marta0859
marta0859
  8 października 2011 (pierwszy post)

Rzadko zakładam tu temat, ale dziś pozwolę sobie na taki wybryk. :ziober2:
W sumie niedawno podobny zakładałam na Hyde, ale nie do końca o takiej tematyce, ten będzie dość podobny, ale zmodyfikowany specjalnie na potrzeby forum Moda i Uroda.
Ma dotyczyć ideałów i skrajności, w które niektórzy popadają dążąc do owych. :)
Pewnie nieraz spotkałyście(liście) się z zaskakującymi stwierdzeniami/komentarzami na temat osób o różnej posturze, które niekoniecznie były adekwatne do tego, co widziały wasze oczy.

Zatem pierwsze pytanie, na rozgrzewkę ;)
Jaka to waszym zdaniem osoba szczupła? Proszę opisać albo wkleić obrazek dowolnej osoby, którą za taką uważacie.Pytanie niby banalne, ale dla niektórych będzie to osoba takiej budowy:

a dla innej taka:

a dla kogoś jeszcze inna..
Dlaczego Waszym zdaniem dzieje się tak, że wiele osób popada w skrajności po drodze do dążenia do szeroko pojętego ideału? I co ważniejsze - po co ludzie do niego dążą? Żeby czuć się akceptowanym przez otoczenie, czy żeby lepiej (bardziej?) zaakceptować siebie?
...
Jak waszym zdaniem powinno wyglądać ciało kobiety idealnej, albo chociaż takiej, którą można by nazwać kobiecą?

UWAŻACIE, ŻE WASZE CIAŁO JEST IDEALNE, albo chociaż jesteście z niego zadowoleni?
macie jakieś szczególne kompleksy na tym punkcie?


ty tyle, bo obiecałam temad a w końcu straciłam wenę, mam nadzieję, że jako tako go rozruszacie :ziober2:
miłego wieczoru

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz regularny rozmiar XS czy pomiędzy XS a S?

hmm... chyba wszystkie jeansy jakie mam to rozmiar 34 (xs) ale mam plaszcze s-ki, wiec raczej pomiedzy :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem to już gruba, zdjecie po prosotu takie 'ponętne' ;)

Każdy ma swoje zdanie :mrgreen:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Paulinessa
Paulinessa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm... chyba wszystkie jeansy jakie mam to rozmiar 34 (xs) ale mam plaszcze s-ki, wiec raczej pomiedzy :)


Plus zależy jaka firma :ziober2: Ostatnio w Orsay nie wiem czemu, ale 34 jest za duże. Coś im się chyba poyebało.
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz regularny rozmiar XS czy pomiędzy XS a S?

Ja czasem kupuję XS bluzki albo swetry - ale nie mieszczę się w takie spodnie - na głowę sobie je ewentualnie założę.
:ninja:
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem to już gruba, zdjecie po prosotu takie 'ponętne' ;)

Jak ona jest gruba to ta jaka jest?
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam to rozmiar 34 (xs)

tzn mam prawie wszystkie jeansy z river island i tam biore rozmiar 6, ale mam pare z heavent sent, na nich niby pisze 8, ale jak sprawdzam rozmiarowke na stronie to na 8mce sie koncxzy rozmiarowka i pisze z 8 to xs, wiec w sumie nie wiem :rotfl:
wkurzaja mnie te rozmiarowki, wszedzie inne :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Plus zależy jaka firma Ostatnio w Orsay nie wiem czemu, ale 34 jest za duże. Coś im się chyba poyebało.

no wlasnie :) zazwyczaj po prostu jak biore ciuchy do przymierzalni, to wybieram najmniejszy dostepny rozmiar - ale jak kupywalam w jane norman to 6 (34) bylo na mnie za duze w tylku, normalnie pieluche moglam zalozyc :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: na głowę sobie je ewentualnie założę.

:rotfl:
Paulinessa
Paulinessa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ona jest gruba to ta jaka jest?


Chorobliwie otyła.
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Plus zależy jaka firma Ostatnio w Orsay nie wiem czemu, ale 34 jest za duże. Coś im się chyba poyebało.

a wlasnie jeszcze, przypomnialo mi sie - jakos pol roku temu mierzylam rurki w river island, 6tki - i przez stope mi dol nie chcial przejsc :ninja:
jakos sie wcisnelam, wszedzie normalne, tylkop te doly jakies wadliwe :ninja:
dodam, ze byly normalnymi rurkami, nie z tych ''superskinny'' ani nic :ninja:
moze po prostu jakis wadliwy egzemplarz czy cos, bo nigdy wczesniej nie mialam problemu z przelozeniem kostek przez dol spodni :ninja:
Paulinessa
Paulinessa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a wlasnie jeszcze, przypomnialo mi sie - jakos pol roku temu mierzylam rurki w river island, 6tki - i przez stope mi dol nie chcial przejsc jakos sie wcisnelam, wszedzie normalne, tylkop te doly jakies wadliwe dodam, ze byly normalnymi rurkami, nie z tych ''superskinny'' ani nic moze po prostu jakis wadliwy egzemplarz czy cos, bo nigdy wczesniej nie mialam problemu z przelozeniem kostek przez dol spodni


Na pewno nogawki były źle uformowane, raczej w kostkach nie przytyłaś :rotfl:
Paulinessa
Paulinessa
  8 października 2011

Ide, wstaję o 5, żeby zdążyć na uczelnię :and:
:bye:

Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chorobliwie otyła.

A ta?
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ta?

to to juz nie przypomina czzlowieka, bez obrazy :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ide, wstaję o 5, żeby zdążyć na uczelnię

milej nocki :bye:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno nogawki były źle uformowane, raczej w kostkach nie przytyłaś

no mam taka nadzieje :rotfl:
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bez obrazy

A kto się obrazi?
Chyba ,że myślisz ,że to ja.
:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: to to juz nie przypomina czzlowieka,

Dla mnie ona jest właśnie chorobliwie otyła.
Wręcz powiedziałabym SKRAJNIE otyła.
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A kto się obrazi? Chyba ,że myślisz ,że to ja.
nie no, raczej ciebie sobie takiej nie wyobrazam :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie ona jest właśnie chorobliwie otyła. Wręcz powiedziałabym SKRAJNIE otyła.

ja czesto ogladam programy tupy supersize vs superskinny itp i pamietam, jak byla jedna babka w ktoryms z nich i lekarz mowil, ze chorobliwa otylosc konczy sie na bim 50 bo jak ktos jest juz powyzej to wrecz brakuje nazw na to, a ona miala cos 55 czy wiecej :and:
jak dla mnie to masakryczne jest po prostu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.