marta0859
marta0859
  8 października 2011 (pierwszy post)

Rzadko zakładam tu temat, ale dziś pozwolę sobie na taki wybryk. :ziober2:
W sumie niedawno podobny zakładałam na Hyde, ale nie do końca o takiej tematyce, ten będzie dość podobny, ale zmodyfikowany specjalnie na potrzeby forum Moda i Uroda.
Ma dotyczyć ideałów i skrajności, w które niektórzy popadają dążąc do owych. :)
Pewnie nieraz spotkałyście(liście) się z zaskakującymi stwierdzeniami/komentarzami na temat osób o różnej posturze, które niekoniecznie były adekwatne do tego, co widziały wasze oczy.

Zatem pierwsze pytanie, na rozgrzewkę ;)
Jaka to waszym zdaniem osoba szczupła? Proszę opisać albo wkleić obrazek dowolnej osoby, którą za taką uważacie.Pytanie niby banalne, ale dla niektórych będzie to osoba takiej budowy:

a dla innej taka:

a dla kogoś jeszcze inna..
Dlaczego Waszym zdaniem dzieje się tak, że wiele osób popada w skrajności po drodze do dążenia do szeroko pojętego ideału? I co ważniejsze - po co ludzie do niego dążą? Żeby czuć się akceptowanym przez otoczenie, czy żeby lepiej (bardziej?) zaakceptować siebie?
...
Jak waszym zdaniem powinno wyglądać ciało kobiety idealnej, albo chociaż takiej, którą można by nazwać kobiecą?

UWAŻACIE, ŻE WASZE CIAŁO JEST IDEALNE, albo chociaż jesteście z niego zadowoleni?
macie jakieś szczególne kompleksy na tym punkcie?


ty tyle, bo obiecałam temad a w końcu straciłam wenę, mam nadzieję, że jako tako go rozruszacie :ziober2:
miłego wieczoru

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011

dobra laseczki, spadam, ide ogladac fajna dupeczke w nowym odcinku supernatural :bye:

Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie no, raczej ciebie sobie takiej nie wyobrazam

Też siebie takiej nie wyobrażam. :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja czesto ogladam programy tupy supersize vs superskinny itp i pamietam, jak byla jedna babka w ktoryms z nich i lekarz mowil, ze chorobliwa otylosc konczy sie na bim 50 bo jak ktos jest juz powyzej to wrecz brakuje nazw na to, a ona miala cos 55 czy wiecej jak dla mnie to masakryczne jest po prostu.


Przeważnie niestety jest to już uwarunkowane genetycznie - albo uwarunkowane jakąś chorobą - bardzo rzadko jest to wynik zbyt częstego żarcia ...
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra laseczki, spadam, ide ogladac fajna dupeczke w nowym odcinku supernatural

:bye:
Ja też spadam. Idę się kąpać a potem spać.
Jutro do szkoły.

marta0859 - wracaj! Bo temat założyłaś i sobie polazłaś.
:klaps:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jaki jest chłop śląski?

w barach szeroki a w dupie waski :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Zajebisty jesteś!

ale chucherko, chce miesni nabrac :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

luk7
luk7
  8 października 2011
Prinz
Prinz: ale chucherko, chce miesni nabrac :)

http://i6.tinypic.com/16lxnqf.jpg
luk7
luk7
  8 października 2011

o masz tak o

marta0859
marta0859
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Często spotykam się takimi opiniami, bo tyłka duzego nie ma, cycków też zazwyczaj ;)

moim zdaniem ona jest szczupła, a cycki ma, dupe też ;)


Konto usunięte
Konto usunięte: jakieś 1,67

aaa, to ja metr 55 :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie mogłam zaakceptować siebie po porodzie. ;) Wróciłam wprawdzie do wagi ,którą miałam przed ciążą - a nawet miałam wagę niższą - ale moje piersi były tak wielkie ,że przy moim wzroście wyglądały wręcz komicznie. ;D Kazałam mojego A. przywieźć mi dżinsy jak wychodziłam ze szpitala ,które nosiłam przed ciąża i myślałam ,że wybuchnęła płaczem jak nie mogłam się w nie dopiąć. Ale po dwóch tygodniach BĘC - spodnie założyłam ,a moja satysfakcja była nie do opisania. Natomiast moje piersi zmalały - bo piersią nie karmiłam. Ba! Nadal są bardzo jędrne. ;) No i dodam ,że teraz mi się takie podobają - a wtedy to obiecałam sobie ,że jak mi nie zmaleją, to będę odkładać na operację pomniejszenia biustu.

zazwyczaj chcą powiększać, powinnaś się cieszyć ;) w sumie z tego co słyszałam, to każdym kobietom biust wraca do normalnego rozmiaru po ciąży, nawet jak karmią, jedynie kształt czasem już nie ten :D
mmaryjka
mmaryjka
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka to waszym zdaniem osoba szczupła?

szczupła jest GAGULINA, dla przykładu 'z forum wziętego';)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego Waszym zdaniem dzieje się tak, że wiele osób popada w skrajności po drodze do dążenia do szeroko pojętego ideału?

popadanie w skrajności, choć chodzi mi tu głównie o tą dolną granicę, czyli niedożywienie, anoreksja etc. w głównej mierze głównie zależy od problemów w psychice. niedowartościowaniu, nieakceptowaniu przez społeczeństwo lub niedocenianiu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak waszym zdaniem powinno wyglądać ciało kobiety idealnej, albo chociaż takiej, którą można by nazwać kobiecą?

prawdziwa kobieta powinna mieć kawałek biodra, kawałek cyca. żeby było za co złapać, żeby zajebiste kiecki nie wisiały, a leżały.

