marta0859
marta0859
  8 października 2011 (pierwszy post)

Rzadko zakładam tu temat, ale dziś pozwolę sobie na taki wybryk. :ziober2:
W sumie niedawno podobny zakładałam na Hyde, ale nie do końca o takiej tematyce, ten będzie dość podobny, ale zmodyfikowany specjalnie na potrzeby forum Moda i Uroda.
Ma dotyczyć ideałów i skrajności, w które niektórzy popadają dążąc do owych. :)
Pewnie nieraz spotkałyście(liście) się z zaskakującymi stwierdzeniami/komentarzami na temat osób o różnej posturze, które niekoniecznie były adekwatne do tego, co widziały wasze oczy.

Zatem pierwsze pytanie, na rozgrzewkę ;)
Jaka to waszym zdaniem osoba szczupła? Proszę opisać albo wkleić obrazek dowolnej osoby, którą za taką uważacie.Pytanie niby banalne, ale dla niektórych będzie to osoba takiej budowy:

a dla innej taka:

a dla kogoś jeszcze inna..
Dlaczego Waszym zdaniem dzieje się tak, że wiele osób popada w skrajności po drodze do dążenia do szeroko pojętego ideału? I co ważniejsze - po co ludzie do niego dążą? Żeby czuć się akceptowanym przez otoczenie, czy żeby lepiej (bardziej?) zaakceptować siebie?
...
Jak waszym zdaniem powinno wyglądać ciało kobiety idealnej, albo chociaż takiej, którą można by nazwać kobiecą?

UWAŻACIE, ŻE WASZE CIAŁO JEST IDEALNE, albo chociaż jesteście z niego zadowoleni?
macie jakieś szczególne kompleksy na tym punkcie?


ty tyle, bo obiecałam temad a w końcu straciłam wenę, mam nadzieję, że jako tako go rozruszacie :ziober2:
miłego wieczoru

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ten pierwszy ma fajną klate, props czy hejt?

on nie ma klaty xd
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i co to ma do tego? aaa, nie zapominaj, 60 na klate

ale niepotwierdzone info
marta0859
marta0859
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: on nie ma klaty xd

ma kaloryferek, ładna klata, co ty chcesz
marta0859
marta0859
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale niepotwierdzone info

mam ci zdjęcie zrobić? :rotfl:
jak kiedyś będę na siłowni a dożyję to postaram się o to
marta0859
marta0859
  9 października 2011

i załóż jakiś TEMAD na hyde bo nudno tam

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ma kaloryferek, ładna klata, co ty chcesz

nie znasz sie zabardzo na klatach:(
marta0859
marta0859
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie znasz sie zabardzo na klatach:(

mi się taka podoba, co ja mogę
Babsy
Babsy
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka to waszym zdaniem osoba szczupła? Proszę opisać albo wkleić obrazek dowolnej osoby, którą za taką uważacie




Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego Waszym zdaniem dzieje się tak, że wiele osób popada w skrajności po drodze do dążenia do szeroko pojętego ideału? I co ważniejsze - po co ludzie do niego dążą? Żeby czuć się akceptowanym przez otoczenie, czy żeby lepiej (bardziej?) zaakceptować siebie?

lepsze jest wrogiem dobrego:) zaczynajac walke o wymarzona figure, granice w koncu sie rozmywaja, a sukces motywuje- "jeszcze tylko te 2 kg mniej". pewnie, chcemy podobac sie i sobie, i innym- ale idealna sylwetka nie sprawia, ze problemy znikna- bylas wredna i gruba, bedziesz wredna i chuda, itd.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak waszym zdaniem powinno wyglądać ciało kobiety idealnej, albo chociaż takiej, którą można by nazwać kobiecą?

MM, i inne w ten desen- nie pamietam nazwisk, a i szukac mi sie nie chce;) ps. MM nosila rozmiar 40-42:mrgreen:
justCax
justCax
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: UWAŻACIE, ŻE WASZE CIAŁO JEST IDEALNE, albo chociaż jesteście z niego zadowoleni? macie jakieś szczególne kompleksy na tym punkcie?

uważam, ze raczej jestem szczupła, ogólnie jestem zadowolona ze swojej sylwetki, nie narzekam. mogłabym miec dłuższe nogi i ładniejszą talię, ale może być i tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka to waszym zdaniem osoba szczupła? Proszę opisać albo wkleić obrazek dowolnej osoby, którą za taką uważacie

dla mnie to osoba nosząca rozmiar 36 czy też xs/s.
Denaris
Denaris
  9 października 2011
styka51
styka51: O fak! Już widze siebie w tej sytuacji... cuda na kiju normalnie. Ja kiedyś szłam na 18 koleżanki i na szybko kupiłam kieckę... w cyckach się zmieściłam, to wzięłam. Wyglądałam w niej nawet nawet... Za miesiąc miałam kolejną 18 i wyglądałam w tej kiecce jak w worku... Ja nie schudłam nawet, ale kiecka miała rozmiar 42! a po wypraniu się rozciągnęła... teraz leży w szafie i czeka kiedy się zlituje nad nią.


