asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Amanda Crew (ur. 5 czerwca 1986 roku w Langley w Kolumbii Brytyjskiej) – kanadyjska aktorka. Wystąpiła w Oszukać przeznaczenie 3. Zagrała też w filmie John Tucker musi odejść i innych







PYTANIA:

Podoba Wam się?
Co na tak co na nie?
Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

Z innej beczki: :rotfl:

Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ? :rotfl:Sprawdziło się Wam? ;)
W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?


pozdrawiam, Aśka ;]

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się? Co na tak co na nie? Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

co na tak? nos i figura.
cala twarz poza nosem mi sie kompletnie nie podoba.
+ brechtam z zoltej twarzy na tym zdjeciu:
wiec dostaje 5.
asiulcia1
asiulcia1
  23 lipca 2011
Sylvinka
Sylvinka: Co to to nie . Tylko szatynki i brunetki bym brała :D Chociaż jest taka jedna blondynka :D

rozumiem ;)

styka51
styka51: Kiedyś wróżyłam sobie, ale to w andrzejki. No i jeśli chodzi o horoskop seksualny, to bardzo mi się zgadza mój zodiak. A inne już nie bardzo. Ale moja koleżanka była kiedyś u wróżki, powiedziała tylko datę urodzenia i imię, a ta wiedziała wszystko o jej przeszłości i to co wywróżyła, to się sprawdza Koleżanka sama była zaskoczona, bo wróżka wiedziała o takich szczegółach, że szok.

może przypadek :rotfl:

massacre
massacre: Mi wyszło z wrozb ze Moj facet bedzie miał na imię Jacek, wyszedł Jarek. Choc moja siostra ma Jacka - mogło sie pomylić w sumie jedna literka kiedys tez mi wyszedł Arek - tez kwestia jednej literki :)

:rotfl:
oj tam Jarek, Jacek czy Arek niewielka roznica :lol:
asiulcia1
asiulcia1
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: + brechtam z zoltej twarzy na tym zdjeciu:

może jak koszule zakładala to jej przefarbowalo twarz :rotfl:
xZycieJestBuenox
xZycieJestBuenox
  24 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się? Co na tak co na nie? Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )


Ładna .

Na tak : Oczy i Usta
na nie : karnacja

Ocena: 7
asiulcia1
asiulcia1
  25 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na nie : karnacja

za jasna?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.