iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Inna - Elena Alexandra Apostoleanu (ur. 16 października 1986 w Mangalii) – rumuńska piosenkarka muzyki dance.








Nie wiem czy było? :woot:
1. Ile w skali 1-10?
2. Co na tak co na nie?
3. Podoba Wam się jej muzyka?

YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=0ajJ43siTwo&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=04fcgFs-mjA&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=q3NwJF28wjU
http://www.youtube.com/watch?v=zr_c5rqvSg4

Pozdrawiam. :-)

368212
368212
  18 sierpnia 2011
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
368212:
zważ na to po ilu ona jest operacjach


no ale przynajmniej dobry chirurg ja robil, bo ja sie nia nie interesuje i nie wiem co miala robione i jak i wyglada dla mnie naturalnie :D

zgooglowalam pania, spoko byla (tak jak Pamela Anderson o wiele lepszy lachon przed operacjami niz po)







tu wyzej NOS jest obvious





jak sie patrzy na te zdjecia, to faktycznie im pozniej w czasie, tym bardziej plastikowo wyglada

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  18 sierpnia 2011
massacre
massacre: nie zauwazylam czy mysmy sie zgadzaly dotychczas czy nie

oj tam

massacre
massacre: owszem, bardzo ladna i naturalna. nie wpadla mi do glowy, bo nie jestem jej fanka a na ekranie to tylko chyba ja w jednym filmie widzialam

ja też, zresztą ona chyba tylko w Tranformensach grała i w jeszcze jednym filmie, nie pamiętam nazwy, wyleciała mi z głowy :woot:
fanką tak samo nie jestem, ale ładna jest, to trzeba przyznać

368212:
zważ na to po ilu ona jest operacjach

która gwiazdka nie jest...
marta0859
marta0859
  18 sierpnia 2011

Patrzę na te wasze powklejane zdjęcia - czy przed operacjami czy po, i tak piękna :D

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Z makijażem 9, bez makijażu 3


kuwa, jak ja z makijazem dostaje 3 to zgodnie z proporcjami bez makijazu jestem warta tyle co -3 :crylol:
Konto usunięte
Konto usunięte: rumuńskie disko


nie uogolniaj, jej piosenki sa znosne, ale cala reszta rumunskiego disko to jakas pomylka a disco polo przy niej to tzw muzyka ambitna :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  18 sierpnia 2011

W Megan Fox mi się tylko cycki nie podobają, wyglądają na obwisłe

368212
368212
  18 sierpnia 2011
massacre
massacre: no ale przynajmniej dobry chirurg ja robil, bo ja sie nia nie interesuje i nie wiem co miala robione i jak i wyglada dla mnie naturalnie :D zgooglowalam pania, spoko byla (tak jak Pamela Anderson o wiele lepszy lachon przed operacjami niz po)

i tak jej nie lubię :fakju:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ona chyba tylko w Tranformensach grała i w jeszcze jednym filmie, nie pamiętam nazwy, wyleciała mi z głowy


nie kojarze jej w transformersach - nie jestem jej fanka bo dla mnie ona nie jest charyzmatyczna aktorka, wcale - twarz ktora sie widzi i zapomina, gra tez nie rzuca na kolana.
mialam na mysli inny film :ziober2:
How to Lose Friends & Alienate People


Konto usunięte
Konto usunięte: czy przed operacjami czy po, i tak piękna :D


przed operacjami ladniejsza, nie wiem co maja nie tak w garach panny piekne i seksowne wybierajace sie pod skalpel :woot: nigdy sie nie dowiem chyba

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
368212:
i tak jej nie lubię :fakju:


a mi ona zwisa, jest marna na ekranie - to dla mnie sie liczy, bo lubie obejrzec dobre aktorstwo. a ile kilo botoksu kupuje w warzywniaku to mi kolo uja lata :fakju:

nie ziebi nie grzeje

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011

z reszta jakbym chciala sie fascynowac plastikiem to bym sobie Barbie kupila... z Kenem w promocji gratis :ziober2:

patrzcie na Angeline, jaka ona piekna :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 sierpnia 2011
massacre
massacre: kuwa, jak ja z makijazem dostaje 3 to zgodnie z proporcjami bez makijazu jestem warta tyle co -3

ubierz sie tak jak Inna w teledyskach to porównamy :rotfl:

massacre
massacre: nie uogolniaj, jej piosenki sa znosne, ale cala reszta rumunskiego disko to jakas pomylka a disco polo przy niej to tzw muzyka ambitna

nie no ja nie mówie ze rumunskie disko jest złe, nie słucham na co dzien po prostu :P ciezko mi jakies nazwy wymienic ale ze słuchu bym poznał ze to rumunskie bo oni robia wszystko na podobnym bicie :rotfl: jakies organki skrzypeczki itepe, ale ogólnie na domóweczce miło posłuchać Innej, Alexandry Stan czy tych wszystkich innych (oprócz O-Zone), ostatnio to mi wpadło w rece: http://www.youtube.com/watch?v=hiA765ultB0
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (ur. 16 października 1986 w Mangalii)

przeczytałem w Mongolii i juz miałem napisac ze dziwny typ urody jak na Mongołke :lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011

Krycha jaka fajna niunia byla :D

Fergie bankowo nos :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Alucard
Alucard
  18 sierpnia 2011

Wygląda jak każda dupa z sofy w klubie.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ubierz sie tak jak Inna w teledyskach to porównamy


nie wiem jak wyglada na teledyskach ale z pomoca ekipy, ktora nad nia pracuje przy klipach (patrzac na zdjecia) nieskromnie stwierdze, ze ze mnie tez sie da cos seksownego zrobic :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ze słuchu bym poznał ze to rumunskie bo oni robia wszystko na podobnym bicie jakies organki skrzypeczki itepe,


skrzypki sa w kazdym kawalku :crylol:
2 tygodnie temu trafilam do rumunskiego klubu :szok: szukalam zyletek, zeby skonczyc swoje cierpienie. ale powiem ci, ze rumunscy ochroniarze to przypakowani 3x tyle co polscy (choc byc moze sterydy poszly do przodu, na polskiej przytupajce z x lat nie bylam :woot:)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.