Babsy
Babsy
  12 listopada 2011 (pierwszy post)

Lady Gaga, właśc. Stefani Joanne Angelina Germanotta (ur. 28 marca 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów piosenek i kompozytorka wykonująca muzykę pop. Lady GaGa zyskała sławę za sprawą wydania debiutanckiego albumu The Fame (2008), który po ogromnym sukcesie komercyjnym, zapoczątkował międzynarodową popularność z singlami "Just Dance" i "Poker Face ". Artystka znana jest z energicznych i charyzmatycznych występów na żywo. Potrafi utrzymywać niezwykły kontakt z publicznością. Nieodłącznym elementem scenicznego show Lady GaGi są różnego rodzaju kreacje, projektowane przez m.in Giorgia Armaniego, Aleksandra Macqueena i wielu innych znanych projektantów. Gaga jest rozpoznawalna dzięki swojemu unikalnemu stylowi outré, co w szczególności widać w jej kostiumach i klipach muzycznych.



znacie?
lubicie ja/ jej muzyke?
uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

pozdrawiam, Babsy:*
pijana
pijana
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na tym zdjeciu w miesnej sukience widac, ze jest taki jaki miala na tym zdjeciu z ''lat mlodosci''.

No właśnie, na niektórych zdjęciach (tych robionych "od przodu") wygląda na bardzo wąski, ale przecież na to są sztuczki... Trochę ciemniejszego pudru po bokach i nos szczuplejszy :d
SoDope
SoDope
  12 listopada 2011

no ale jak weźmiemy sobie takie zdjęcie


które nie było przerabiane to widać chyba, że to makijaż .. 'zrobił takie inne widzenie'

SoDope
SoDope
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie, na niektórych zdjęciach (tych robionych "od przodu") wygląda na bardzo wąski, ale przecież na to są sztuczki... Trochę ciemniejszego pudru po bokach i nos szczuplejszy :d

no ale weź przestań myślisz, że cały czas ją faszerują 'różnokolorowymi podkładami' ?

wątpie - po prostu czasami przy niektórych wyrazach twarzy robi się taki 'świński' nos. XDDDD

a druga sprawa - lifting miała w 100 % robiony a jak nie lifting to złotymi nićmi robione.
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie, na niektórych zdjęciach (tych robionych "od przodu") wygląda na bardzo wąski, ale przecież na to są sztuczki... Trochę ciemniejszego pudru po bokach i nos szczuplejszy :d

+ photoshop :)
zreszta wystarczy nawet popatrzyc, na jej wystepy na zywo nagrywane normalnymi kamerami i porownac do teledyskow - na tych pierwszych ma normalne nogi, na drugich jest przechuda. kwestia tego jak ja wydluza i wygladza. i to samo z nosem + oczywiscie odpowiedni makijaz tez duzo daje :)
SoDope
SoDope
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na jej wystepy na zywo nagrywane normalnymi kamerami i porownac do teledyskow - na tych pierwszych ma normalne nogi, na drugich jest przechuda

bo kamera profesjonalna dużo daje.

tak samo jak sobie zrobisz zdjecie telefonem 2,0 a aparatem 12,0 XD
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo kamera profesjonalna dużo daje. tak samo jak sobie zrobisz zdjecie telefonem 2,0 a aparatem 12,0 XD

no wlasnie o to mi chodzi dokladnie :mrgreen:
SoDope
SoDope
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie o to mi chodzi dokladnie

z reszta Lady Gaga jest mi tak obojętna jak Honorata Skarbek więc ..

zostawiem te 'dupy' w spokoju.

chociaż róznica jest taka, że płytę Lady Gagi mam a tej drugiej nigdy mieć nie bede :ziober2:

a teraz do spania
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z reszta Lady Gaga jest mi tak obojętna jak Honorata Skarbek więc .. zostawiem te 'dupy' w spokoju. chociaż róznica jest taka, że płytę Lady Gagi mam a tej drugiej nigdy mieć nie bede a teraz do spania

:lol2:
milej nocki :D
SoDope
SoDope
  12 listopada 2011

a jutro rozjaśniam włosy więc - czekajcie na koszmarne wieści XD

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 listopada 2011
massacre
massacre: Akurat jestem dumna z tego, ze pochodzę z Poznania,

Oooo :zakochany:.
:ziober2:
Gothiclady
Gothiclady
  13 listopada 2011
Babsy
Babsy: znacie? lubicie ja/ jej muzyke? uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?


1. tak
2. te kawałki które znam (z radia czy tv) są świetne.
3. jest paskudna :) choć w 'bad romance' w scence gdy nie ma masakrycznej tapety na facjacie wygląda nawet ładnie :)
Gothiclady
Gothiclady
  13 listopada 2011

o tu



zadziwiająco ładnie :)

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 listopada 2011
Babsy
Babsy: znacie? lubicie ja/ jej muzyke? uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

znam
nie lubie jej, ale lubię jej niektóre piosenki
jak ją tak obedzrzeć z makijażu, tych wszystkich dziwenych peruk i strojów to wygląda przecietnie - ani nie jest ładna, ani nie jest brzydka :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Szatanica
Szatanica
  13 listopada 2011
Babsy
Babsy: znacie?

Znam. Nie osobiście ;)

Babsy
Babsy: lubicie ja/ jej muzyke?

Lubię :D

Babsy
Babsy: uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

Mnie tam się podoba ;D
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  13 listopada 2011
Babsy
Babsy:

Hmm oczywiście, znam i nawet lubię a raczej lubiłam. Od pewnego czasu za dużo tych piosenek gagi - wszystkie dziwne na swój sposób no i za często je puszczają. :nie: a wpadają szybko w ucho właśnie tylko z tego powodu że to radio każe nam je lubić, jak coś się słyszy po raz tysięczny to już musi się to lubić ;P

Co do jej wyglądu, kiedyś ładnie wyglądała, w just dance teraz jest dla mnie za bardzo dziwna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.