ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam, po dłuższej nieobecności.
Chciałem zapytać co sądzicie na temat oczojebnych butów ?
Zauważyłem,że wśród moich znajomych ostatnio pojawiła się moda na tego typu vansy:


Dla jednych to obciach,kicz i tandeta, która kojarzy się z pedalstwem, dla drugich to coś oryginalnego, wyróżniającego z tłumu spośród setek ludzi.
Co sądzicie o takich butach ?
Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

Żeby nie było , nie chcę sobie kupić takich butów(przynajmniej nie czerwone), ale chciałem zapytać o Wasze zdanie na ten temat.

mmaryjka
mmaryjka
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: warszawka na pewno tez

jest. kwestia środowiska w jakim się obraca.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie. w poznaniu bylam jakis rok temu, bardzo fajnie i tak dalej. wiec jesli poznan jest na poziomie, to warszawka na pewno tez, wrocek podejrzewam ze tez nie odbiega. 3 miasto smierdzi komunizmem jeszcze. nie wiem dlaczego, nie zaglebiam sie.

Myślisz,że na podstawie wizyty w 3 czy 4 miastach można ocenić, czy moda w całej Polsce jest lub nie jest zacofana w porównaniu np do Anglii ? Mylisz się.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie. nigdy nie widzialam i powaznie pisze.

Mnóstwo kiczowatych butów prezentowano chociażby tu, na forum.

Konto usunięte
Konto usunięte: co ty sie czepiasz wiecznie mojego dziecka? bawi sie teraz grzecznie w przedszkolu

Nie czepiam. To był tylko przykład. Równie dobrze, zamiast bawienia się w obrzucanie mnie gnojem mogłabyś zrobić milion bardziej pożyteczniejszych rzeczy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja piedole, masz poglady jak jakas babcia stuletnia - "nie przystoi"

Mając 30 lat na karku chyba nie wypada zachowywać się jak dziecko,co ? To zależy od kultury i od klasy człowieka..

Konto usunięte
Konto usunięte: wyolbrzmiasz, normalnie dyskutuje, chyba masz nieco przerosniete mniemanie o sobie, skoro myslisz, ze cie atakuje

Parę tygodni wcześniej mnie obrażałaś, teraz bawisz się w jakieś protesty i wykrzykniki , dla mnie to dziecinada i tyle.
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  20 lipca 2011

heh chcialbym zeby moja zona o ile bede ja mial zachowywala sie jak asia.z taka sie nie mozna nudzic xd

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest. kwestia środowiska w jakim się obraca.

Dokładnie. Nie można tu generalizować, uogólniać.
FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :D


no! :ziober2:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: heh chcialbym zeby moja zona o ile bede ja mial zachowywala sie jak asia.z taka sie nie mozna nudzic xd

co prawda to prawda, testosteron wrze :D
mmaryjka
mmaryjka
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. Nie można tu generalizować, uogólniać.

no, ale wg mnie warszawa nie jest zacofana jeśli chodzi o modę.
poszczególni ludzie są, ale tak jest wszędzie. na całym świecie.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no, ale wg mnie warszawa nie jest zacofana jeśli chodzi o modę.

Nie jest, też tak uważam. Aczkolwiek jest dużo ludzi, którzy myślą,że są modni,a tak na prawdę mają taki styl jak większość innych ludzi, kopiują i naśladują ich.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  20 lipca 2011

Ten kolor nie jest aż tak tragiczny, jest nawet okej :mrgreen:.

