iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Inna - Elena Alexandra Apostoleanu (ur. 16 października 1986 w Mangalii) – rumuńska piosenkarka muzyki dance.








Nie wiem czy było? :woot:
1. Ile w skali 1-10?
2. Co na tak co na nie?
3. Podoba Wam się jej muzyka?

YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=0ajJ43siTwo&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=04fcgFs-mjA&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=q3NwJF28wjU
http://www.youtube.com/watch?v=zr_c5rqvSg4

Pozdrawiam. :-)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: chociaż masz foty samej twarzy, ale nie wydaje się, żebyś była gruba


nie mam fot samej twarzy :woot: mam focie do lustra, bo nikt nie chce mi foteczek robic :and:
tez mam na czym usiasc :rotfl:



vladimir111
vladimir111: a że niska to jeszcze lepiej


wiem, wiem, wyglada fajnie :zakochany: ja mam z 174 i to juz ujowiej wyglada :rotfl:

vladimir111
vladimir111: Chyba że to na zasadzie:


o maj dejz :swir: tak to ja nie wygladalam nawet w 9 miesiacu ciazy :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  19 sierpnia 2011
massacre
massacre: nie mam fot samej twarzy mam focie do lustra, bo nikt nie chce mi foteczek robic tez mam na czym usiasc

Widocznie źle patrzyłem :/
ale grubas! Wstyd! :ninja:

massacre
massacre: wiem, wiem, wyglada fajnie ja mam z 174 i to juz ujowiej wyglada

Niedźwiedzica :mrgreen:

massacre
massacre: o maj dejz tak to ja nie wygladalam nawet w 9 miesiacu ciazy

Ja rozumiem kobiece kształty, ale żeby się tak zapuścić to już gruba ;d przesada. Inna sprawa jak to przez chorobę
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: ale grubas! Wstyd!


nic nie poradze, lubie dobrze zjesc, lubie smakowac rozne kuchnie swiata, lubie piwko, uwielbiam pizze... lody... golabki... schabowe... ziemniaczki.... ciastka ciasteczka czekolade... :ninja: :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  19 sierpnia 2011
massacre
massacre: nic nie poradze, lubie dobrze zjesc, lubie smakowac rozne kuchnie swiata, lubie piwko, uwielbiam pizze... lody... golabki... schabowe... ziemniaczki.... ciastka ciasteczka czekolade...

Chyba tak jak każdy :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 sierpnia 2011

kobitka mi sie nie podoba, dosc kvrewsko wyglada..

massacre
massacre: moja rumunska znajoma wyglada jak ona, tez Alexandra - niecierpie suki

to ja mam znajomego rumuna alexandru :rotfl:
nie cierpie uja. gruby, maly, sredni z pyska, a zajebistoscia chce ociekac na km :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: nie cierpie uja. gruby, maly, sredni z pyska, a zajebistoscia chce ociekac na km


ja jej nie lubie bo ma takie cechy jak opisujesz, w sensie charakteru - z wygladu ladna jest w miare... wlosy ma zajebiste

a zauwazyles ze oni chyba nie uzywaja antyperspirantow? ona taka wiesz niby do przodu, zawsze fajnie ubrana, wymalowana, a pod pachami plamy :ninja:
i wszyscy tak

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 sierpnia 2011
massacre
massacre: ja jej nie lubie bo ma takie cechy jak opisujesz, w sensie charakteru - z wygladu ladna jest w miare... wlosy ma zajebiste

mysle ze w uj maja kompleksy jako narod, ostatnio mi sprzedali niusa ze wojtyla mial jakies tam rumunskie korzenie.

aaa, i co mnie rozpiedala, czy pasuje czy nie, 80% rumunek ktore znam sa tlenione :rotfl:

tu masz alexandru.



massacre
massacre: a zauwazyles ze oni chyba nie uzywaja antyperspirantow? ona taka wiesz niby do przodu, zawsze fajnie ubrana, wymalowana, a pod pachami plamy

zauwazylem!
ja ostatnio plame dalem, dobrze ze slabo bylo widac, skonczyl mi sie antidral, wiec uzylem garnier mineral, 10 min i plamy :ninja:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.