iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Inna - Elena Alexandra Apostoleanu (ur. 16 października 1986 w Mangalii) – rumuńska piosenkarka muzyki dance.








Nie wiem czy było? :woot:
1. Ile w skali 1-10?
2. Co na tak co na nie?
3. Podoba Wam się jej muzyka?

YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=0ajJ43siTwo&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=04fcgFs-mjA&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=q3NwJF28wjU
http://www.youtube.com/watch?v=zr_c5rqvSg4

Pozdrawiam. :-)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  18 sierpnia 2011

Nie przemawia do mnie, jakaś taka.. sztuczna? Coś mi w niej nie pasuje., bardzo przeciętną urodę ma. 2.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adasiowaa
Adasiowaa
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ile w skali 1-10? 2. Co na tak co na nie? 3. Podoba Wam się jej muzyka?

1. 7. Ma taka kure*ska urodę. :>
2. Boskie ciało, uroczy ten pieprzyk przy ustach, oczy nieziemskie.
Tylko ten wyraz twarzy na nie.
3. Nie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
naaats
naaats: sztuczna? Coś mi w niej nie pasuje., bardzo przeciętną urodę ma. 2.


utwierdzam sie w tym samym przekonaniu, wiec cofam swoja ocene i tez daje 2
na kij mam oceniac sztuczne rzesy, pudry, informatykow grafikow i fryzjerow :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ile w skali 1-10? 2. Co na tak co na nie? 3. Podoba Wam się jej muzyka?

1. Sama nie wiem, z 5.
2. Ma piękne włosy, nie wiem, na teledyskach lepiej wygląda niż na zdjęciach :ziober2:
Zresztą trudno powiedzieć, zdjęcia profesjonalne, przerabiane - musiałabym ją zobaczyć na żywo jak i większość gwiazdek, żeby ocenić.
Dobra, jeszcze oczy i nogi na TAK, a na NIE usta, brwi (bo sztuczne takie jakieś), tyłek i nos.
3. Niespecjalnie, wszystko robione "na jedno kopyto", ale powiedzmy, że obleci od biedy.
ma strasznie "piskliwy" głos :ninja: Nawet nie tyle w piosenkach da się to zauważyć co w jej wypowiedziach "Hey, this is Ina and you are watching eka TV" :rotfl: zawsze miałam polewe z tego :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011

a tak w ogole chcialabym sie podzielic moja teoria na temat urody celebrytek
im wiecej sztucznych rzes, mejkapu na ryju tym wiekszy paszczur pod tynkiem

zauwazylyscie taka tendencje?
i tylko teraz do glowy wpada mi Angelina Jolie ze znanych mi gwiazd, ktora wyglada pieknie bez wzgledu co ma na twarzy

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: eka

ESKA*************
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: musiałabym ją zobaczyć na żywo


masz, typiara jakich miliony na ulicy :ziew:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ESKA*************


my polski narod na obczyznie nienawidzimy rumuntow, ich muzyki, ich stylu ubiorow, rumunskich cygonuf i rumunskich jehowych. my polski narod na obczyznie poczuwamy sie do kablowania do home office o nielegalnie przebywajacych rumuntach w anglii :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  18 sierpnia 2011
massacre
massacre: zauwazylyscie taka tendencje? i tylko teraz do glowy wpada mi Angelina Jolie ze znanych mi gwiazd, ktora wyglada pieknie bez wzgledu co ma na twarzy

No jakby nie było, tutaj muszę się z Tobą zgodzić. :rotfl: W jednym chociaż się zgadzamy.
Np. taka Megan Fox, naturalnie też ładna a nigdy się mocno nie maluje, chyba że oczy
marta0859
marta0859
  18 sierpnia 2011
massacre
massacre: masz, typiara jakich miliony na ulicy http://www.a1.ro/usr/thumbs/thumb_248_x_248/2010/04/01//23821-inna1..jpg

Tutaj paskudna :ziober2: Nie podoba mi się wcale na tym zdjęciu, nie wiem ile ona ma lat ale wygląda na smarkatą, zaryzykowałabym stwierdzenie, że jakaś połowa zwykłych dziewczyn na ulicy bez makijażu wygląda lepiej
marta0859
marta0859
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem ile ona ma lat


Konto usunięte
Konto usunięte: 1986

dobra, 6 lat starsza ode mnie to z 25 będzie miała, tu

massacre
massacre: http://www.a1.ro/usr/thumbs/thumb_248_x_248/2010/04/01//23821-inna1..jpg

mi co najmniej na 30 wygląda.
tak wiem,mój błąd, mogłam spojrzeć na info z wikipedii, ale nie czytałam, teraz zauważyłam że podali wiek :ninja:
Babsy
Babsy
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ile w skali 1-10? 2. Co na tak co na nie? 3. Podoba Wam się jej muzyka?

1. 9
2. figura, wlosy
3. ujdzie, ale mam wrazenie, ze wszystko na jedno kopyto ma robione.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W jednym chociaż się zgadzamy.


nie zauwazylam czy mysmy sie zgadzaly dotychczas czy nie :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Np. taka Megan Fox, naturalnie też ładna a nigdy się mocno nie maluje, chyba że oczy


owszem, bardzo ladna i naturalna. nie wpadla mi do glowy, bo nie jestem jej fanka a na ekranie to tylko chyba ja w jednym filmie widzialam

Konto usunięte
Konto usunięte: mi co najmniej na 30 wygląda.


przestan byc taka wyrozumiala, na 35 :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: połowa zwykłych dziewczyn na ulicy bez makijażu wygląda lepiej


:tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

368212
368212
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Megan Fox, naturalnie też ładna a nigdy się mocno nie malu

zważ na to po ilu ona jest operacjach
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 sierpnia 2011

1. Z makijażem 9, bez makijażu 3
2. na tak figura, nogi, włosy
na nie pośladki, straszny płaskowyż :nie:
3. rzadko słucham ale nie jest taka najgorsza - jeśli już idę gdzieś na potupaje to rumuńskie disko daje rade :tak:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.