Np. ten troche razi ale jak wygląda :zakochany:




Albo :zakochany: :

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest. kwestia środowiska w jakim się obraca.


exactly, sorry, ale w 3 miescie w sezonie pozaturystycznym na wiekszosci osiedli ludzie wygladaja tak samo jak 20 lat temu. dla mnie to jest cos nie tak, jak sie nie widzi zadnych zmian.

np wrocek jak sie rozbudowal, angielskie menty jezdza tam na weekend na imprezy normalnie jak wczesniej jezdzili do amsterdamu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz,że na podstawie wizyty w 3 czy 4 miastach można ocenić, czy moda w całej Polsce jest lub nie jest zacofana


nie. nie mysle. cofnij sie do mojego posta, zapytalam sie generalnie o twoich znajomych. a pozniej wymienilam miasta, w ktorych bylam. nie wspomnialam nic na przyklad o Krakowie, bo nie wiem co tam sie dzieje :D czytaj uwaznie kolego

Konto usunięte
Konto usunięte: mogłabyś zrobić milion bardziej pożyteczniejszych rzeczy :)


na szczescie nie zyje w polsce i mam prawo wyboru robic to co chce :D

Konto usunięte
Konto usunięte: To zależy od kultury i od klasy człowieka..


ledwo oderwales sie od podlogi, wytarles mleko z buzi - co ty wiesz o kulturze i klasie? :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnóstwo kiczowatych butów prezentowano chociażby tu, na forum.


ja piedole, zaraz sobie wlosy powyrywam. ja o dupie ty o zupie. ja pisze podstawa PO-DSTA-WA! np. taki bialy podkoszulek, moze byc kiczowaty? NIE. nie pisze o wszystkich butach swiata o maj dejz. Widze zadarlam z kims o IQ nizszym od sloika z keczupem... :bye:
FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: heh chcialbym zeby moja zona o ile bede ja mial zachowywala sie jak asia.z taka sie nie mozna nudzic xd


oj z toba to i ja bym sie nie nudzila :rotfl:
mmaryjka
mmaryjka
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aczkolwiek jest dużo ludzi, którzy myślą,że są modni,a tak na prawdę mają taki styl jak większość innych ludzi, kopiują i naśladują ich.

dla mnie osobą która ma własny 'styl' czyli jest inna niż wszystkie jest 1 na 1000000. np lady gaga;d
mmaryjka
mmaryjka
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale w 3 miescie w sezonie pozaturystycznym na wiekszosci osiedli ludzie wygladaja tak samo jak 20 lat temu.

no niestety raczej poza sezonem nie bywam. na weekendy czasami, ale na osiedla się nie zapuszczam bo to nie moje rejony.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ledwo oderwales sie od podlogi, wytarles mleko z buzi - co ty wiesz o kulturze i klasie?

Ile Ty masz lat więcej ? 8,9,10 ? Rozumiem, gdyby napisał tak ktoś, kto jest dużo starszy i doświadczony, to przyjąłbym to z pokorą, ale takie słowa od Ciebie pod moim adresem zwyczajnie mnie śmieszą. Poza tym nie wiek świadczy o kulturze i klasie tylko zachowanie, no ale widać właśnie kto jak się zachowuje i komu brak klasy... :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja piedole, zaraz sobie wlosy powyrywam. ja o dupie ty o zupie. ja pisze podstawa PO-DSTA-WA! np. taki bialy podkoszulek, moze byc kiczowaty? NIE. nie pisze o wszystkich butach swiata o maj dejz. Widze zadarlam z kims o IQ nizszym od sloika z keczupem...

Biały podkoszulek nie może być kiczowaty, bo jest biały. Jeśli by miał jakiś oczojebny kolor, krój i wzór to byłby dla mnie kiczowaty. Reasumując - podstawowa garderoba może być kiczowata, to zależy od jej rodzaju. Myślisz,że jesteś najmądrzejsza na forum i pozjadałaś wszystkie rozumy :zonk: Nie będę marnował czasu na dyskusję z kimś , przez kogo przemawia taka pycha i pustka.
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: KozaczekPrzezNeta:heh chcialbym zeby moja zona o ile bede ja mial zachowywala sie jak asia.z taka sie nie mozna nudzic xd oj z toba to i ja bym sie nie nudzila

no ale cos ostatnio wolisz spokojne zycie niz szalenstwa xd
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.