asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Amanda Crew (ur. 5 czerwca 1986 roku w Langley w Kolumbii Brytyjskiej) – kanadyjska aktorka. Wystąpiła w Oszukać przeznaczenie 3. Zagrała też w filmie John Tucker musi odejść i innych







PYTANIA:

Podoba Wam się?
Co na tak co na nie?
Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

Z innej beczki: :rotfl:

Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ? :rotfl:Sprawdziło się Wam? ;)
W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?


pozdrawiam, Aśka ;]

asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W kiblu i do muszli klozetowej... Dodam, że wcześniej rodziła, więc chyba powinna rozpoznać bóle. No ale widocznie nie wierzyła i w szoku była. Kazała mężowi iść po ręczniki, przyniósł najlepsze to kazała gorsze przynieść Też nie wiem jak to można przegapić ale widocznie... można

jak dla mnie to jest niemożliwe, tyle objawów ciąży jest, a ona wcale się nie kapnęła...:woot: tak być nie może :nie: ;>
adra1992
adra1992
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się? Co na tak co na nie? Ile jej dajecie w skali 0-10? ; ) Z innej beczki: Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ? Sprawdziło się Wam? ;) W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?


Nie, jakas dziwna jest. Choc tez nie najbrzydsza.
5

Nie wrozylam, w horoskopy (te w internecie, senniki i inne takie) nie wierze, choc ostatnio mama wyslala mi jakis ze swojej ''magicznej ksiegi'' i musze powiedziec, ze ciekawy a nawet sie sprawdza.
asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na tak włosy

Mi też sie podobają jej włosy :mrgreen:te na 3, dużym zdjęciu w koszule w kratę i na przedostatnim
chciałabym takie :zakochany:
ChicaBombb
ChicaBombb
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie to jest niemożliwe, tyle objawów ciąży jest, a ona wcale się nie kapnęła... tak być nie może ;>

no raczej... jeszcze babka, ktora nie ma dzieci, ale matka?? cuda na kiju.
asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
ChicaBombb
ChicaBombb: no raczej... jeszcze babka, ktora nie ma dzieci, ale matka?? cuda na kiju.

muszą z czegoś robić sensacje w telewizji, to wymyslają o ciąży, o której matka niby nic wcześniej nie wiedziała :rotfl:
pijana
pijana
  22 lipca 2011

Podoba mi się bardzo, ale niech się nie uśmiecha szeroko, jak na ostatniej focie :ninja: Z tym uśmiechem 4/10, bez niego 9/10 :rotfl:

Nie wróżyłam sobie i nie zamierzam :D

ChicaBombb
ChicaBombb
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: muszą z czegoś robić sensacje w telewizji, to wymyslają o ciąży, o której matka niby nic wcześniej nie wiedziała

jeszcze kurcze takiej niby sie dziecko zdrowe urodzi, mimo picia, brania lekow itd., a kobita, ktora o siebie i o malucha dba jak o jajko, urodzi chore;/
asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba mi się bardzo, ale niech się nie uśmiecha szeroko, jak na ostatniej focie Z tym uśmiechem 4/10

to tak samo jak ja :mrgreen: z takim szerokim uśmiechem wyglądam gorzej jakbym się wcale nie uśmiechała :lol:
asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
ChicaBombb
ChicaBombb: jeszcze kurcze takiej niby sie dziecko zdrowe urodzi, mimo picia, brania lekow itd., a kobita, ktora o siebie i o malucha dba jak o jajko, urodzi chore;/

no tak w życiu bywa, taki okrutny los ;/
katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakieś przykre doświadczenia?

wiele :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: + i w makijażu

dokładnie!

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

ImaDrug
ImaDrug
  22 lipca 2011

ładna dziewczyna ;) 9/10 ;)
wróżyłam sobie z obrączki...co dziwne cały czas wychodzi to samo...ciekawe czy się sprawdzi haha ;D

pijana
pijana
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to tak samo jak ja z takim szerokim uśmiechem wyglądam gorzej jakbym się wcale nie uśmiechała

W sumie ja też, na Facebook'u mam z 80 zdjęć i nie uśmiecham się chyba na żadnym, a jestem przecież wesołą osobą :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Tu ładnie wyszła a tak poza tym na 6.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ? Sprawdziło się Wam? ;) W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?

Nie i nie wierzę w takie duperele :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
katuszo
katuszo: dokładnie!

:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: wróżyłam sobie z obrączki...co dziwne cały czas wychodzi to samo...ciekawe czy się sprawdzi haha ;D

mi też wychodzi to samo :rotfl: oszaleć można ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie ja też, na Facebook'u mam z 80 zdjęć i nie uśmiecham się chyba na żadnym, a jestem przecież wesołą osobą :D

jaogólnia na kompie nie znalazlabym też żadnego zdjecia z szerokim usmiechem ;p

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie i nie wierzę w takie duperele :D

też nie wierze, ale jak sobie wrozylam z obraczki to mi caly czas to samo wychodzi ;D
asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaogólnia

ja ogólnie * :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.