sylwik
sylwik
  26 lipca 2011 (pierwszy post)

na pewno kazda z nas ma swoja ukochana 'rzecz' do kupowania - niewazne czy to cienie do powiek, szpilki, kolczyki czy odzywki do wlosow:mrgreen:

* co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami?
* jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic? :ziober2:
* na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne? :rotfl:


zdjecia kolekcji mile widziane:mrgreen:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  27 lipca 2011
ChicaBombb
ChicaBombb: mam taka z dwoch paskow "krysztalkow", nie wiem czy 40 za to dalam;P

ta jest inna, tamta nie była sztywna, wyglądała naprawdę ładnie nie tak tandetnie i tanio, była porządnie zrobiona i miala chyba z 8 rządków cyrkoni, no i nie była taka sztywna tylko luźna jak bransoletki. ale i tak nie kupilam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Idziesz do pierwszego lepszego galeriowego sklepu, byle jakie wkrętki, które ledwo od ucha odstają - 30-40 zł.

cenią sobie i tyle.
pijana
pijana
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie nie masz zdjecia kolekcji?

Ciężko byłoby mi ogarnąć je wszystkie :rotfl:
IPaulaI
IPaulaI
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami?

BUTY.

Konto usunięte
Konto usunięte: * jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic?

z 50 par
adra1992
adra1992
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami?

Buty i bizuteria (szczegolnie pierscionki :ninja: )

Konto usunięte
Konto usunięte: * jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic?

W sumie malo. A jak mi sie cos znudzi to oddaje przyjaciolce (albo sie zamieniamy, targowisko :D ) wiec nie chomikuje swoich skarbów.

Konto usunięte
Konto usunięte: * na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne?

Jesli chodzi o silna wole - nieskuteczne. Wychodze z pustymi rekami tylko i wylacznie jesli mnie nie stac.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 lipca 2011

Nie mam szczególnego bzika
Kolekcjonuje karty kredytowe zeby pózniej i tak ich nie używać :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Hana25
Hana25
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami? * jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic? * na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne?

Na pewno lakiery do paznokci i uwielbiam kupować dla kogoś (nie wiem czy to można zaliczyć pod ''kolekcjonerstwo'', ale uwielbiam). Nie wyliczam sobie, kupuję non stop, a kolory się nie powtarzają i żadnego nie miałam 2 razy na sobie....Nawet nie próbuję się ograniczać lakiery które kupuję kosztują od 2,20-6,0 zł. Zdrowy nałóg....
ImaDrug
ImaDrug
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami? * jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic? * na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne?

buty lakiery do paznokci i cienie do powiek ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.