| Fotka.com
asiulcia1
asiulcia1
  22 July 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Amanda Crew (ur. 5 czerwca 1986 roku w Langley w Kolumbii Brytyjskiej) – kanadyjska aktorka. Wystąpiła w Oszukać przeznaczenie 3. Zagrała też w filmie John Tucker musi odejść i innych

PYTANIA:

Podoba Wam się?
Co na tak co na nie?
Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

Z innej beczki: :rotfl:

Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ? :rotfl:Sprawdziło się Wam? ;)
W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?

pozdrawiam, Aśka ;]

Letal
Letal
  22 July 2011

na każdym zdjęciu jakoś tak inaczej wygląda

Sylvinka
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  22 July 2011

nie nie nie!! Całkowicie nie mój typ kobiety, ale figure ma nawet fajną

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
asiulcia1
asiulcia1
  22 July 2011
Letal
Letal: na każdym zdjęciu jakoś tak inaczej wygląda

kobieta o wielu wcieleniach :rotfl:

Sylvinka
Sylvinka: nie nie nie!! Całkowicie nie mój typ kobiety, ale figure ma nawet fajną

może blondynki to twoj typ ? :pavarotti:
Letal
Letal
  22 July 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kobieta o wielu wcieleniach

Kobieta to Kobieta :ziober2:
asiulcia1
asiulcia1
  22 July 2011
Letal
Letal: Kobieta to Kobieta

:mrgreen:

Letal
Letal: na każdym zdjęciu jakoś tak inaczej wygląda

btw. to chyba przez ten photoshop :woot:
NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 July 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też nie wierze, ale jak sobie wrozylam z obraczki to mi caly czas to samo wychodzi ;D

I tak się nie sprawdzi :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

asiulcia1
asiulcia1
  22 July 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: I tak się nie sprawdzi

no dzięki :and: ;p
Letal
Letal
  22 July 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ale w każdym razie figurę ma ok.
Sylvinka
Sylvinka
  22 July 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może blondynki to twoj typ ?

Co to to nie :ziober2:. Tylko szatynki i brunetki bym brała :napalony: :D
Chociaż jest taka jedna blondynka :D
styka51
styka51
  22 July 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się? Co na tak co na nie? Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

Ładna.
Włosy i figura na tak.
7.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ? Sprawdziło się Wam? ;) W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?

Kiedyś wróżyłam sobie, ale to w andrzejki. No i jeśli chodzi o horoskop seksualny, to bardzo mi się zgadza mój zodiak. A inne już nie bardzo.

Ale moja koleżanka była kiedyś u wróżki, powiedziała tylko datę urodzenia i imię, a ta wiedziała wszystko o jej przeszłości i to co wywróżyła, to się sprawdza :szok:
Koleżanka sama była zaskoczona, bo wróżka wiedziała o takich szczegółach, że szok.
naaats
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  22 July 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się? Co na tak co na nie? Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

Ładna, ale bez szału : )
Jakieś takie nie wiem.. wysokie czoło ma, czy mi się zdaje? W każdym razie ma coś takiego nieproporcjonalnego w twarzy.
Dam jej naciągane 6.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

boniwinter
boniwinter
  22 July 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się?

nawet na tak wytuningowanych zdjeciach wyglada duzo starzej niz faktycznie ma.
Ja bym jej dala 30 jak nic.
Tak...jest ladna kobieta

Konto usunięte
Konto usunięte: Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

7

Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?

sama decyduje o swoim zyciu, przed matura odbielam wlosy na krotko i kazdy mi mowil, ze wiedza mi uciekla i jej nie zdam!!! hehe
massacre
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 July 2011

Jak miałam bodajże 19 lat moja mama poszła do wróżki i ta jej powiedziała, ze jej pierworodna bedzie żyła daleko od domu.

Mi wyszło z wrozb ze Moj facet bedzie miał na imię Jacek, wyszedł Jarek. Choc moja siostra ma Jacka - mogło sie pomylić :LOL: w sumie jedna literka :ziober2: kiedys tez mi wyszedł Arek - tez kwestia jednej literki :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Sylvinka
Sylvinka
  23 July 2011
massacre
massacre: Mi wyszło z wrozb ze Moj facet bedzie miał na imię Jacek, wyszedł Jarek. Choc moja siostra ma Jacka - mogło sie pomylić w sumie jedna literka kiedys tez mi wyszedł Arek - tez kwestia jednej literki :)

Moja babcia często chodzi, bo ona to praktycznie sama jest jak jakaś wiedźma :D i zawsze pytała o wnuków i wywróżyła jej że (moja siostra) wyjdzie za policjanta nie przez dziecko tylko z miłości. No i się sprawdziło tyle tylko, że jej męża ojciec jest policjantem a on tylko miał plany isc w jego ślady. A byli ze sobą od 2 albo 3 gimnazjum, czyli praktycznie 10 lat i dopiero w tym roku się pobrali, a jak na razie dziecka nie planują.

Albo mojej koleżance kiedyś wywróżyła, że wyjedzie za facetem za granice i już niedługo będzie miała dziecko i też się sprawdziło. Jak miała 18 lat zaszła w ciążę.

Albo też mojej ciotce wywróżyła że jej drugi mąż zginie w wypadku samochodowym. Tylko że jedno dziecko miała z facetem bez ślubu, a za drugiego już wyszła za mąż i w Austrii jakiś pijany gówniarz w niego wjechał i śmierc na miejscu.

Niektóre to tak bajerują, aby żeby więcej kasy uzbierac, ale w nie wierze :D :D
Kusza
Kusza
  23 July 2011
Konto usunięte

Na wszystkich zdjęciach jest total zrobiona, więc ciężko powiedzieć. Jakąś taką długą tą twarz ma, dziwny uśmiech, ode mnie 4/10 przeciętna baaardzo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.