ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam, po dłuższej nieobecności.
Chciałem zapytać co sądzicie na temat oczojebnych butów ?
Zauważyłem,że wśród moich znajomych ostatnio pojawiła się moda na tego typu vansy:


Dla jednych to obciach,kicz i tandeta, która kojarzy się z pedalstwem, dla drugich to coś oryginalnego, wyróżniającego z tłumu spośród setek ludzi.
Co sądzicie o takich butach ?
Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

Żeby nie było , nie chcę sobie kupić takich butów(przynajmniej nie czerwone), ale chciałem zapytać o Wasze zdanie na ten temat.

FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A SeaTowers, to jest to g..o, co nad morzem postawili:


to niby wysokie najwyzsze? przecie to male jest :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na niektórych blokowiskach wzięli się, już od kilku lat, za odnawianie bloków. Jedziesz Morską, a tu ci wyrastają zielono-pomarańczowo-żółte wieżowce. Moją kamienicę (początek XX wieku) pomalowano na pomarańczowo-brązowo. Ja nie wiem, gdzie ci ludzie mają oczy


no na morskiej to juz grubo lat temu byly te rozowe takie bloki pomalowane, nie daleko dantyszka chyba :woot:
gdzie mieszkasz?, ja na dabrowie siedzialam, troche na pustkach, a rodzina na wzgorzu sw maksymiliana i tam dalej jak sie jedzie w strone plyty redlowskiej, osiedle zielone?
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiem po co zadajesz pytanie, gdy cie nie interesuje na nie odpowiedz

Interesuje mnie to , czy niektóre osoby dalej myślą tak jak myślały wcześniej, czy coś się zmieniło. Niedawno było tu tak , że jeśli buty dla faceta to tylko czarne. Pytam z ciekawości jak jest teraz ( jednocześnie podkreślając,że nie chce kupić takich butów) a Wy się burzycie. Śmiać mi się tylko z Was chce, naprawdę niezłe pośmiewisko z siebie urządzacie.
FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a Wy się burzycie.


jakie oburzenie? oburzamy sie twoja glupota, bo czy zalozysz buty czerwone czy zielone, to i tak dalej bedziesz bucem o inteligencji ponizej przecietnej. niech to do ciebie dotrze, ze w dupie to mamy czy chcesz te buty kupic, czy nie. amen.

pozdro
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to niby wysokie najwyzsze? przecie to male jest

na tym zdjęciu tak wyszło. Ja mam gdzieś w którymś albumie inne.

Konto usunięte
Konto usunięte: no na morskiej to juz grubo lat temu byly te rozowe takie bloki pomalowane, nie daleko dantyszka chyba gdzie mieszkasz?, ja na dabrowie siedzialam, troche na pustkach, a rodzina na wzgorzu sw maksymiliana i tam dalej jak sie jedzie w strone plyty redlowskiej, osiedle zielone?

Na Działkach (ob)Leśnych.
Na Pstkach mieszkałam w latach 1990-1994.
Wzg przebudowują ciut, nawet peron przed 2012 remontują ^^' i Dworzec w Centrum też xD
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011

Jeszcze jedna rzecz, która niesamowicie mnie irytuje u pewnej pary użytkowników.
To ,że mieszkacie/przebywacie za granicą nie uprawnia Was do tego by szydzić z Waszej ojczyzny.Zapominacie ,że jesteście Polakami , którzy wyjechali za chlebem za granicę. Zachowujecie się jak wielcy obcokrajowcy, którzy wyjechali za granicę i wydaje im się, że pozjadali wszystkie rozumy Tacy Anglicy to się z Was śmieją i wyzywają od brudasów, złodziei itd.

FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na tym zdjęciu tak wyszło. Ja mam gdzieś w którymś albumie inne.


nie. mowie o tym, bo widzialam na zywo w zeszlym roku :) nie jest takie wysokie jak o tym bebnili

Konto usunięte
Konto usunięte: Na Działkach (ob)Leśnych.


pilam tam Zoladkowa Gorzka z Bzduchem :crylol: ze 100 lat temu
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

co do SeaTwoers:
FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze jedna rzecz, która niesamowicie mnie irytuje u pewnej pary użytkowników. To ,że mieszkacie/przebywacie za granicą nie uprawnia Was do tego by szydzić z Waszej ojczyzny.Zapominacie ,że jesteście Polakami , którzy wyjechali za chlebem za granicę. Zachowujecie się jak wielcy obcokrajowcy, którzy wyjechali za granicę i wydaje im się, że pozjadali wszystkie rozumy Tacy Anglicy to się z Was śmieją i wyzywają od brudasów, złodziei itd.


:crylol:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie oburzenie? oburzamy sie twoja glupota, bo czy zalozysz buty czerwone czy zielone, to i tak dalej bedziesz bucem o inteligencji ponizej przecietnej. niech to do ciebie dotrze, ze w dupie to mamy czy chcesz te buty kupic, czy nie. amen.

30 letnia, 'wykształcona' kobieto, kiedy do Ciebie dotrze to ,że nigdy nie założę takich butów, nie mam zamiaru ich kupować i ,że nie będę się sugerował Twoją opinią w kupnie jakichkolwiek butów ? Buca to Ty sobie możesz szukać w swoim towarzystwie. Niestety ani urodą ani inteligencją to Ty nie grzeszysz( wykształcenie tu nie ma nic do rzeczy), aż szkoda mi się Ciebie zrobiło, bo nie tylko mnie śmieszą te Twoje żałosne wpisy.
Idź ugotuj facetowi obiad, to będzie jakiś pożytek z Ciebie chociaż.
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  20 lipca 2011

oj polaczki polaczki.alez wy zawistni jestescie

SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie. mowie o tym, bo widzialam na zywo w zeszlym roku :) nie jest takie wysokie jak o tym bebnili

No nie jest, coś im nie wyszło, ale i tak przewyższa 99% zabudowy.
Przynajmniej pasuje do drugiego architektonicznego potworka, jakim jest Centrum Kwiatkowskiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: pilam tam Zoladkowa Gorzka z Bzduchem ze 100 lat temu

Tam się dobrze pije xD
Na murku, na wolności najwygodniej xD
marta0859
marta0859
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałem zapytać co sądzicie na temat oczojebnych butów ?

Nie każdemu pasują, ale osobiście mi się podobają, to też zależy, kto jaki styl preferuje :)
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011

Doszedłem do wniosku ,że dyskusja z niektórymi zwyczajnie w świecie nie ma sensu,bo nie docierają do nich moje argumenty, a potrafią oni tylko i wyłącznie wykrzykiwać swoje idiotyczne racje. Dwie osoby znalazły się na czarnej liście :) Jeśli zaraz tu się zlecą z innych kont, atakować mnie i moją decyzję to będzie tylko utwierdzało mnie to w przekonaniu ,że nie warto z takimi dyskutować. Amen. A temat można zamknąć w sumie :)

adra1992
adra1992
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o takich butach ? Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

Ja nie przepadam za takimi, ale u niektórych dobrze wygladaja.
Moj eks mial biale i czarne, jego kolega fioletowe i zielone. Im bardziej probowali sie dostosowac do mody i butów, tym bardziej wygladali pedalkowato.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

Nie tylko bo biały jeszcze.
A te buty typowo damskie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.