;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Nieznosze jej przez te jej cyrkowanie na scenach

lepsze to, nizby stala dretwo jak slup soli, spiewajac "za kare"

Konto usunięte
Konto usunięte: W tych swoich przebraniach wygląda ładnie,

zalezy tez, ktorych:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Teledyski niby pomysłowe, ale dla mnie kiczowate.

ale jest zapamietywalna przez to:)
Babsy
Babsy
  14 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ćpunka, hipokrytka

czemu?

Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie uważają ją za wielką alternatywę,

ja za alternatywe jej nie mam, jest dla mni

Konto usunięte
Konto usunięte: tworzy muzykę popularną, jest produktem popkultury.

popowa piosenakarka, sama chyba kiedys gdzies gadala, ze chce byc krolowa popu, zadnych tam alternatyw.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wróżę jej przyszłość jak Amy Winehouse i dobrze, bo przykre, że młodziutkie dziewczyny widzą w niej ślepo wzór do naśladowania,

jakies hany montany i spolka lepszym wzorem:)?

Konto usunięte
Konto usunięte: na scenę wychodzi naćpana, jej koncert który ja miałam okazję widzieć to przeze wszystkim pokazanie braku szacunku swoim fanom, playback, podśpiewywanie kiedy jej się zachce, tarzanie się po podłodze, żenada.

tego to juz nie wiem, wiec sie nie odniose:)

massacre
massacre: ma charyzmę, talent i to coś w sobie, co powoduje ze jest gwiazda.

:tak: po just dance sie obawialam, ze bedzie gwiazda jednej piosenki, no ale okazalo sie, ze nie:)

MaqdaIena
MaqdaIena: Fuj, fuj, z każdej strony. Piosenka z 'rarara'' doprowadza mnie do furii.

ee tam;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Babsy:dzięki swojemu unikalnemu stylowi

to tez mi sie podoba, ale niektore zerzniete pomysly na stroje to dla mnie naciagniecie, podciagniecie niektorych kreacji. zreszta, kazdy pomysl na stroj moze byc wykorzystany tylko raz? i w modzie, i w sztuce wszystko juz bylo, teraz sie tylko odtwarza:)

Konto usunięte
Konto usunięte: jakby nie wiadomo co nimi robiła.

Babsy
Babsy
  14 listopada 2011
Prinz
Prinz: jak powiedzial moj dobry znajomy 'skandal to byl jak Madonna na krzyzu wisiala'

nie wiem, czy tez hdzies nie bylo pisane, ze Gaga chce byc nastepczynia Madonny:)

massacre
massacre: Jest na ustach wszystkich i o to jej chodzi.

niewazne, co gadaja, byleby nazwiska nie przekrecili;)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 listopada 2011
Babsy
Babsy: nie wiem, czy tez hdzies nie bylo pisane, ze Gaga chce byc nastepczynia Madonny:)

moze byc napisane, poczekajmy jak gaga bedzie na szczycie 28 lat jak Madonna, wtedy moze byc krolowa. aaa i wypadaloby sprzedac 300 mln rowniez jak Madonna

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 listopada 2011
Prinz
Prinz: moze byc napisane, poczekajmy jak gaga bedzie na szczycie 28 lat jak Madonna, wtedy moze byc krolowa. aaa i wypadaloby sprzedac 300 mln rowniez jak Madonna


w ogole nie rozumiem porownan Gagi do Madonny.
To tak jakby porownywac rewolwer do

:rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  15 listopada 2011
Babsy
Babsy: to tez mi sie podoba, ale niektore zerzniete pomysly na stroje to dla mnie naciagniecie, podciagniecie niektorych kreacji. zreszta, kazdy pomysl na stroj moze byc wykorzystany tylko raz? i w modzie, i w sztuce wszystko juz bylo, teraz sie tylko odtwarza:)

No tak, odtwarzanie jest non stop, tylko wtedy nie powinno się nazywać takich ludzi okrywcami, czy kreować ich na kogoś niezwykle kreatywnego, samodzielnego i oryginalnego. Wielokrotnie pisane jest, że ona sama wszystko wymyśla i jaka to jest twórcza, oh ah, a to wszystko grubymi nićmi szyte jest :pavarotti:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wielokrotnie pisane jest, że ona sama wszystko wymyśla i jaka to jest twórcza, oh ah, a to wszystko grubymi nićmi szyte jest


Pisane chyba jest na portalach i w gazetach typowo plotkarskich, ktore z racji rzeczy nalezy traktowac z ogromnym dystansem i przymruzeniem oka. Bo jedno to czerpac insiracje z innych gwiazd, a drugie plagiatowac. A jak to tabloidy nazywaja... to juz inna sprawa. Oni zawsze uzywaja wielkich slow by wzbudzic kontrowersje i siac zamet :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  15 listopada 2011
massacre
massacre: Pisane chyba jest na portalach i w gazetach typowo plotkarskich, ktore z racji rzeczy nalezy traktowac z ogromnym dystansem i przymruzeniem oka. Bo jedno to czerpac insiracje z innych gwiazd, a drugie plagiatowac. A jak to tabloidy nazywaja... to juz inna sprawa. Oni zawsze uzywaja wielkich slow by wzbudzic kontrowersje i siac zamet :D

No tak, ale potem ludzie powielają i za taką twórczą ją sami uznają :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.