Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011 (pierwszy post)

A więc 29.10.2011 (tj. piątek) wybieram się na połowinki. I mam dylemat co do ubioru :woot: Mianowicie nie wiem czy taka sukienka pasuje na tego rodzaju 'imprezę' :woot:

A jeśli tak to jakie buty? :woot: Z zakrytymi palcami czy nie? Z uwagi na to, że mamy jesień pasowałyby zakryte, ale i tak będę cały czas w budynku, a dojade do niego samochodem. Więc takie może:

czy może takie:

I przede wszystkim czy te buty pasują czy może jakieś inne? :woot:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zapraszam na moje

Haha :D Od której do której macie ? :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
naaats
naaats: Haha :D Od której do której macie ? :D

od 18 do 6 rano :D
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: od 18 do 6 rano :D

Tam ktoś wytrzyma do 6 rano ? :rotfl:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
naaats
naaats: Tam ktoś wytrzyma do 6 rano ?

też się zastanawialiśmy :lol: ale koleś u którego wynajmowaliśmy salę jest kasiasty i powiedział że za drobne szkody nie będziemy musieli płacić, bo rozumie młodziez w tym wieku, że chce się 'ostro' bawić :crylol:
Ewelina
Ewelina
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: połowinki

u mnie połowinki to impreza w klubie, każdy zaprasza kogo chce, bez nauczycieli, po prostu zwykła impreza tyle, że więcej znajomych i niby zamknięta:D
Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
Ewelina
Ewelina: u mnie połowinki to impreza w klubie, każdy zaprasza kogo chce, bez nauczycieli, po prostu zwykła impreza tyle, że więcej znajomych i niby zamknięta:D

u mnie to samo, tyle że nie w klubie :mrgreen:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też się zastanawialiśmy ale koleś u którego wynajmowaliśmy salę jest kasiasty i powiedział że za drobne szkody nie będziemy musieli płacić, bo rozumie młodziez w tym wieku, że chce się 'ostro' bawić

To bardzo wyrozumiały :rotfl:
My mamy od 19 do 3 rano :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  27 października 2011

No u Nas jest w klubie. Są dwa licea + znajomi itd. Nic specjalnego.

Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
naaats
naaats: To bardzo wyrozumiały My mamy od 19 do 3 rano :D

e to też gruba biba :crylol: ej a co z tą sukienką:D bo mi się wydaje, że ona taka bardziej weselna :O
Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
gagulina
gagulina: No u Nas jest w klubie. Są dwa licea + znajomi itd. Nic specjalnego.

też proponowalam w klubie, ale nie chcieli :woot:
SmoKeee
SmoKeee
  27 października 2011

sukienka ładna ale ciało właścicielki ładniejsze :D

Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
SmoKeee
SmoKeee: sukienka ładna ale ciało właścicielki ładniejsze :D

omg :crylol:
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też proponowalam w klubie, ale nie chcieli

Eee tam na sali o wiele fajniej :) W klubie przyjdzie nie wiadomo kto i tyle z tego będzie.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: e to też gruba biba ej a co z tą sukienką:D bo mi się wydaje, że ona taka bardziej weselna :O

To musisz z niej zrobić wersję imprezową :D Zdejmij bolerko, wyrzuć torekę, coś na szyję, duża bransoleta, fajny makijaż i voila :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
gagulina
gagulina: Eee tam na sali o wiele fajniej :) W klubie przyjdzie nie wiadomo kto i tyle z tego będzie.

miała być impreza zamknięta :mrgreen: wynajęty klub i dj ;)

naaats
naaats: To musisz z niej zrobić wersję imprezową :D Zdejmij bolerko, wyrzuć torekę, coś na szyję, duża bransoleta, fajny makijaż i voila :D

no bolerka nie biorę, tej torebki też nie:D A co jeszcze można zrobić żeby wyglądała na sukienkę imprezowa:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.