massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 czerwca 2011 (pierwszy post)

Annie Hawkins-Turner znalazla sie w ksiedze rekordow Guinnessa za sprawa swoich piersi o rozmiarze 102 ZZZ (!!!) :szok:
Na angielskim kanale ITV zwierzyla sie, ze piersi zaczely jej rosnac gdy skonczyla 9 lat.
Opowiadala o swoich kompleksach z tym zwiazanych, problemach emocjonalnych ktore trwaly do momentu gdy maz namowil ja by pokazala swoje "ksztalty" w gazetach dla doroslych.



W UK wiele kobiet narzeka na zbyt obfity biust do tego stopnia, ze jego zmniejszanie jest czwarta najpopularniejsza w UK operacja plastyczna. W samym 2010 4,218 kobiet poddalo sie takiej operacji.

Wiele kobiet z duzym biustem narzeka na ogolny dyskomfort, bol plecow i karku, irytacje skory pod piersiami, wzmozona uwage mezczyzn, trudnosci ze znalezieniem ubran, utrudnienia aktywnosc fizyczna (np. jogging).

1. Panie z malym biustem: dalej macie kompleksy, czy jednak uwazacie, ze male jest piekniejsze i wygodniejsze?
2. Panie z duzym biustem: dalej uwazacie, ze macie duzy biust?
3. Panowie: jak tutaj wyglada wasze pojecie "estetyki"?
4. Jak wygladaloby wasze zycie gdybyscie mialy np. rozmiar miseczki Z? :ninja:
- z czego byscie musialy zrezygnowac?
- potrafilybyscie znalezc jakies plusy posiadania takich bubsow?

Pozdrawiam

Temat dedykuje GothicLady, kobiecie o najwiekszych bubsach na forum (o ktorych przynajmniej mi wiadomo) i pytanie specjalnie do Ciebie:
W jaki sposob oszukujesz grawitacje, ze twoje cycki sa niezmiennie jedrne i wygladaja SO DAMN SEXY w koszulce bez stanika????

P.S. Myslalam, zeby dac ten temat na SEKS... pytania musialabym troche zmienic :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam cyckow!

cos tam na pewno masz, moze chociaz same suty ładne masz :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: jedno wystarczy

i na co Ci zdjecie moich cycków ja sie pytam? :ninja:

massacre
massacre: no ba wklejaj swoje

nastepna :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nastepna


ile nas chetnych musi sie zebrac, zebys sie zdobyl na odwage i wkleil?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  27 czerwca 2011
massacre
massacre: ile nas chetnych musi sie zebrac, zebys sie zdobyl na odwage i wkleil?

nie ma w ogóle takiej opcji, na forum nie pokazuje :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ie ma w ogóle takiej opcji, na forum nie pokazuje


masz moje gg?
:swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  27 czerwca 2011

Masakra!! Ja publicznie cyce pokazałam, pokazuj i Ty :zabawa:

Gothiclady
Gothiclady
  27 czerwca 2011

ps. Aga i Julka też mają pokazać (Julka wie od Jacga, męczę ją od kilku dni :P)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: Ja publicznie cyce pokazałam


pstrykne focie w domku to jutro wrzuce, w albumach mam tylko same stare - spowaznialam, wydoroslalam, w dekoltach nie chodze :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

bezoblacnoja
bezoblacnoja
  27 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: ps. Aga i Julka też mają pokazać (Julka wie od Jacga, męczę ją od kilku dni )

uff przez sekundę pomyslałąm ze ja :o
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: uff przez sekundę pomyslałąm ze ja :o


Moj temat ja przede wszystkim mam prawo wybierać!
Julita pokazuj bubsy :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

bezoblacnoja
bezoblacnoja
  27 czerwca 2011
massacre
massacre: Moj temat ja przede wszystkim mam prawo wybierać! Julita pokazuj bubsy

z tego co mi na seksie pisali to polowa forum ma fotki wiec bujajta sie :D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  27 czerwca 2011
massacre
massacre: masz moje gg?

no na pewno Ci wysle :rotfl:
nie mam Twojego gg od jakiegos pół roku jak skasowała mi sie lista kontaktów :rotfl:
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  27 czerwca 2011

Ja mam slit fotke penisa

Szczurrr
Szczurrr
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: dalej uwazacie, ze macie duzy biust?

TAK.

massacre
massacre: 4. Jak wygladaloby wasze zycie gdybyscie mialy np. rozmiar miseczki Z?

Zmniejszyłabym operacyjnie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co mi na seksie pisali to polowa forum ma fotki wiec bujajta sie :D


nie wiem ktora polowa ma twoje focie, ja ich nie mam i nigdy nie widzialam... ostatnio jedynie nagie foty Pauliny kursuja po PW :and:

ile mam czekac na twoje? :swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.