marta0859
marta0859
  8 października 2011 (pierwszy post)

Rzadko zakładam tu temat, ale dziś pozwolę sobie na taki wybryk. :ziober2:
W sumie niedawno podobny zakładałam na Hyde, ale nie do końca o takiej tematyce, ten będzie dość podobny, ale zmodyfikowany specjalnie na potrzeby forum Moda i Uroda.
Ma dotyczyć ideałów i skrajności, w które niektórzy popadają dążąc do owych. :)
Pewnie nieraz spotkałyście(liście) się z zaskakującymi stwierdzeniami/komentarzami na temat osób o różnej posturze, które niekoniecznie były adekwatne do tego, co widziały wasze oczy.

Zatem pierwsze pytanie, na rozgrzewkę ;)
Jaka to waszym zdaniem osoba szczupła? Proszę opisać albo wkleić obrazek dowolnej osoby, którą za taką uważacie.Pytanie niby banalne, ale dla niektórych będzie to osoba takiej budowy:

a dla innej taka:

a dla kogoś jeszcze inna..
Dlaczego Waszym zdaniem dzieje się tak, że wiele osób popada w skrajności po drodze do dążenia do szeroko pojętego ideału? I co ważniejsze - po co ludzie do niego dążą? Żeby czuć się akceptowanym przez otoczenie, czy żeby lepiej (bardziej?) zaakceptować siebie?
...
Jak waszym zdaniem powinno wyglądać ciało kobiety idealnej, albo chociaż takiej, którą można by nazwać kobiecą?

UWAŻACIE, ŻE WASZE CIAŁO JEST IDEALNE, albo chociaż jesteście z niego zadowoleni?
macie jakieś szczególne kompleksy na tym punkcie?


ty tyle, bo obiecałam temad a w końcu straciłam wenę, mam nadzieję, że jako tako go rozruszacie :ziober2:
miłego wieczoru

Denaris
Denaris
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie nie

mnie nie*
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubię wprowadzać kontrowersje.


massacre
massacre: byc moze chce jedynie narobic szumu, zeby bylo o niej glosno - tak zwana agresywna reklama swojej pseudo kontrowersyjnosci w wersji prymitywnej.


"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  9 października 2011
massacre
massacre: Nie. Fieska napisala wyraznie, ze sa grube

wedlug jej opinii.
a opinia jak dupa, kazdy ma swoja wiec nie widze sensu psychologicznej analizy kazdej jednej jej wypowiedzi.
styka51
styka51
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To Lima? ;o Czasem zastanawia mnie, czemu ona na każdym zdjęciu wygląda inaczej jeżeli chodzi o ciało

No Lima... też zauważyłam, że często gęsto ma więcej i mniej w talii... jej figura często zależy od wyobraźni operatora ps'a ;p

massacre
massacre: Dziekuje za uwage. Pozdrawiam mame i tate, dziekuje im za to, ze prawidlowo sie rozwinelam i ze mam w sobie choc odrobine empatii :D

Jestem pod wrażeniem Twojej psychoanalizy i szczerze powiem, że możesz mieć trochę racji...
Chciałabym bardziej odnieść się do Twojej wypowiedzi, jednak brzuszek mnie boli i musze odpoczywać ;p
styka51
styka51
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co czytam tutaj nikt oprócz nie nie nosi rozmiaru większego niż 34 i większego niż XS. ;)

Ja noszę 36/38 i kurtkę zimową mam 40 nawet :D I jedną kieckę tez mam 40, bo cycki nie chciały swego czasu wejść ;p
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a opinia jak dupa, kazdy ma swoja wiec nie widze sensu psychologicznej analizy kazdej jednej jej wypowiedzi.


opinia jak dupa, wszyscy twierdza, ze cos jest czerwonego, a jedna osoba stwierdzi ze jest niebieskie i uj, trzeba to tak zostawic, bo to jej opinia :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

sylwik
sylwik
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co czytam tutaj nikt oprócz nie nie nosi rozmiaru większego niż 34 i większego niż XS. ;)

ja nosze spodnie 42 ostatnio, gora m:ninja:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co czytam tutaj nikt oprócz nie nie nosi rozmiaru większego niż 34 i większego niż XS. ;)


oczywiscie, a ja noszac rozmiar 38 jestem pulpetem :Rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Denaris
Denaris
  9 października 2011
styka51
styka51: Ja noszę 36/38 i kurtkę zimową mam 40 nawet :D I jedną kieckę tez mam 40, bo cycki nie chciały swego czasu wejść ;p

Moje biodra rzadko się mieszczą w coś co jest poniżej 40 - chociaż przeważnie spodnie noszę 38. Ale sukienki ? :D
Nie da rady. :ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 października 2011
massacre
massacre: opinia jak dupa, wszyscy twierdza, ze cos jest czerwonego, a jedna osoba stwierdzi ze jest niebieskie i uj, trzeba to tak zostawic, bo to jej opinia

piszesz jakbys sie rzeczywiscie tym przejmowala :woot:
zreszta, mi to wisi i juz ide :bye:
Denaris
Denaris
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nosze spodnie 42 ostatnio, gora m

No to uff ... nie jestem sama w rozmiarze powyżej 34. :)
Ja noszę przeważnie spodnie 38 ,ale 40 też mi się zdarzyły.
Natomiast mam dwie sukienki 40.
Nikt mi nigdy nie powiedział ,że jestem gruba. W sumie mam normalną figurę. :woot:

massacre
massacre: czywiscie, a ja noszac rozmiar 38 jestem pulpetem

To całkiem jak ja.
Internet prawdę Ci powie.
:pavarotti:
sylwik
sylwik
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje biodra rzadko się mieszczą w coś co jest poniżej 40 - chociaż przeważnie spodnie noszę 38. Ale sukienki ? :D Nie da rady.

:szok:
dziwne, bo ja jak spodnie musze nosic wielkie, to sukienki zawsze o wiele mniejszy rozmiar:woot:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2011
styka51
styka51: Chciałabym bardziej odnieść się do Twojej wypowiedzi, jednak brzuszek mnie boli i musze odpoczywać ;p


ale ja juz skonczylam na jej temat, wypoczywaj moja droga :*
ja zaraz zmywam sie, mlodego na lyzwy zawiezc, na 14:30, ale to na wschodzie Londynu i ok 13 musimy wyjsc.

styka51
styka51: Ja noszę 36/38 i kurtkę zimową mam 40 nawet :D I jedną kieckę tez mam 40, bo cycki nie chciały swego czasu wejść ;p

:nutki: mam tak samo jak ty :nutki:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nosze spodnie 42 ostatnio, gora m


wieloryb, wieloryb :jezyk2:
ja mam spodnie cala game, od 38 do 42, wszystkie nosze, jestem rozmiarowym kameleonem :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Denaris
Denaris
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziwne, bo ja jak spodnie musze nosic wielkie, to sukienki zawsze o wiele mniejszy rozmiar

Nie mogę przecisnąć bioder i bardzo często piersi przez sukienki mniejsze niż 40 ...
:and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: piszesz jakbys sie rzeczywiscie tym przejmowala


bo mnie to przejelo moja droga, nie lubie patologicznych opinii, i w realu, i w sieci

Konto usunięte
Konto usunięte: zreszta, mi to wisi i juz ide

:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.