sylwik
sylwik
  26 lipca 2011 (pierwszy post)

na pewno kazda z nas ma swoja ukochana 'rzecz' do kupowania - niewazne czy to cienie do powiek, szpilki, kolczyki czy odzywki do wlosow:mrgreen:

* co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami?
* jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic? :ziober2:
* na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne? :rotfl:


zdjecia kolekcji mile widziane:mrgreen:
ChicaBombb
ChicaBombb
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami? * jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic? * na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne?

kolczyki, cienie:)
kolczykow ze 100 par, cieni obecnie wydalam kolezance z polowe, to ze 30 pudeleczek:)
hmm jak zobacze cos czego jeszcze nie mam a bardzo mi sie podoba to raczej nie wyjde, chyba ze jest za drogie;)
sylwik
sylwik
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ostatnio chipsy

patrzac na zdjecia mozesz sobie pozwolic:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: butow mam troche mniej niz 40

wlasnie zaczelam sie zastanawiac jak pomiescic 40 par butow bez robienia sciany na nie, pokaz:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: lakierow do paznokci...wlasnie je policzylam i jest ich ok 50

:szok:
przez 2 miesiace paznokcie codziennie w innym kolorze moga byc, dobre:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: codziennie musze zalozyc inne i nie moge ich powtorzyc przez najblizsze 2 tygodnie....

a tak z ciekawosci, podobne do siebie czy calkowicie-totalnie rozne? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie umiem wyjść z sephory z pustymi rękoma.

sephoroholizm? :ziober2:

(sama sie tam boje wchodzic o ile nie mam duzo kasy wolnej:ninja:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jutro zrobię :-)

:czekaniecierpliwie:

ChicaBombb
ChicaBombb: kolczykow ze 100 par,

masz zdjecie? :ziober2:
sylwik
sylwik
  26 lipca 2011

az sama odpowiem:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: * co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami?

cienie do powiek. szpilki.

Konto usunięte
Konto usunięte: * jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic?

cieni bedzie pod 200 (w paletach wiele)
szpilek mam malo, z 8 par:woot: bo sa drozsze niz cienie:mrgreen: ale kocham je kupowac.

Konto usunięte
Konto usunięte: * na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne?

jesli sie zakocham w szpilkach - moge jesc same tosty przez miesiac, musze je miec. ze dwa razy to dokladnie tak wygladalo:ninja:
cienie- powstrzymam sie, ale jesli sie zakochalam to i tak po nie wroce:rotfl:

moze jutro zrobie zdjecie:)
ChicaBombb
ChicaBombb
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masz zdjecie?

jak bede miec aparat, to zrobie:P
marta0859
marta0859
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami?

Ja właściwie to rzadko kupuję ciuchy, kupuję raz na jakiś czas albo mam to co mama kupi, za to kosmetyki kupuję co chwilę, mam całe szafki wypełnione po brzegi, połowa rzeczy mi niepotrzebna a i tak dalej kupuję. Najwięcej mam kosmetyków do włosów, kremów do twarzy, podkładów (bo kupowałam po czym okazywało się, że żaden mi nie pasował), błyszczyków, balsamów do ciała, wszystkiego mam dużo.
W sumie szafy też mam pełne ale tak jak pisałam, za często ubrań nie kupuję, buty częściej, bo szybko niszczę.

Konto usunięte
Konto usunięte: * jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic?

Zrobiłabym zdjęcie, ale późno już, zresztą musiałabym ten syf powysypywać z kosmetyczek i potem sprzątać :D

Konto usunięte
Konto usunięte: * na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne?

Jak idę do sklepu to z zamiarem kupienia czegoś, nie idę nigdy tylko żeby pooglądać, ogólnie nie lubię chodzić po sklepach.
razotka
razotka
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami? * jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic? * na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne?

chyba bielizna, bo ilekroś mam zły humor to musze kupić sobie bieliznę
:D oczywiście nie mam na myśli tu wahań nastroju tylko naprawdę ciężkie dni ;]
zdecydowanie nie jestem zakupoholiczką
dzieje się tak zazwyczaj gdy okazuje sie, że w porftelu mam zbyt mało śrdków finansowych :D
Letal
Letal
  27 lipca 2011

jak miałbym tyle butów to zmieniałbym je chyba co godzinę :and:

pijana
pijana
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami? * jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic? * na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne?

Buty i tusze do rzęs
Butów chyba ok. 50 par, tuszów nie liczyłam, ale bywa, że mam z 7 naraz - choć dawno żadnego nie kupiłam, obiecałam sobie, że zużyję te, które mam
Nie jestem jakąś maniaczką, umiem sobie odmówić. Chyba, że jestem w Fashion House, tam są tak niskie ceny, że jak jakieś buty mi się podobają to biorę bez zastanowienia.
sylwik
sylwik
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Butów chyba ok. 50 par

pewnie nie masz zdjecia kolekcji? :ziober2:
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami?

paski , torebki , buty, kolczyki .

Konto usunięte
Konto usunięte: na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne?

jak nie mam pieniędzy nie ide do sklepu .
jak mam pieniądze to zawsze wyjde z czymś :zakochany: .
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja właściwie to rzadko kupuję ciuchy, kupuję raz na jakiś czas albo mam to co mama kupi,

jakbym miała chodzić w tym co mama mi kupi to chyba w ogole bym z domu nie wychodziła :crylol: moja mama w ogole nie ma gustu. tzn jakis tam ma, ale inny niz ja.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i znajac zycie i tak czesto nie ma zadnych ktore by pasowaly?

No :and:
Albo okazuje się, że połowe mam zamszowych a pada deszcz :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: btw. marzy mi sie kiedys taka sciana butow

Mi też :zakochany:
Albo garderoba tylko na buty jak w filmach, ah.

A niestety, ograniczenie miejsca sprawia, że upycham gdzie się da, przez co nie wykorzystuje ich odpowiednio. Tak jakby wszystkie były na widoku, to co dzień inne bym nosiła :rotfl:
asiulcia1
asiulcia1
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie zaczelam sie zastanawiac jak pomiescic 40 par butow bez robienia sciany na nie, pokaz

oj cięzko będzie :P ja mam takie pomieszczenie w domu chowam tam buty i ciuchy, garderobą tego nie nazwe:and: bo inne pierdoły też tam są torby walizki ksiazki i zeszyty itd itd :P
legendahyde
legendahyde
  27 lipca 2011

I wszystko za pieniadze facetow:(

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami? * jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic? * na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne?

nie mam konkretnej jednej rzeczy.
lubie kupywac wszystko, najbardziej kosmetyki.

Konto usunięte
Konto usunięte: I wszystko za pieniadze facetow:(

a bylo zostac gejem, tez bys mogl.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.