Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011 (pierwszy post)

A więc 29.10.2011 (tj. piątek) wybieram się na połowinki. I mam dylemat co do ubioru :woot: Mianowicie nie wiem czy taka sukienka pasuje na tego rodzaju 'imprezę' :woot:

A jeśli tak to jakie buty? :woot: Z zakrytymi palcami czy nie? Z uwagi na to, że mamy jesień pasowałyby zakryte, ale i tak będę cały czas w budynku, a dojade do niego samochodem. Więc takie może:

czy może takie:

I przede wszystkim czy te buty pasują czy może jakieś inne? :woot:

Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011

Zapomniałam dodać, że nie jestem osobą wybitnie wysoką więc musze mieć obcas. A propo tamtej sukienki i jednej z par butów to całość wygląda tak:

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  27 października 2011

Sukienka troszeczkę letnia, ale jeśli dobrze się w Niej czujesz załóż. Domniemam, że impreza jest w klubie także będzie pasowała. Chociaż na Twoim miejscu założyłabym rurki/legginsy, tunikę, marynarkę i szpile bądź botki.

Te buty z odkrytymi palcami odpadają. Założyłabym te drugie. Tyle jeśli też masz z czerwoną podeszwą będą się gryzły z niebieską sukienką.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 października 2011

Louboutin oczywko

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Krzysiu
Krzysiu
  27 października 2011

ja sie tam nie znam ale sukienka moze byc ale ta torebka nie :P a nogi to mmm :D

Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
gagulina
gagulina: Tyle jeśli też masz z czerwoną podeszwą będą się gryzły z niebieską sukienką.

No właśnie:woot: a u mnie wszyscy idą w takich sukienkach mniej więcej na to sweterki/bolerka i do tego szpilki.
Leo
Leo
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A więc 29.10.2011 (tj. piątek)

Fail.
piatek to 28.10.2011
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 października 2011

Zdejmij to bolerko, czy co tam to jest - koniecznie. Buty pasowałyby lepiej 2. Jeśli kolor sukienki Ci odpowiada, to jak najbardziej może być.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
Krzysiu
Krzysiu: ja sie tam nie znam ale sukienka moze byc ale ta torebka nie :P a nogi to mmm :D

Ten to jak zwykle :crylol: oj Krzysiu:D

Leo
Leo: Fail. piatek to 28.10.2011

sobotę* chodziło.
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie a u mnie wszyscy idą w takich sukienkach mniej więcej na to sweterki/bolerka i do tego szpilki.

No niebieski + czerwony zdecydowanie odpada.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 października 2011
gagulina
gagulina: Domniemam, że impreza jest w klubie także będzie pasowała.

Ja bardziej domniemam, że połownki będą w zarezerwowanej sali : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 29.10.2011

Też idę :pavarotti:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
naaats
naaats: No niebieski + czerwony zdecydowanie odpada.

i tu mamy problem.;/

naaats
naaats: Ja bardziej domniemam, że połownki będą w zarezerwowanej sali : )

no w sali, w sali;)
Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
naaats
naaats: Też idę

zapraszam na moje :crylol:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: naaats: No niebieski + czerwony zdecydowanie odpada.


Konto usunięte
Konto usunięte: i tu mamy problem.;/


Ale to gagulina mówiła :DD

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.