iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Inna - Elena Alexandra Apostoleanu (ur. 16 października 1986 w Mangalii) – rumuńska piosenkarka muzyki dance.








Nie wiem czy było? :woot:
1. Ile w skali 1-10?
2. Co na tak co na nie?
3. Podoba Wam się jej muzyka?

YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=0ajJ43siTwo&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=04fcgFs-mjA&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=q3NwJF28wjU
http://www.youtube.com/watch?v=zr_c5rqvSg4

Pozdrawiam. :-)

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ile w skali 1-10? 2. Co na tak co na nie? 3. Podoba Wam się jej muzyka?

1. Spokojnie 9 jej się należy ;)
2. Ma ładne włosy, śliczną twarz jak dla mnie idealną figurę! Rzekomo ma 155 cm. wzrostu a wcale na tyle nie wygląda.
3. Może nie mam jej piosenek w swoim odtwarzaczu, ale niektóre mi się podobają. Najbardziej ''Sun is up''. Na dyskotekach swojego czasu często to leciało :zakochany:
ImaDrug
ImaDrug
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy było?

raczej nie było ;)
fajne ma piosenki,lubię jej czasem posłuchać ;)
ładna jest aczkolwiek nie podobają mi sie jej brwi ;/ 9/10
noiczegotu
noiczegotu
  18 sierpnia 2011

Jej muzyka w ogóle do mnie nie trafia, każda piosenka taka sama, tak jak i jej teledyski - zawsze w ubraniach przypominających kostium kąpielowych, dekolty, taka taniośc by chłopy gały wywalali.
Co do urody to ładna dziewczyna, ale chyba makijaż wyjątkowo jej pomaga.
Taka średnia 5.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ile w skali 1-10?


dobrze zrobiona... 8

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Co na tak co na nie?


sztucznosc na nie
tu wyglada jak typowa Krycha z rumunskiego warzywniaka - dowod na to, ze odpowiednia ilosc tynku, ps, blowdry i z kazdego mozna zrobic boginie

naturalnie ladna - najwyrazniej nawet soczewami sobie kolor oczu zmienia - jesli to ona :woot:

moja rumunska znajoma wyglada jak ona, tez Alexandra - niecierpie suki :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Podoba Wam się jej muzyka?


wpada w ucho, nie mam jej nigdzie, zeby suchac z wyboru - zazwyczaj slysze w radio/ tv

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011

ta ladna to chyba nie ona, wiec pozostane przy Krysce z warzywniaka

dobry przyklad tej polskiej gwiazdeczki, nie wiem jak ona sie nazywala... na pudelku widzialam spory czas temu - po tych wszystkich poprawkach jak mloda Edzia wygladala :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

sylwik
sylwik
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ile w skali 1-10?

7

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Co na tak co na nie?

na tak - ladna figura
brzydka nie jest, ale ten typ urody do mnie nie przemawia.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Podoba Wam się jej muzyka?

brak glosnikow przy kompie i nie wiem kto to jest:rotfl:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 sierpnia 2011

A moim zdaniem ona ma brzydkie usta, i przez nie wydaje mi sie, że ma taki hm... zacięty wyraz twarzy. :woot:

Paulinessa
Paulinessa
  18 sierpnia 2011

Twarz mi się nie podoba, ale figura super.

368212
368212
  18 sierpnia 2011

mój facet określił, że wygląda ona jak mrówka.
mnie też ona jakoś specjalnie nie przypadła do gustu.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale figura super.

te zdjęcie na statku jest przerobione, na 1000000% ma wyszczuploną talię, zobacz ostatnie foto - nie ma takiego wcięcia.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: te zdjęcie na statku jest przerobione, na 1000000% ma wyszczuploną talię, zobacz ostatnie foto - nie ma takiego wcięcia.


oczywista oczywistosc, rumunskie dziolchy maja figury podobne do tych naszych slowianskich, plaskie dosc dupska, brak takiego duzego wciecia w talii jakie maja latynoski czy czarne.

poza tym jak na mloda laske, to ma obwisle poslady.
muzyka wspomagana komputerem, uroda wspomagana komputerem - a piedole takie cos!
pokaz mi prawdziwe piekno !

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011

ach, jedyne czego jej i wiekszosci rumunskim laskom to zazdroszcze gestosci wlosow - bo tak jak inne gwiazdki musza sobie sprawic blow dry, to w prawdziwosc jej wlosow na pewno nie watpie.

i tak jak napisalam wyzej, moja kolezanka Alexandra jest z Rumunii, zdzira ma tak piekne, grube, geste kudly, tez farbowane na ciemno - z zazdrosci bym je jej powyrywala :Rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

moonlight28
moonlight28
  18 sierpnia 2011

Urodę z twarzy ma bardzo przeciętną, nic specjalnego, jest jedynie dobrze zrobiona i wszystko

styka51
styka51
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ile w skali 1-10? 2. Co na tak co na nie? 3. Podoba Wam się jej muzyka?

1. 7/8
2. Na tak: brwi, włosy, kolor oczu :zakochany: na nie: jakaś dziwna twarz.
3. Niektóre kawałki są całkiem do potyniania ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.