asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Amanda Crew (ur. 5 czerwca 1986 roku w Langley w Kolumbii Brytyjskiej) – kanadyjska aktorka. Wystąpiła w Oszukać przeznaczenie 3. Zagrała też w filmie John Tucker musi odejść i innych







PYTANIA:

Podoba Wam się?
Co na tak co na nie?
Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

Z innej beczki: :rotfl:

Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ? :rotfl:Sprawdziło się Wam? ;)
W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?


pozdrawiam, Aśka ;]

asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ? Sprawdziło się Wam? ;) W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?

Pytam z ciekawości, bo kiedyś sobie wróżyłam i za każdym razem to samo mi wychodzi:lol2::lol2:
ChicaBombb
ChicaBombb
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się? Co na tak co na nie? Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

bardzo ladna, 8.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ?

z obraczki? jak to sie robi?:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?

czadem cos "powroze", przeczytam horoskop, ale wierzyc nie wierze;)
btw- mialam dzis tak realistyczny sen, ze urodzilam dziecko- jak rzadko mi sie w snie zdawalo, ze to jawa:wtf:
asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
ChicaBombb
ChicaBombb: z obraczki? jak to sie robi?

3 podstawowe, z wizazu cytuje:
Konto usunięte
Konto usunięte: Tłumacze zasady: 1. Wróżba na ilośc i płeć dzieci zawieszasz obrączke na nitce wkładasz ja trzy razy miedzy kciuk a reszte palcó lewej dłoni, obracasz dłoń i nad nią trzymasz nitke z obrączką(nie bujaj nią). Ruch na około symbolizuje dziewczynke, ruch pionowy-chłopiec. pwtarzamy to samo, czyli obraczka trzy razy między kciuk, znowu obracamy dłoń i patrzymy jak się rusza, robimy tak do momentu gdy obraczka stanie nad nasza dłonią i ani nie drgnie. Tyle razy ile musiałyśmy wykonać te czynnośći tyle będziemy miec dzieci, o wskazanej wcześniej płci 2.Wróżba na wiek wyjścia za mąż Podnosimy nitke z obrączką pięć razy nad lewą dłonią(dłoń wewnętrzną stroną do góry) następnie wkładamy nitke do szklani i liczymy liczbe stuknięc obrączki o brzegi szklanki, gdy obrączka zatrzyma się w miejscu przestajemy liczyć i mamy wiek wyjścia za mąż. W momencie gdy obrączka przez dłuższy czas się buja, możemy odczytać wiek w którym spotka na s wielka miłośc 3. Wróżba na ilość partnerów i imie wybranka serca wkładasz obrączke do wody i zadajesz pytanie : ilu partnerów będę miała w swoim życiu wyjmujesz i liczysz ilość uderzeń obrączi o ścianki szklanki gdy obrączka zatrzyma się już na dobre wkładasz ja spowrotem do szklanki i zadajesz pytanie jak będzie miał na imie ten jedyn hehe i liczysz abc..pyrzypuśćmy że liczysz abc.. i obrączka wystukała k ona na chwilke zatrzyma się wkładamy znów do wody wyjmujemy i liczymy dalej ABC ... aż wjdzie nam całe imie i obrączka już się nie poruszy


ChicaBombb
ChicaBombb: btw- mialam dzis tak realistyczny sen, ze urodzilam dziecko- jak rzadko mi sie w snie zdawalo, ze to jawa

mi się raz śniło jak rodziłam a jak się obudziłam to tak mnie brzuch bolał, że masakra :lol:
Martitta
Martitta
  22 lipca 2011

Bardzo ładna. Bardziej pasuje jej jasna cera niż ta opalona.
Super nogi i figura. Ogólnie mocne 9 :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ?

Cyganka mi kiedyś kilka razy wróżyła. A z obrączki to jak?

Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawdziło się Wam? ;)

Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?

Nie wierze. Ale w cechach znaków zodiaku jednak coś jest.

