ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam, po dłuższej nieobecności.
Chciałem zapytać co sądzicie na temat oczojebnych butów ?
Zauważyłem,że wśród moich znajomych ostatnio pojawiła się moda na tego typu vansy:


Dla jednych to obciach,kicz i tandeta, która kojarzy się z pedalstwem, dla drugich to coś oryginalnego, wyróżniającego z tłumu spośród setek ludzi.
Co sądzicie o takich butach ?
Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

Żeby nie było , nie chcę sobie kupić takich butów(przynajmniej nie czerwone), ale chciałem zapytać o Wasze zdanie na ten temat.

pijana
pijana
  20 lipca 2011

Ajj, źle mi się kliknęło, sorry.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o takich butach ? Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

Ogólnie to uwielbiam Vansy, sama mam 3 pary ale innych, typowo damskich.
Jeśli ktoś lubi tylko czerń, biel, szarości to niech nie nosi kolorowych rzeczy na siłę, dla mnie akurat wolność wyboru w modzie jest bardzo ważna i wskazana.

Tak jeszcze a propos takich kolorów:
http://www.youtube.com/watch?v=JevJo5cHshQ&feature=fvsr
Pezet w czerwonych spodniach - dla mnie wygląda świetnie, jak mój ojciec kupił sobie czerwone spodnie to wyglądał jak klaun, bo nie umiał ich łączyć, więc mu je wyperswadowałam - oddał babci. Także wszystko zależy od osoby.
pijana
pijana
  20 lipca 2011

Może to trochę zaleciało hipokryzją - że jestem za wolnością wyboru w modzie, a zakazałam ojcu nosić tych spodni. Jakbym wiedziała, że będzie umiał do nich dobrać resztę ciuchów - spoko, ale jak przyjechał w czerwonych spodniach, jasnoturkusowej kurtce i koszuli w jeszcze innym kolorze - no odpadłam.

Surii
Surii
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te pomarańczowe szpilki mogą być ciekawe :P

tylko denerwuje mnie że sporo osób je ma. ostatnio kupiłam długą , dopasowaną sukienkę (do ziemi) w kolorze koralowym, mam nadzieje, że będzie ciepło niedługo i będę mogła w niej wyjść :)
Surii
Surii
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: więc mu je wyperswadowałam - oddał babci.

ahahaaha i wszystko zostaje w rodzinie :D
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  20 lipca 2011

ja bym tego NIE ZAŁOŻYŁA . !
u moich znajomych NA SZCZĘŚCIE nie zauwazyłam tej tandety. !

pinheiros
pinheiros
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym tego NIE ZAŁOŻYŁA . ! u moich znajomych NA SZCZĘŚCIE nie zauwazyłam tej tandety. !

pierwsze słyszę, żeby ktoś nazwał zwykłe vans authentic tandetą:rotfl:
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  20 lipca 2011

no widzisz :) .

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie oburzenie? oburzamy sie twoja glupota, bo czy zalozysz buty czerwone czy zielone, to i tak dalej bedziesz bucem o inteligencji ponizej przecietnej. niech to do ciebie dotrze, ze w dupie to mamy czy chcesz te buty kupic, czy nie. amen.

Trochę Asia przesadziłaś i prinz też przesadza, naprawde, wsiedliscie na niego a on nic takiego nie napisal przeciez. Teraz dopiero przeczytalam cala dyskusje, no zenada, co sie z Wami dzieje?
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  20 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ok, żartowałem.

ojjj Nutu Ty stary wyjadaczu, te Twoje zarty są zupełnie jak suchara z familiady :ziober2:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nutu

Nuti**** znaki
moonlight28
moonlight28
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałem zapytać co sądzicie na temat oczojebnych butów ?

Buty jak buty tylko kolor inny, nie wiem wokół czego szum, a jak ktoś się dobrze czuje z takimi kolorami obuwia to niech łazi
boniwinter
boniwinter
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: która kojarzy się z pedalstwem

chodzi Ci o jakies specyficzne pedaly w rowerach, z ktorymi te buty sie ladnie komponuja?
:zonk: dla slownictwa

Konto usunięte
Konto usunięte: ale chciałem zapytać o Wasze zdanie na ten temat.

mi sie osobiscie nie podobaja. Nigdy nie lubilam vansow.
Kocham trampki w kazdym kolorze (oprocz rozowego) ale te te buciki nie przemawialy do mnie nigdy.
pijana
pijana
  20 lipca 2011
Surii
Surii: ahahaaha i wszystko zostaje w rodzinie :D

Dokładnie, i powiem nawet, że babcia spoko w nich wygląda :lol2:
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwsze słyszę, żeby ktoś nazwał zwykłe vans authentic tandetą

Jak się nie ma rozeznania i ocenia buty po wyglądzie to tak bywa :and: Jak dla mnie zarówno jakościowo jak i wizualnie są idealne.
wakeup33
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  22 lipca 2011

Nie podoba mi się takie obuwie.
Ani u kobiet ani u mężczyzn.
Trampki i inne cuda odpadają.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.