sylwik
sylwik
  26 lipca 2011 (pierwszy post)

na pewno kazda z nas ma swoja ukochana 'rzecz' do kupowania - niewazne czy to cienie do powiek, szpilki, kolczyki czy odzywki do wlosow:mrgreen:

* co jest dla ciebie taka rzecza/rzeczami?
* jak duzo tego udalo ci sie zgromadzic? :ziober2:
* na ile proby wyjscia ze sklepu bez zakupienia twojej ukochanej rzeczy sa skuteczne? :rotfl:


zdjecia kolekcji mile widziane:mrgreen:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I wszystko za pieniadze facetow:(

wypraszam sobie, dużo kobiet tutaj jest pracujących ;-) więc zarabiają na swoje majtki i nie muszą prosić faceta, aby im kupił nową parę kiedy stare stargają sie na dupie :-) za przeproszeniem, nie wyobrazam sobie siedziec w domu i nie pracowac i nie mieć własnego grosza.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a bylo zostac gejem, tez bys mogl.

:crylol: haha
sylwik
sylwik
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi też Albo garderoba tylko na buty jak w filmach, ah. A niestety, ograniczenie miejsca sprawia, że upycham gdzie się da, przez co nie wykorzystuje ich odpowiednio. Tak jakby wszystkie były na widoku, to co dzień inne bym nosiła

hahaha, przegladajac neta z ciekawosci zajrzalam na strone pierwszych loftow w krakowie, buduja je wlasnie.... jeden z nich jest idealny, pie***ona trzymetrowa sciane butow bym tam miala w garderobie, albo i pelna garderobe butow, bo sa dwie:zakochany:
108metrow za 'od 11tys/metr' :ninja:
no, to 10mln w lotto w czwartek musze trafic.

Konto usunięte
Konto usunięte: oj cięzko będzie :P ja mam takie pomieszczenie w domu chowam tam buty i ciuchy, garderobą tego nie nazwe bo inne pierdoły też tam są torby walizki ksiazki i zeszyty itd itd :P

dobre i to:mrgreen: sciana z butami? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: I wszystko za pieniadze facetow:(

nieee:)
ChicaBombb
ChicaBombb
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: legendahyde: I wszystko za pieniadze facetow:(

wypraszam sobie. na palcach jednej reki (moooze dwoch) moge policzyc rzeczy- ubrania, kosmetyki, bizuterie- kupione mi przez mojego faceta.
moja kolekcja kolczykow w dwoch czesciach- policzylam i wyszlo akurat 100 par:mrgreen:
ale okazalo sie, ze i kilka sie zdekompletowalo:(

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  27 lipca 2011
ChicaBombb
ChicaBombb: wypraszam sobie. na palcach jednej reki (moooze dwoch) moge policzyc rzeczy- ubrania, kosmetyki, bizuterie- kupione mi przez mojego faceta.

prezenty sie w to nie wliczaja, co innego naciągnąć faceta a co innego dostać coś z dobrej, nieprzymuszonej (jego) woli :D

ChicaBombb
ChicaBombb: moja kolekcja kolczykow w dwoch czesciach- policzylam i wyszlo akurat 100 par ale okazalo sie, ze i kilka sie zdekompletowalo:(

:szok: :szok: :szok: :szok:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a bylo zostac gejem, tez bys mogl.

dokladnie! :lol: trza sie umiec ustawic

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ChicaBombb
ChicaBombb
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

zdekompletowanych nie umiescilam na foto;)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 lipca 2011
ChicaBombb
ChicaBombb: moja kolekcja

Całkiem spora.
Ja nie ufam biżuterii z innego materiału niż srebro, szczególnie metalowym, bo się szybko niszczy i przeciera :and:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  27 lipca 2011
ChicaBombb
ChicaBombb: zdekompletowanych nie umiescilam na foto;)

wlasnie a ja szukalam jakies pary nie do pary ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie ufam biżuterii z innego materiału niż srebro, szczególnie metalowym, bo się szybko niszczy i przeciera

dokładnie, nie raz życzą sobie sporą kasę za kolczyki nie ze srebra, to wolę poczekać, dołożyc i kupić srebrne.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie, nie raz życzą sobie sporą kasę za kolczyki nie ze srebra, to wolę poczekać, dołożyc i kupić srebrne.

Dlatego ja w ogóle nie zaglądam nawet do bijou brigitte, czy innych podobnych.
Za byle jaki plastik czy metal życzą sobie niekiedy kilkadziesiąt złotych.

Srebro tez można kupić taniej.
ChicaBombb
ChicaBombb
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prezenty sie w to nie wliczaja, co innego naciągnąć faceta a co innego dostać coś z dobrej, nieprzymuszonej (jego) woli :D

no to nie mam nic kupionego za pieniadze faceta:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie ufam biżuterii z innego materiału niż srebro, szczególnie metalowym, bo się szybko niszczy i przeciera

w liceum mialam tak, ze nosilam tylko srebrne, ale potem przekonalam sie i do blaszakow;)lubie rozne wzory i kolory, a srebrnych malo co bym takich jak mi sie podobaja znalazla... no i tak wielu bym nie uzbierala- cena:)
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego ja w ogóle nie zaglądam nawet do bijou brigitte, czy innych podobnych. Za byle jaki plastik czy metal życzą sobie niekiedy kilkadziesiąt złotych.

Ja u mnie w CH chciałam sobie kupić taką 'obrożę' całą z cekinów - 190 zł :lol: od razu zrezygnowałam.


Konto usunięte
Konto usunięte: Srebro tez można kupić taniej.

pewnie. :-)

ChicaBombb
ChicaBombb: no to nie mam nic kupionego za pieniadze faceta

ja parę rzeczy mam w większości było 'pożycz', pożyczał i nigdy nie chciał kasy jak oddawałam :-)
kasiakozlowska05
Posty: 3 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
kasiakozlowska05
  27 lipca 2011
http://allegro.pl/show_item.php?item=1739274279

SPRZEDAM TANIO 40,5 NOWE Zapraszam na allegro
ChicaBombb
ChicaBombb
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja u mnie w CH chciałam sobie kupić taką 'obrożę' całą z cekinów - 190 zł od razu zrezygnowałam.

mam taka z dwoch paskow "krysztalkow", nie wiem czy 40 za to dalam;P
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 lipca 2011
ChicaBombb
ChicaBombb: w liceum mialam tak, ze nosilam tylko srebrne, ale potem przekonalam sie i do blaszakow;)lubie rozne wzory i kolory, a srebrnych malo co bym takich jak mi sie podobaja znalazla... no i tak wielu bym nie uzbierala- cena:)

fakt, ze nigdy ze złota czy srebra nie ma takich 'fikuśnych' wzorów, jakie są z innych materiałów. chociaż trzeba przyznać, że coraz więcej urozmaiceń się pojawia :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja u mnie w CH chciałam sobie kupić taką 'obrożę' całą z cekinów - 190 zł od razu zrezygnowałam.

Masakra jakaś.
Idziesz do pierwszego lepszego galeriowego sklepu, byle jakie wkrętki, które ledwo od ucha odstają - 30-40 zł.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.