ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam, po dłuższej nieobecności.
Chciałem zapytać co sądzicie na temat oczojebnych butów ?
Zauważyłem,że wśród moich znajomych ostatnio pojawiła się moda na tego typu vansy:


Dla jednych to obciach,kicz i tandeta, która kojarzy się z pedalstwem, dla drugich to coś oryginalnego, wyróżniającego z tłumu spośród setek ludzi.
Co sądzicie o takich butach ?
Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

Żeby nie było , nie chcę sobie kupić takich butów(przynajmniej nie czerwone), ale chciałem zapytać o Wasze zdanie na ten temat.

FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, po dłuższej nieobecności.


O NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłem,że wśród moich znajomych ostatnio pojawiła się moda na tego typu vansy:


dosyc pozno, jacys opoznieni znajomi? :kv3:

Konto usunięte
Konto usunięte: dla drugich to coś oryginalnego, wyróżniającego z tłumu spośród setek ludzi.


raczej nie, w uj ludzi ma vansy albo converse, tego typu trampki to podstawa, tak zwany essential w kazdej garderobie, nie moda.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla jednych to obciach,kicz i tandeta, która kojarzy się z pedalstwem,


jak podstawowe elementy garderoby maja byc obciachem, kiczem i tandeta?
nie rozumiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?


pasuja facetowi, w kazdym kolorze. lata 80-te skonczyly sie jakies 30 lat temu, a i rozowe polo Ralph Laurena jest najlepszym przykladem, ze kazdy kolor jest dobry dla HETERO
mmaryjka
mmaryjka
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o takich butach ?

są wygodne. osobiście mam takie błękitne, ale są już schodzone bo mają już parę lat.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

pasują, aczkolwiek powinny pasować ogólnie do osoby, a nie do płci.
asiulcia1
asiulcia1
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o takich butach ? Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

takie buty zawsze mi się kojarzyły ze szkolnymi :ninja: ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

Moim zdaniem tylko ciemne kolory dla facetów :tak:
Darunia511
Darunia511
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałem zapytać co sądzicie na temat oczojebnych butów ? Zauważyłem,że wśród moich znajomych ostatnio pojawiła się moda na tego typu vansy:

Te Vansy to juz od dawna sa modne, jak dla mnie są hipsterskie. A czy mają kolory oczoyebne? Dla mnie czerwony nie jest takim kolorem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla jednych to obciach,kicz i tandeta, która kojarzy się z pedalstwem, dla drugich to coś oryginalnego, wyróżniającego z tłumu spośród setek ludzi.

Przecież to chyba najmodniejszy w tym momencie model Vansa, więc jak mogą wyróżnic z tłumu?
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więcej wykrzykników się nie dało ? :and: Masz ze 30 lat na karku, a zachowujesz się czasem jak jakaś ofuczona i zdesperowana nastka.

Konto usunięte
Konto usunięte: dosyc pozno, jacys opoznieni znajomi?

Polska jest opóźniona.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak podstawowe elementy garderoby maja byc obciachem, kiczem i tandeta? nie rozumiem.

Nie mów mi ,że nigdy nie widziałaś kiczowatych i tandetnych butów,czy innych,jak to nazwałaś 'podstawowych elementów garderoby'.
FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież to chyba najmodniejszy w tym momencie model Vansa, więc jak mogą wyróżnic z tłumu?


dokladnie :crylol:
FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz ze 30 lat na karku, a zachowujesz się czasem jak jakaś ofuczona i zdesperowana nastka.


tak, wg zacofanych ludzi ograniczonych konwenansami rodem ze sredniowiecza, ludzie w moim wieku powinni sie bujac w fotelach, maczac herbatniki w kawie ince i ogladac Mode na Sukces :zonk: a najlepiej jak bym juz sobie trumne zamowila, poszukam moze bedzie jakas w promocji :crylol:

taki mlody a takie zacofane poglady :lol:
FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polska jest opóźniona.


nie.
w poznaniu bylam jakis rok temu, bardzo fajnie i tak dalej. wiec jesli poznan jest na poziomie, to warszawka na pewno tez, wrocek podejrzewam ze tez nie odbiega.

3 miasto smierdzi komunizmem jeszcze. nie wiem dlaczego, nie zaglebiam sie.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te Vansy to juz od dawna sa modne, jak dla mnie są hipsterskie. A czy mają kolory oczoyebne? Dla mnie czerwony nie jest takim kolorem.

Może i są modne od dawien dawna,ale wyraźnie napisałem,że wśród moich znajomych zapanowała teraz moda na takie buty.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie czerwony nie jest takim kolorem.

Ten czerwony jest intensywny, w pierwszej chwili nawet wpada w róż.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak, wg zacofanych ludzi ograniczonych konwenansami rodem ze sredniowiecza, ludzie w moim wieku powinni sie bujac w fotelach, maczac herbatniki w kawie ince i ogladac Mode na Sukces a najlepiej jak bym juz sobie trumne zamowila, poszukam moze bedzie jakas w promocji

Według zacofanych i ograniczonych ludzi może i tak, a według mnie to powinnaś zając się ciekawszymi zajęciami ( np dziećmi) niżeli notoryczne atakowanie mnie, czepianie się na forum. W pewnym wieku po prostu takie zachowanie nie przystoi.
FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mów mi ,że nigdy nie widziałaś kiczowatych i tandetnych butów,czy innych,jak to nazwałaś 'podstawowych elementów garderoby'.


nie. nigdy nie widzialam :nie: i powaznie pisze.
essentials to sa rzeczy podstawowe, ktore wg mnie kazdy POWINIEN miec w szafie, sa to miedzy innymi trampki, jeansy prostego kroju, np klasyczne levisy 501, podkoszulki jednolitych kolorow, biale, czarne, t-shirty podobnie jednolitych kolorow. jest to tak zwany element garderooby ponadczasowy. do tego typu rzeczy naleza min vansy, allstary itp
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałem zapytać co sądzicie na temat oczojebnych butów ?

Moga być, jak ktoś lubi, to niech nosi.
Ja zostaję jedynie przy oczoebnych sznurowadłach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłem,że wśród moich znajomych ostatnio pojawiła się moda na tego typu vansy:

Akurat one są koszmarne. Kolor spoko, ale jak dla mnie, wyglądają jak kapcie dla przedszkolaka.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pasują facetowi, czy tylko kolor czarny i szary jest 'zarezerwowany' dla naszej płci ?

Nie tylko...
Byle tylko nie było napaćkane kolorami bez ładu i składu.
FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a według mnie to powinnaś zając się ciekawszymi zajęciami ( np dziećmi)


co ty sie czepiasz wiecznie mojego dziecka? bawi sie teraz grzecznie w przedszkolu

Konto usunięte
Konto usunięte: W pewnym wieku po prostu takie zachowanie nie przystoi.


ja piedole, masz poglady jak jakas babcia stuletnia - "nie przystoi"

Konto usunięte
Konto usunięte: notoryczne atakowanie mnie, czepianie się na forum.
-

wyolbrzmiasz, normalnie dyskutuje, chyba masz nieco przerosniete mniemanie o sobie, skoro myslisz, ze cie atakuje :lol:
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  20 lipca 2011

Ja mam nike dunki takie czarne z zoltymi sznurowkami.nie sa az tak gimbo jak te z deichmana z ujowymi kolorami.lubie sie wyrozniac i powiem ci ze gimbusiary leca na takie buty.ps to prawda

SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeansy prostego kroju, np klasyczne levisy 501

:piwo: :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.