Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011 (pierwszy post)

A więc 29.10.2011 (tj. piątek) wybieram się na połowinki. I mam dylemat co do ubioru :woot: Mianowicie nie wiem czy taka sukienka pasuje na tego rodzaju 'imprezę' :woot:

A jeśli tak to jakie buty? :woot: Z zakrytymi palcami czy nie? Z uwagi na to, że mamy jesień pasowałyby zakryte, ale i tak będę cały czas w budynku, a dojade do niego samochodem. Więc takie może:

czy może takie:

I przede wszystkim czy te buty pasują czy może jakieś inne? :woot:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 października 2011

Sukienka jak najbardziej fajna :-)
Co do butów na pewno nie pierwsze - niezależnie, czy podjedziesz samochodem, czy nie - to już praktycznie listopad.
Nie masz jeszcze innych niż te drugie?

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no bolerka nie biorę, tej torebki też nie:D A co jeszcze można zrobić żeby wyglądała na sukienkę imprezowa:D

Ja kupiłam sobie czarną sukienkę na szerszych ramiączkach z H&M, do tego kupiłam srebrny naszyjnik na szyję i ciul, wyglądałam jakbym szła na spotkanie biznesowe albo na wesele. Poszłam na drugi dzień, kupiłam duuży srebrno-fioletowy naszyjnik dużą srebrno-fioletową bransoletę, założę srebrne kolczyki, błyszczącą czarną torebkę, różowe paznokcie i makijaż też coś z różem i od razu inaczej!

Przejdź się do sklepu, kup jakąś biżuterię, jakiś kontrast kolorów zrób może, chociaż z takim kolorem ciężko coś skontrastować, no ale w końcu dodatki 'robią' strój :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie masz jeszcze innych niż te drugie?

w sumie to nie:D a jak mam to też z odkrytymi palcami :woot:

naaats
naaats: Przejdź się do sklepu, kup jakąś biżuterię, jakiś kontrast kolorów zrób może, chociaż z takim kolorem ciężko coś skontrastować, no ale w końcu dodatki 'robią' strój :D

kij z tym :crylol:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 października 2011
naaats
naaats: chociaż z takim kolorem ciężko coś skontrastować

Do błękitu fajnie kontrastuje pomarańcz / żółty.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to nie:D a jak mam to też z odkrytymi palcami

No to tak czy siak z dwojga złego lepsze te drugie :-)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 października 2011

Pierwsze buty to trochę nijakie są, tym bardziej na taką impreze. Sukienka może byc, buty oczywiście drugie

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kij z tym

Jaki makijaż będziesz robić ? Bo ja się właśnie zastanawiam nad swoim :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Do błękitu fajnie kontrastuje pomarańcz / żółty.

Mi się nie widzi : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
naaats
naaats: Jaki makijaż będziesz robić ? Bo ja się właśnie zastanawiam nad swoim :D

Powiem ci szczerze, ze nie wiem, ale na pewno nie jakiś mocny bardzo, bo nie lubie:D
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem ci szczerze, ze nie wiem, ale na pewno nie jakiś mocny bardzo, bo nie lubie:D

Ja myślałam, żeby zrobić dwie kreski na górnej powiece, czarną, a nad nią ciemnoróżową albo taki klik .

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
naaats
naaats: Ja myślałam, żeby zrobić dwie kreski na górnej powiece, czarną, a nad nią ciemnoróżową albo taki klik .

Nienawidzę u SIEBIE cieni do powiek :zonk: moja zmora :D
ale

naaats
naaats: klik .

ładny :tak:
Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011

w ogóle to piszcie swoje opinie, a ja na razie musze się umyć :zonk:

Babsy
Babsy
  27 października 2011

blagam, tylko nie arjtki do butow z odkrytymi palcami:and: oczywiscie drugie butki i brak bolerka:)

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 października 2011

Jeszcze powiem, że jakby ta sukienka była ciemniejsza to miałabym fajny pomysł na zestaw :D

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Adidasowa
Adidasowa
  27 października 2011
Sylvinka
Sylvinka: Jeszcze powiem, że jakby ta sukienka była ciemniejsza to miałabym fajny pomysł na zestaw :D

Jaki? :pavarotti:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.