Babsy
Babsy
  12 listopada 2011 (pierwszy post)

Lady Gaga, właśc. Stefani Joanne Angelina Germanotta (ur. 28 marca 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów piosenek i kompozytorka wykonująca muzykę pop. Lady GaGa zyskała sławę za sprawą wydania debiutanckiego albumu The Fame (2008), który po ogromnym sukcesie komercyjnym, zapoczątkował międzynarodową popularność z singlami "Just Dance" i "Poker Face ". Artystka znana jest z energicznych i charyzmatycznych występów na żywo. Potrafi utrzymywać niezwykły kontakt z publicznością. Nieodłącznym elementem scenicznego show Lady GaGi są różnego rodzaju kreacje, projektowane przez m.in Giorgia Armaniego, Aleksandra Macqueena i wielu innych znanych projektantów. Gaga jest rozpoznawalna dzięki swojemu unikalnemu stylowi outré, co w szczególności widać w jej kostiumach i klipach muzycznych.



znacie?
lubicie ja/ jej muzyke?
uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

pozdrawiam, Babsy:*
Darunia511
Darunia511
  12 listopada 2011
Babsy
Babsy: znacie? lubicie ja/ jej muzyke? uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

znamy, niestety.
Nie lubię.
Nie jest ładna, wygląda jak facet, śmiem podejrzewać, ze ma penisa. Ćpunka, hipokrytka. Bawi mnie to, ze ludzie uważają ją za wielką alternatywę, Lady Gaga to wytwór mediów, jej stroje to praca projektantów i krawców, tworzy muzykę popularną, jest produktem popkultury. Wróżę jej przyszłość jak Amy Winehouse i dobrze, bo przykre, że młodziutkie dziewczyny widzą w niej ślepo wzór do naśladowania, na scenę wychodzi naćpana, jej koncert który ja miałam okazję widzieć to przeze wszystkim pokazanie braku szacunku swoim fanom, playback, podśpiewywanie kiedy jej się zachce, tarzanie się po podłodze, żenada.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2011

Jak by jej szpachla zdjąć tapetę to wyglada obrzydliwie.

W każdym bądź razie ma charyzmę, talent i to coś w sobie, co powoduje ze jest gwiazda.

Muzyka spoks, wpada w ucho, dobra i na imprezy i do słuchania.
Co do jej prowokacji, to hmm nie podobają mi sie, ale to jej SKUTECZNY sposób na to by było o niej głośno. I temu nie zaprzeczy nikt.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 listopada 2011

Fuj, fuj, z każdej strony.

Piosenka z 'rarara'' doprowadza mnie do furii.

:ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Fuj, fuj, z każdej strony. Piosenka z 'rarara'' doprowadza mnie do furii.


A myślałam ze to "ro ro ro" od "ro ro romance" :rotfl:
Ja tam lubię, byleby za często nie lecialo ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ładna to ona była jak wydała 1 piosenkę "poker face"ale wbrew pozorom lubię jej piosenki, wpadają szybko w ucho


Dokładnie :) lubiłam ją w tej wersji , ładny fryz i wgl a teraz ... ehhh .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 listopada 2011
Babsy
Babsy: dzięki swojemu unikalnemu stylowi








:rock:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 listopada 2011
massacre
massacre: A myślałam ze to "ro ro ro" od "ro ro romance"

Tej, a może tak jest :rotfl:.

massacre
massacre: Ja tam lubię, byleby za często nie lecialo ;)

No proszę Cię, nie ma bardziej irytującego 'refrenu' na świecie. Naprawdę doprowadza mnie do szału ;D.
:ziober2:
asexualna
asexualna
  12 listopada 2011
Babsy
Babsy: lubicie ja/ jej muzyke?

Jej nie lubie, muzyki tym bardziej. Miałam moment, że tolerowałam Love Game.

Babsy
Babsy: uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

Czasami jej się uda. Frontalnie z twarzy ujdzie, ale profil i półprofil :and:...
Dla mnie nie jest atrakcyjna. Ciało ma jakieś takie zmęczone, piersi obwisłe, jakby nie wiadomo co nimi robiła.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Tej

Tej, poznańska pyro :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 listopada 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: No proszę Cię, nie ma bardziej irytującego 'refrenu' na świecie. Naprawdę doprowadza mnie do szału ;D.

Ta sama półka co Rihanna i jej parasolkowy refren :ninja:
SoDope
SoDope
  12 listopada 2011

Ona jest fajna ... jak ją pomalują i ładnie obrobią.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 listopada 2011
massacre
massacre: Tej, poznańska pyro

Tej jest najlepsiejsze jak i Poznań :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta sama półka co Rihanna i jej parasolkowy refren

Zgadzam się, oh jak bardzo się zgadzam.
Do tej samej celi możemy je wtrącić :ziober2:.
:ziober2:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 listopada 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Zgadzam się, oh jak bardzo się zgadzam.

No nie masz wyjścia :mrgreen:
:****
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 listopada 2011
massacre
massacre: Tej, poznańska pyro

Przyganiał kocioł garnkowi.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie masz wyjścia :****

Jesteś młodsza, więc mam, mogę zawsze użyć tak samo silnego jak i glupiego argumentu :'starsi wiedzą lepiej', ale w tym przypadku nie muszę :mrgreen:.

;*;*;*.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.