ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam, po dłuższej nieobecności.
Chciałem zapytać co sądzicie na temat oczojebnych butów ?
Zauważyłem,że wśród moich znajomych ostatnio pojawiła się moda na tego typu vansy:


Dla jednych to obciach,kicz i tandeta, która kojarzy się z pedalstwem, dla drugich to coś oryginalnego, wyróżniającego z tłumu spośród setek ludzi.
Co sądzicie o takich butach ?
Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

Żeby nie było , nie chcę sobie kupić takich butów(przynajmniej nie czerwone), ale chciałem zapytać o Wasze zdanie na ten temat.

Martitta
Martitta
  20 lipca 2011
styka51
styka51: Jak nazywała się ta księzniczka/dziewczynka czy jak jej tam, co miała czarne włosy i oczy a mega jasną cerę ?

królewna śnieżka :P
styka51
styka51
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: królewna śnieżka :P

O dziękować dobra kobieto:
styka51
styka51
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: królewna śnieżka ? co to za pytanie lolololo

A dziękuję i pani również :*

Bo kurde zapomniałam, a sms pisałam i o ;p
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  20 lipca 2011

chce nalezec do tego plebsu.co robic?

Patrishia
Patrishia
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Według mnie, niektórzy przekroczyli pewne granice i przeszli samych siebie.

:wtf:
Niby gdzie? Powiedzieli, że Polska niekoniecznie jest opóźniona z modą, że te buty nie są wcale pedalskie i nie one o pedalstwie świadczą i mają gdzieś, czy je kupisz czy nie bo nie o to pytałeś i nie odnośnie tego odpowiadali. Lul.

Te buty na zdjęciu mi się nie podobają, miałam takie w podstawówce. Ogólnie trampki/inne kolorowe spoko, niech sobie noszą jak lubią, chociaż ja lubię klasycznie ubranych mężczyzn.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Patrishia
Patrishia: Niby gdzie? Powiedzieli, że Polska niekoniecznie jest opóźniona z modą, że te buty nie są wcale pedalskie i nie one o pedalstwie świadczą i mają gdzieś, czy je kupisz czy nie bo nie o to pytałeś i nie odnośnie tego odpowiadali. Lul.

Lulu, powiedzieli to + zaczęli mnie obrażać, co średnio dozwolone jest w regulaminie, więc z całą pewnością przekroczyli pewne granicy. To z kulturalną dyskusją nie miało niczego wspólnego.
Patrishia
Patrishia
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zachowujesz się czasem jak jakaś ofuczona i zdesperowana nastka.

Pierwszy zacząleś "wyzywać" :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przed chwilą obejrzałem Twoje zdjęcie, powstrzymam się od komentarza,bo dopiero to , to byłoby prawdziwe darcie łacha :D

A tu zjechałeś do wyglądu/łotewa. :D

A tak serio to cały czas oscylowałeś na tym samym poziomie przecież. Jak ja stwierdzam, że ktoś schodzi poniżej poziomu na jaki sobie mogę pozwolić, to wypowiedź ignoruję, było zrobić to samo.

Ja już się nie wypowiadam w tej sprawie, bo nie chce mi się prowadzić zabawy w udowadnianie czegoś.
Pozdrawiam bo w sumie nic do Ciebie nie mam.
mmaryjka
mmaryjka
  20 lipca 2011

sea towers może nie pasuje i wygląda średnio, ale widok z najwyższych pięter jest warty wszystkiego;)

Surii
Surii
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałem zapytać co sądzicie na temat oczojebnych butów ?

e tam, jakie tam one oczoyebne ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: to coś oryginalnego

o to to na pewno nie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

nie, ja lubie chłopaków w kolorach, nie rozumiem, jak można chodzić tylko w czerni/szarości. wszystko zależy tylko co komu pasuje, jakie ciuchy nosi, jaki ma styl (chociaż większość nie ma żadnego). takie buty co pokazałeś to dobre gdzieś na jakieś wakacje , są wygodne więc czemu ich nie nosić.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Patrishia
Patrishia: Pierwszy zacząleś "wyzywać"

Nie ja pierwszy, dokładnie przestudiuj temat, ja jestem spokojny, dopóki KTOŚ nie wyprowadzi mnie z równowagi.

Patrishia
Patrishia: A tu zjechałeś do wyglądu/łotewa. :D

Szkoda bardzo ,że nie widzisz do czego 'zjechała' druga strona :)

Patrishia
Patrishia: A tak serio to cały czas oscylowałeś na tym samym poziomie przecież. Jak ja stwierdzam, że ktoś schodzi poniżej poziomu na jaki sobie mogę pozwolić, to wypowiedź ignoruję, było zrobić to samo.

Pewne rzeczy mogę zignorować, ale niektórych się nie da, nie jestem taki by to wszystko od tak olać, może to mój błąd.
Ja też nie rozumiem.W mojej garderobie naprawdę jest kolorowo , tak samo z butami...butów czarnych nie noszę( prócz półbutów).

Surii
Surii: nie rozumiem, jak można chodzić tylko w czerni/szarości.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chce nalezec do tego plebsu.co robic?

nie da rady ;d
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Surii
Surii: Surii

Coś mi urwało wiadomość do Ciebie .
Ja też nie wiem jak można chodzić w szarościach, sam w garderobie mam dosyć kolorowo a i butów czarnych żadnych nie posiadam ( prócz półbutów )
Surii
Surii
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też nie wiem jak można chodzić w szarościach, sam w garderobie mam dosyć kolorowo a i butów czarnych żadnych nie posiadam ( prócz półbutów )

w mojej szafie niestety przeważa czerń/biel, ostatnio mam też sporo brudnego różu, obiecałam sobie, że już nic czarnego nie kupię a dziś kupiłam czarną torebkę i bluzkę w biało-czarne paski :and: powoli staram się wprowadzać kolory, ale to trochę potrwa. poluję na pomarańczowe szpilki.
pijana
pijana
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałem zapytać co sądzicie na temat oczojebnych butów ?

Jak najbardziej na tak, ale nic na siłę. Jeśli ktoś założy je tylko dlatego, że są modne - to raczej od razu wyjdzie na jaw.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o takich butach ? Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Surii
Surii: w mojej szafie niestety przeważa czerń/biel, ostatnio mam też sporo brudnego różu, obiecałam sobie, że już nic czarnego nie kupię a dziś kupiłam czarną torebkę i bluzkę w biało-czarne paski powoli staram się wprowadzać kolory, ale to trochę potrwa. poluję na pomarańczowe szpilki.

Czarna torebka i bluza w biało-czarne paski to fajne, dosyć klasyczne rzeczy :)
Te pomarańczowe szpilki mogą być ciekawe :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.