Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011 (pierwszy post)

A więc 29.10.2011 (tj. piątek) wybieram się na połowinki. I mam dylemat co do ubioru :woot: Mianowicie nie wiem czy taka sukienka pasuje na tego rodzaju 'imprezę' :woot:

A jeśli tak to jakie buty? :woot: Z zakrytymi palcami czy nie? Z uwagi na to, że mamy jesień pasowałyby zakryte, ale i tak będę cały czas w budynku, a dojade do niego samochodem. Więc takie może:

czy może takie:

I przede wszystkim czy te buty pasują czy może jakieś inne? :woot:

Darunia511
Darunia511
  28 października 2011

buty drugie, pełne. Sandały w taką pogode nawet w sali to dla mnie komedia, tak samo jak sandały+rajstopy.

Adidasowa
Adidasowa
  28 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: buty drugie, pełne.

Też myślę o pełnych .

Konto usunięte
Konto usunięte: Sandały w taką pogode nawet w sali to dla mnie komedia, tak samo jak sandały+rajstopy

Tylko weź pod uwagę, że ja np. nie mogę chodzić bez rajstop, z gołą stopą, ze względu na to, że mam poparzona skórę na stopach :zonk:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  30 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Adidasowa

Jak tam połowinki ? :D Ja dopiero wstałam :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  30 października 2011
naaats
naaats: Jak tam połowinki ? :D Ja dopiero wstałam :D

nawet mi nic nie mów, gruuuuba biba :D
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  30 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet mi nic nie mów, gruuuuba biba :D

Haha :D O której w domu zlądowałaś ? :P

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  30 października 2011
naaats
naaats: Haha :D O której w domu zlądowałaś ? :P

weź, o 3 :D
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  30 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: weź, o 3 :D

Ja wpół do 4 :D Naszą imprezę chciała kierowniczka o czy tam ktoś o 24 zamknąć, bo wszyscy schlani już :D Takie ostrzeżenie było :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  30 października 2011
naaats
naaats: Ja wpół do 4 :D Naszą imprezę chciała kierowniczka o czy tam ktoś o 24 zamknąć, bo wszyscy schlani już :D Takie ostrzeżenie było :D

u nas schlani byli już o 22 :zonk: spali na stołach... ^^, impreza miałam trwać do 4, ale niestety zalali listwę głowną wódką i musielismy wyjsc:D
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  30 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u nas schlani byli już o 22 spali na stołach... ^^, impreza miałam trwać do 4, ale niestety zalali listwę głowną wódką i musielismy wyjsc:D

Hahah, no to pięknię :rotfl:
Od czego ta listwa główna ? :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  31 października 2011
naaats
naaats: Hahah, no to pięknię Od czego ta listwa główna ? :D

no od oświetlenia całego budynku :lol:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no od oświetlenia całego budynku

Aaaa, ahahahah :lol:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  31 października 2011
naaats
naaats: Aaaa, ahahahah

no i było cienko z nami jak właściciel wpadł z pretensjami :lol:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i było cienko z nami jak właściciel wpadł z pretensjami

Przecież miały być tolerowane "drobne szkody" :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  5 listopada 2011
naaats
naaats: Przecież miały być tolerowane "drobne szkody" :D

no tolerował :mrgreen: rozwaliliśmy mu 4 krzesła, 2 talerze potluczone, 8 kieliszkow potluczonych, zalana listwa i brat koleżanki wjechal w ściane z płytkami na zewnatrz smaochodem :lol: rozwalil pol sciany :lol: no to on za to musial zaplacic 200 zł :lol: a my nic :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.