asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Amanda Crew (ur. 5 czerwca 1986 roku w Langley w Kolumbii Brytyjskiej) – kanadyjska aktorka. Wystąpiła w Oszukać przeznaczenie 3. Zagrała też w filmie John Tucker musi odejść i innych







PYTANIA:

Podoba Wam się?
Co na tak co na nie?
Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

Z innej beczki: :rotfl:

Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ? :rotfl:Sprawdziło się Wam? ;)
W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?


pozdrawiam, Aśka ;]

Letal
Letal
  22 lipca 2011

na każdym zdjęciu jakoś tak inaczej wygląda

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  22 lipca 2011

nie nie nie!! Całkowicie nie mój typ kobiety, ale figure ma nawet fajną

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na każdym zdjęciu jakoś tak inaczej wygląda

kobieta o wielu wcieleniach :rotfl:

Sylvinka
Sylvinka: nie nie nie!! Całkowicie nie mój typ kobiety, ale figure ma nawet fajną

może blondynki to twoj typ ? :pavarotti:
Letal
Letal
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kobieta o wielu wcieleniach

Kobieta to Kobieta :ziober2:
asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobieta to Kobieta

:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: na każdym zdjęciu jakoś tak inaczej wygląda

btw. to chyba przez ten photoshop :woot:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też nie wierze, ale jak sobie wrozylam z obraczki to mi caly czas to samo wychodzi ;D

I tak się nie sprawdzi :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: I tak się nie sprawdzi

no dzięki :and: ;p
Letal
Letal
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ale w każdym razie figurę ma ok.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może blondynki to twoj typ ?

Co to to nie :ziober2:. Tylko szatynki i brunetki bym brała :napalony: :D
Chociaż jest taka jedna blondynka :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się? Co na tak co na nie? Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

Ładna.
Włosy i figura na tak.
7.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ? Sprawdziło się Wam? ;) W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?

Kiedyś wróżyłam sobie, ale to w andrzejki. No i jeśli chodzi o horoskop seksualny, to bardzo mi się zgadza mój zodiak. A inne już nie bardzo.

Ale moja koleżanka była kiedyś u wróżki, powiedziała tylko datę urodzenia i imię, a ta wiedziała wszystko o jej przeszłości i to co wywróżyła, to się sprawdza :szok:
Koleżanka sama była zaskoczona, bo wróżka wiedziała o takich szczegółach, że szok.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się? Co na tak co na nie? Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

Ładna, ale bez szału : )
Jakieś takie nie wiem.. wysokie czoło ma, czy mi się zdaje? W każdym razie ma coś takiego nieproporcjonalnego w twarzy.
Dam jej naciągane 6.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

boniwinter
boniwinter
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się?

nawet na tak wytuningowanych zdjeciach wyglada duzo starzej niz faktycznie ma.
Ja bym jej dala 30 jak nic.
Tak...jest ladna kobieta

Konto usunięte
Konto usunięte: Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

7

Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?

sama decyduje o swoim zyciu, przed matura odbielam wlosy na krotko i kazdy mi mowil, ze wiedza mi uciekla i jej nie zdam!!! hehe
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 lipca 2011

Jak miałam bodajże 19 lat moja mama poszła do wróżki i ta jej powiedziała, ze jej pierworodna bedzie żyła daleko od domu.

Mi wyszło z wrozb ze Moj facet bedzie miał na imię Jacek, wyszedł Jarek. Choc moja siostra ma Jacka - mogło sie pomylić :LOL: w sumie jedna literka :ziober2: kiedys tez mi wyszedł Arek - tez kwestia jednej literki :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  23 lipca 2011
massacre
massacre: Mi wyszło z wrozb ze Moj facet bedzie miał na imię Jacek, wyszedł Jarek. Choc moja siostra ma Jacka - mogło sie pomylić w sumie jedna literka kiedys tez mi wyszedł Arek - tez kwestia jednej literki :)

Moja babcia często chodzi, bo ona to praktycznie sama jest jak jakaś wiedźma :D i zawsze pytała o wnuków i wywróżyła jej że (moja siostra) wyjdzie za policjanta nie przez dziecko tylko z miłości. No i się sprawdziło tyle tylko, że jej męża ojciec jest policjantem a on tylko miał plany isc w jego ślady. A byli ze sobą od 2 albo 3 gimnazjum, czyli praktycznie 10 lat i dopiero w tym roku się pobrali, a jak na razie dziecka nie planują.

Albo mojej koleżance kiedyś wywróżyła, że wyjedzie za facetem za granice i już niedługo będzie miała dziecko i też się sprawdziło. Jak miała 18 lat zaszła w ciążę.

Albo też mojej ciotce wywróżyła że jej drugi mąż zginie w wypadku samochodowym. Tylko że jedno dziecko miała z facetem bez ślubu, a za drugiego już wyszła za mąż i w Austrii jakiś pijany gówniarz w niego wjechał i śmierc na miejscu.

Niektóre to tak bajerują, aby żeby więcej kasy uzbierac, ale w nie wierze :D :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Kusza
Kusza
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się? Co na tak co na nie? Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

Na wszystkich zdjęciach jest total zrobiona, więc ciężko powiedzieć. Jakąś taką długą tą twarz ma, dziwny uśmiech, ode mnie 4/10 przeciętna baaardzo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.