Ja zaczęłam płakać i to tak głośno ,że moja mama i A. szybko się zlitowali, A. zapakował mnie w samochód i cierpliwie chodził ze mną po sklepach - choć naprawdę nienawidzi zakupów.
:crylol:
Nigdy więcej nie chce tak ekstremalnych sytuacji.
Ale znalazłam piękną, kremową suknie w czarne kwiaty i fajnie na mnie leży. Świetnie się też sprawdziła na drugim weselu miesiąc później u znajomych.
Kosztowała mnie około 120 zł , chociaż cena na metce wynosiła 150 zł ,ale ekspedientka powiedziała ,że ona i tak idzie do przeceny i mi opuściła. ;)
pijana
pijana
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co czytam tutaj nikt oprócz nie nie nosi rozmiaru większego niż 34 i większego niż XS. ;)

40-44 się zgłasza
Według niektórych tutaj pewnie jestem skrajnie otyła i nie mam prawa żyć z nimi na jednej planecie :crylol:
Denaris
Denaris
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Według niektórych tutaj pewnie jestem skrajnie otyła i nie mam prawa żyć z nimi na jednej planecie

:) Rozmiar nie czyni z kobiety otyłej.
Nawet 40 potrafi być seksowna o !
pijana
pijana
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :) Rozmiar nie czyni z kobiety otyłej. Nawet 40 potrafi być seksowna o !

Mi tam to wszystko lata, kiedyś tu założyła temat dziewczyna o rozmiarze bodajże takim jak ja (tylko z dużym biustem), szukała na plażę czegoś, co jak najbardziej by ją zakryło. No litości, że się jeszcze na plaży będę stresować czy się komuś podobam, czy nie. Ja bez kompleksów wskakuję w bikini. Mam nieodparte wrażenie, że niejeden forumowy chudzielec podoba się sobie mniej niż ja, a przecież to jest właśnie najważniejsze - samoakceptacja :) I niepodnoszenie swojego morale poprzez wytykanie innym niedoskonałości, często kompletnie urojonych... Dla mnie to świadczy o braku klasy. Ale o tym już Massacre się wyżej ładnie rozpisała.
Babsy
Babsy
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 40-44 się zgłasza Według niektórych tutaj pewnie jestem skrajnie otyła i nie mam prawa żyć z nimi na jednej planecie

melduje sie i ja:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi tam to wszystko lata, kiedyś tu założyła temat dziewczyna o rozmiarze bodajże takim jak ja (tylko z dużym biustem), szukała na plażę czegoś, co jak najbardziej by ją zakryło. No litości, że się jeszcze na plaży będę stresować czy się komuś podobam, czy nie. Ja bez kompleksów wskakuję w bikini. Mam nieodparte wrażenie, że niejeden forumowy chudzielec podoba się sobie mniej niż ja, a przecież to jest właśnie najważniejsze - samoakceptacja :) I niepodnoszenie swojego morale poprzez wytykanie innym niedoskonałości, często kompletnie urojonych... Dla mnie to świadczy o braku klasy. Ale o tym już Massacre się wyżej ładnie rozpisała.

:brawo:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2011

Nie cytuje bo z komórki pisze.

Babsy - pięknie to ujelas. Psychologowie często sie wypowiadają na temat ludzi, w których kompleksy siedzą bez względu na to jak wyglądają. Na przykład dziewczyna która miała nadwagę przez cały okres swojej szkoły, wysmiewana przez rówieśników, ignorowana przez chłopców. Mimo, ze schudnie, osiągnie powiedzmy idealna sylwetkę to i tak najczęściej w środku zostanie gruba zakompleksiona dziewczynka potrzebuhaca asekuracji. Stad miedzy innymi biorą sie problemy z anoreksja ... :(

Pijana - tez bardzo ładnie to napisalas. Nie wiem jaki Ty nosisz rozmiar 44, chyba na mózgu... Możesz być jablkiem, czy szyszka - wg mnie swietnie podkreslasz swoją figurę i zawsze wygladasz bosko!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.