ChicaBombb
ChicaBombb: btw- mialam dzis tak realistyczny sen, ze urodzilam dziecko- jak rzadko mi sie w snie zdawalo, ze to jawa

Ja też mam zryte sny ;)
asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: już na dobre wkładasz ja spowrotem do szklanki i zadajesz pytanie jak będzie miał na imie ten jedyn hehe i liczysz abc..pyrzypuśćmy że liczysz abc.. i obrączka wystukała k ona na chwilke zatrzyma się wkładamy znów do wody wyjmujemy i liczymy dalej ABC ... aż wjdzie nam całe imie i obrączka już się nie poruszy

ja na imie parntera akurat brałam między kciukiem a palcami wkładałam 3 razy, a nie wkładałam do wody
ChicaBombb
ChicaBombb
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cyganka mi kiedyś kilka razy wróżyła.

mi tez, zaiwanila mi 7 dych, ale 5 oddala, jak odeszlam i powiedzialam kolezance, ktora stala dalej, a kolezanka jej kazala oddac:lol: ale sie nie spradzilo;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale w cechach znaków zodiaku jednak coś jest.

zgodze sie:) jesli nie pasuje, to warto sprawdzic ascedenta, czyli o ktorej godzinie sie urodzilo- ja jestem koziorozcem z ascedentem w lwie, troche cech od lwa mam:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też mam zryte sny ;)

najlepsze ze to bylo jak w "ciazy z zaskoczenia". poszlam do kibla na "to drugie" i urodzialm;P
asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A z obrączki to jak?

post wyżej zacytowałam, próbuje znaleźć prostsze wyjaśnienie tej wróżby, ale nie mogę znaleźć, :( sama prościej też nie umiem wytłumaczyc :lol:

ChicaBombb
ChicaBombb: najlepsze ze to bylo jak w "ciazy z zaskoczenia". poszlam do kibla na "to drugie" i urodzialm;P

:crylol:
Martitta
Martitta
  22 lipca 2011
ChicaBombb
ChicaBombb: mi tez, zaiwanila mi 7 dych, ale 5 oddala, jak odeszlam i powiedzialam kolezance, ktora stala dalej, a kolezanka jej kazala oddac ale sie nie spradzilo;P

Mnie się zawsze pytała ile mam i "dostosowywała" szczegółowość w zależności od kasy :) Najczęściej dawałam 5 zł, ale to tak dla jaj było ;) :rotfl:

ChicaBombb
ChicaBombb: zgodze sie:) jesli nie pasuje, to warto sprawdzic ascedenta, czyli o ktorej godzinie sie urodzilo- ja jestem koziorozcem z ascedentem w lwie, troche cech od lwa mam:)

Ja jestem lwem :mrgreen:

ChicaBombb
ChicaBombb: najlepsze ze to bylo jak w "ciazy z zaskoczenia". poszlam do kibla na "to drugie" i urodzialm;P

O właśnie ostatnio taki odcinek oglądałam. Chora na stwardnienie rozsiane babka była w ciąży ale nie wiedziała ( brała tabletki i przytyła tylko 4 kg). Urodziła w kiblu dwoje dzieci :zonk:
katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  22 lipca 2011

na zdjęciach każda ładna

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

Martitta
Martitta
  22 lipca 2011
katuszo
katuszo: na zdjęciach każda ładna

Jakieś przykre doświadczenia? :lol:
asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O właśnie ostatnio taki odcinek oglądałam. Chora na stwardnienie rozsiane babka była w ciąży ale nie wiedziała ( brała tabletki i przytyła tylko 4 kg). Urodziła w kiblu dwoje dzieci

o masakra :wtf:

katuszo
katuszo: na zdjęciach każda ładna

+ i w makijażu :mrgreen:
ChicaBombb
ChicaBombb
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chora na stwardnienie rozsiane babka była w ciąży ale nie wiedziała ( brała tabletki i przytyła tylko 4 kg). Urodziła w kiblu dwoje dzieci

ladnie... ale naprawde nie wiem, jak mozna nie zuwazyc, ze jest sie w ciazy... skad oni te babki biora...?
Martitta
Martitta
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o masakra


ChicaBombb
ChicaBombb: ladnie... ale naprawde nie wiem, jak mozna nie zuwazyc, ze jest sie w ciazy... skad oni te babki biora...?

W kiblu i do muszli klozetowej... Dodam, że wcześniej rodziła, więc chyba powinna rozpoznać bóle. No ale widocznie nie wierzyła i w szoku była. Kazała mężowi iść po ręczniki, przyniósł najlepsze to kazała gorsze przynieść :crylol: Też nie wiem jak to można przegapić ale widocznie... można :woot:
marta0859
marta0859
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się? Co na tak co na nie? Ile jej dajecie w skali 0-10? ; )

Nie :) W ogóle "nie w moim typie".
Na tak włosy i nogi.
3.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wróżyliście sobie z obrączki na ilość dzieci, imię partnera życiowego i te sprawy różne ;) ? Sprawdziło się Wam? ;) W ogóle wierzycie we wróżby, horoskopy, itp? Sprawdza się Wam?

Kiedyś wróżyłam z wosku na Andrzejki, ale nigdy nie przykładałam do tego jakiejś większej wagi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.