Babsy
Babsy
  12 listopada 2011 (pierwszy post)

Lady Gaga, właśc. Stefani Joanne Angelina Germanotta (ur. 28 marca 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów piosenek i kompozytorka wykonująca muzykę pop. Lady GaGa zyskała sławę za sprawą wydania debiutanckiego albumu The Fame (2008), który po ogromnym sukcesie komercyjnym, zapoczątkował międzynarodową popularność z singlami "Just Dance" i "Poker Face ". Artystka znana jest z energicznych i charyzmatycznych występów na żywo. Potrafi utrzymywać niezwykły kontakt z publicznością. Nieodłącznym elementem scenicznego show Lady GaGi są różnego rodzaju kreacje, projektowane przez m.in Giorgia Armaniego, Aleksandra Macqueena i wielu innych znanych projektantów. Gaga jest rozpoznawalna dzięki swojemu unikalnemu stylowi outré, co w szczególności widać w jej kostiumach i klipach muzycznych.



znacie?
lubicie ja/ jej muzyke?
uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

pozdrawiam, Babsy:*
Karola
Karola
  12 listopada 2011

to prawdziwe mięso? :O

Patrishia
Patrishia
  12 listopada 2011

Znam, lubię muzykę. Nie uważam ją za atrakcyjną jakoś szczególnie, ale lubię jej głos i fakt, że jest utalentowana.

Babsy
Babsy
  12 listopada 2011
Karola
Karola: to prawdziwe mięso?

podobniez;P
Karola
Karola
  12 listopada 2011

fu ;x [znaki]

styka51
styka51
  12 listopada 2011
Babsy
Babsy: znacie? lubicie ja/ jej muzyke? uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

Znam.
Nie lubię.
Nie... bez make upu jest dużo brzydsza od innych gwiazd. Ba.. nawet ja o poranku lepiej wyglądam :lol:
Adidasowa
Adidasowa
  12 listopada 2011

ładna to ona była jak wydała 1 piosenkę "poker face"

ale wbrew pozorom lubię jej piosenki, wpadają szybko w ucho :mrgreen:

Fantazja
Fantazja
  12 listopada 2011
Babsy
Babsy: znacie? lubicie ja/ jej muzyke? uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

znamy.
znam tylko Poker Face, nie przepadam.
nie, ma straszną twarz. czy jest atrakcyjna? hm. chyba tak.
feuliette
feuliette
  12 listopada 2011

Nieznosze jej przez te jej cyrkowanie na scenach :zabawa:

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  12 listopada 2011

Znam, lubię. W tych swoich przebraniach wygląda ładnie, natomiast bez make up'u nie zwrócił bym na nią uwagi na ulicy.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 listopada 2011

dziwne, że jeszcze nie ma Kolarza i strzepki :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

marta0859
marta0859
  12 listopada 2011
Babsy
Babsy: lubicie ja/ jej muzyke? uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

Tak, trudno jej nie znać. ;) Nie, muzyki nie lubię.
Teledyski niby pomysłowe, ale dla mnie kiczowate.
Z wyglądu uważam, że jest przeokropna, moja babcia kiedyś czytała gazetę i wyskakuje do mnie z tekstem, czy wiem, co to za maszkaron. :rotfl:
bez kitu to chyba najbrzydsza gwiazdka show biznesu na dzień dzisiejszy.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  12 listopada 2011

gdy ma makijaż wygląda nawet fajnie, jeśli nie jest on zbyt kolorowy. Muzyka? kiedyś sluchałam teraz czasami, ale można powiedziec że mi się piosenki podobają

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Zadziora
Zadziora
  12 listopada 2011

Nie lubię jej, denerwują mnie jej piosenki, a jak słyszę Alehandro, to mam ochotę rozwalić radio:D

Jedno nas łączy: ta sama data urodzenia, ciekawe która z nas jest starsza minutowo;p

snjeszqa
snjeszqa
  12 listopada 2011

lady gaga jest spoko
tylko po prostu inspiruje sie brzydota.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.