Konto usunięte
Konto usunięte: UWAŻACIE, ŻE WASZE CIAŁO JEST IDEALNE, albo chociaż jesteście z niego zadowoleni?

jestem zadowolona, choć ani dupy ani cyca nie mam.

Konto usunięte
Konto usunięte: macie jakieś szczególne kompleksy na tym punkcie?

nie, ale jakiś biust chętnie bym przygarnęła;)
marta0859
marta0859
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: marta0859 - wracaj! Bo temat założyłaś i sobie polazłaś.

Musiałam :ninja: Już jestem, to nie hyde, myślałam, że aż tak intensywnie nikt się nie będzie udzielał :D ale w sumie temat założyłam sobie głównie po to, żeby was poczytać, bo jestem bardzo ciekawa kto ma jakie poglądy na ten temat, zwłaszcza po poście użytkownika "fieska" na temat nóg koleżanki w temacie niżej

Prinz
Prinz: w barach szeroki a w dupie waski :D

mieszkam tu a nie zauważyłam takiej zależności, może za mało intensywnie się przyglądam :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 października 2011
luk7
luk7: o masz tak o

no fajny ale mi sie marzy bardziej rozbudowana klatka i six pack :D

Konto usunięte
Konto usunięte: mieszkam tu a nie zauważyłam takiej zależności, może za mało intensywnie się przyglądam

mozliwie :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie nieraz spotkałyście(liście) się z zaskakującymi stwierdzeniami/komentarzami na temat osób o różnej posturze, które niekoniecznie były adekwatne do tego, co widziały wasze oczy.

tak, Nuti twierdzi, ze jestem pulpetem
a ja mysle, ze wygladam normalnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka to waszym zdaniem osoba szczupła? Proszę opisać albo wkleić obrazek dowolnej osoby, którą za taką uważacie


Szczupla, zgrabna, chuda, gruba bla bla bla
Bardzo ladnie kiedys to ujela Redangelonesec na forumie seks. Z wiadomych przyczyn mojego ograniczenia lingwistycznego, nawet w polowie nie przeloze tego co napisala...
W kazdym badz razie wg mnie nie ma idealnego rozmiaru, figury - wydaje mi sie ze po to jest pewien przedzial by kobiety mogly sie w nim odnalezc. Jak dla mnie zdrowy przedzial rozmiarowy jest miedzy 36 a 42 a najwazniejsze jest rownomiernosc tkanki tluszczowej na naszych cialach :D
Z tych co wkleilas, to bardziej podoba mi sie ta druga pani z prostej przyczyny - jest kobieca.
Konto usunięte
Konto usunięte: UWAŻACIE, ŻE WASZE CIAŁO JEST IDEALNE, albo chociaż jesteście z niego zadowoleni? macie jakieś szczególne kompleksy na tym punkcie?


jestem zadowolona. Nie jest idealne ale nigdy do idealu nie dazylam.
Nie mam jakis tam wiekszych kompleksow. w sumie to cyce zaczynaja mi opadac, ale od czego sa chirurdzy :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak waszym zdaniem powinno wyglądać ciało kobiety idealnej, albo chociaż takiej, którą można by nazwać kobiecą?


Kobiety o figurach klepsydry...a moimi idealami sa:











Ja stawiam na ksztalty, mniejsze wieksze, byle by byly :)
Wkleilam zdjecia znanych kobiet w roznych rozmiarach - wszystkie mi sie podobaja ^ ^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę opisać albo wkleić obrazek dowolnej osoby, którą za taką uważacie.


Cycek jest, noga średniej grubości, trochę dupy-idealnie :zakochany:.

No i Doda ma świetną figurę, tylko bez tych sztucznych cycków.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak waszym zdaniem powinno wyglądać ciało kobiety idealnej, albo chociaż takiej, którą można by nazwać kobiecą?

Tak jak Babsy,ona wygląda cudownie. Uda, biodra, piersi to u niej poezja po prostu :zakochany:..

Ale ja z natury jestem taka, że niekoniecznie chciałabym wyglądac tak jak mi się podoba. Niby nie jestem gruba a chciałabym byc szczuplejsza, po co? by się lepiej czuc
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2011
Prinz
Prinz: spojrz na Fieske czy Paulinesse, one sa szczuple :)


jedna jest szczuplym bezksztaltnym klocem a druga jest szczupla kobieta o filigranowej figurze - zadne mi porownanie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podbijam, chociaz oczywiscie duzo zalezy od wzrostu danej osoby i ogolnie, jak sie wszystko rozklada


dokladnie, moja sis ma rozmiar s ale ma z niecale 160 i ma wszystko na miejscu
i jakos sobie nie wyobrazam xs u konia majacego wzrost 180 :and: wtedy to jest chude

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  9 października 2011

Podpisuję się obiema rękami pod wypowiedzią mmaryjki (pod każdą częścią, tą o cyckach i dupie też).

massacre
massacre: tak, Nuti twierdzi, ze jestem pulpetem

A Fieska, że wielorybem :crylol: Ciekawe w takim razie czym ja jestem, chyba płetwalem błękitnym. A na ludzi grubszych ode mnie to nie wiem jakie znalazłaby określenie.

Moje sylwetkowe ideały to Scarlett Johannson, Marylin Monroe, Penelope Cruz, Adriana Lima, Monica Bellucci.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.