Babsy
Babsy
  12 listopada 2011 (pierwszy post)

Lady Gaga, właśc. Stefani Joanne Angelina Germanotta (ur. 28 marca 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów piosenek i kompozytorka wykonująca muzykę pop. Lady GaGa zyskała sławę za sprawą wydania debiutanckiego albumu The Fame (2008), który po ogromnym sukcesie komercyjnym, zapoczątkował międzynarodową popularność z singlami "Just Dance" i "Poker Face ". Artystka znana jest z energicznych i charyzmatycznych występów na żywo. Potrafi utrzymywać niezwykły kontakt z publicznością. Nieodłącznym elementem scenicznego show Lady GaGi są różnego rodzaju kreacje, projektowane przez m.in Giorgia Armaniego, Aleksandra Macqueena i wielu innych znanych projektantów. Gaga jest rozpoznawalna dzięki swojemu unikalnemu stylowi outré, co w szczególności widać w jej kostiumach i klipach muzycznych.



znacie?
lubicie ja/ jej muzyke?
uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

pozdrawiam, Babsy:*
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 listopada 2011
Babsy
Babsy: znacie? lubicie ja/ jej muzyke? uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

no znam, a szkoda
jej nie lubie, muzyka do klubu moze byc, nic poza tym.
brzydka jest jak listopadowa noc.

Konto usunięte
Konto usunięte:

wielbie Cie :zakochany:

massacre
massacre: Co do jej prowokacji, to hmm nie podobają mi sie, ale to jej SKUTECZNY sposób na to by było o niej głośno. I temu nie zaprzeczy nikt.

jakie prowokacje niby? jedynie co mnie zaszokowala to ta miesna kiecka.

jak powiedzial moj dobry znajomy
'skandal to byl jak Madonna na krzyzu wisiala'

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

SoDope
SoDope
  12 listopada 2011
Prinz
Prinz: jakie prowokacje niby? jedynie co mnie zaszokowala to ta miesna kiecka.

prowokacja to nie tylko stroje - dużo gadała o jakiś pierdołach, że ponoć ma też męskie ukryte 'genitalia' a ludzie patrzyli jej na występach w gacie by zobaczyć czy to faktycznie prawda.

chociaż jak ukryte .. to ukryte nie ziober2:

co za debilizm XD
Alucard
Alucard
  12 listopada 2011

Trudno jej nie znać, co do muzyki jest ok jak napisał Prinz na imprezach.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2011
Prinz
Prinz: jakie prowokacje niby? jedynie co mnie zaszokowala to ta miesna kiecka.


Czytaj mnie uważnie. Napisałam ze mi sie nie podobają. Natomiast większość ludzi je zna, nawet ja i Ty - w związku z tym nie zaprzeczysz ze potrafi zrobić wokół siebie szum. Jest na ustach wszystkich i o to jej chodzi. Nie ma znaczenia czy to są fani, zwolennicy jej zachowania czy przeciwnicy. To, ze jest na językach jest faktem. Jeśli nie, nie byłoby tej wymiany zdań, albo nie mialbys opinii na jej temat bo najzwyczajniej w świecie byś jej nawet nie kojarzył.
A co do tego jak kto co nazywa... Prowokacja, szum, wiesz... Czy gowno pod inna nazwa przestaloby smierdziec? ;)
Dla dewotki to bedą to prowokacje, dla Madonny GaGa to moze być co najwyżej zbuntowany nacpany

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2011

Podlotkiem

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Tej jest najlepsiejsze jak i Poznań

Nie musisz mówić :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przyganiał kocioł garnkowi


Akurat jestem dumna z tego, ze pochodzę z Poznania, kaszebku :fakju:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  12 listopada 2011
Babsy
Babsy: znacie? lubicie ja/ jej muzyke? uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

Znamy :mrgreen:
Lubię ją i jej muzykę również ;) Większość kawałków umiem zanucić a niektóre nawet zaśpiewać hmm... w połowie :crylol:
No bez makijażu, to Ona ładna nie jest. Lubię jej ekscentryczny styl ;)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  12 listopada 2011

Brzydka jak noc, nie lubię jej, nie lubię jej zachowania na scenie, nie lubię jej muzyki, nie lubię jej w ogóle.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

madzia2143
madzia2143
  12 listopada 2011

wisi mi, przynajmniej jest z nią śmiesznie ;)

pijana
pijana
  12 listopada 2011

Znam, bo nie da się nie znać
Posłucham raz na ruski rok, lubię piosenkę "Dance in the dark"
Wg mnie nie ma za grosz urody, ale plus za to, że chyba nie zrobiła jak do tej pory chyba żadnej operacji i akceptuje siebie. Tak jak ja :swir:

SoDope
SoDope
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: że chyba nie zrobiła jak do tej pory chyba żadnej operacji

zrobiła nos - to pewne.

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zrobiła nos

chyba w photoshopie :)
jesli faktycznie ma ''zrobiony nos'' to ja na jej miejscu pozwalabym chirurga, ktory taK spapral robote :)

Babsy
Babsy: znacie? lubicie ja/ jej muzyke? uwazacie, ze jest ladna/atrakcyjna?

tak
nie
nie
pijana
pijana
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zrobiła nos - to pewne.

Konto usunięte
Konto usunięte: jesli faktycznie ma ''zrobiony nos'' to ja na jej miejscu pozwalabym chirurga, ktory taK spapral robote :)

No dokładnie, nawet w poście wyżej miałam napisać, że chodzi mi przede wszystkim o nos... Paskudny miała i paskudny ma :o)
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No dokładnie, nawet w poście wyżej miałam napisać, że chodzi mi przede wszystkim o nos... Paskudny miała i paskudny ma :o)

na tym zdjeciu w miesnej sukience widac, ze jest taki jaki miala na tym zdjeciu z ''lat mlodosci''.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.