massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 czerwca 2011 (pierwszy post)

Annie Hawkins-Turner znalazla sie w ksiedze rekordow Guinnessa za sprawa swoich piersi o rozmiarze 102 ZZZ (!!!) :szok:
Na angielskim kanale ITV zwierzyla sie, ze piersi zaczely jej rosnac gdy skonczyla 9 lat.
Opowiadala o swoich kompleksach z tym zwiazanych, problemach emocjonalnych ktore trwaly do momentu gdy maz namowil ja by pokazala swoje "ksztalty" w gazetach dla doroslych.



W UK wiele kobiet narzeka na zbyt obfity biust do tego stopnia, ze jego zmniejszanie jest czwarta najpopularniejsza w UK operacja plastyczna. W samym 2010 4,218 kobiet poddalo sie takiej operacji.

Wiele kobiet z duzym biustem narzeka na ogolny dyskomfort, bol plecow i karku, irytacje skory pod piersiami, wzmozona uwage mezczyzn, trudnosci ze znalezieniem ubran, utrudnienia aktywnosc fizyczna (np. jogging).

1. Panie z malym biustem: dalej macie kompleksy, czy jednak uwazacie, ze male jest piekniejsze i wygodniejsze?
2. Panie z duzym biustem: dalej uwazacie, ze macie duzy biust?
3. Panowie: jak tutaj wyglada wasze pojecie "estetyki"?
4. Jak wygladaloby wasze zycie gdybyscie mialy np. rozmiar miseczki Z? :ninja:
- z czego byscie musialy zrezygnowac?
- potrafilybyscie znalezc jakies plusy posiadania takich bubsow?

Pozdrawiam

Temat dedykuje GothicLady, kobiecie o najwiekszych bubsach na forum (o ktorych przynajmniej mi wiadomo) i pytanie specjalnie do Ciebie:
W jaki sposob oszukujesz grawitacje, ze twoje cycki sa niezmiennie jedrne i wygladaja SO DAMN SEXY w koszulce bez stanika????

P.S. Myslalam, zeby dac ten temat na SEKS... pytania musialabym troche zmienic :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  25 czerwca 2011
massacre
massacre: 1. Panie z malym biustem: dalej macie kompleksy, czy jednak uwazacie, ze male jest piekniejsze i wygodniejsze?

Małe jest piękne :mrgreen:

massacre
massacre: 4. Jak wygladaloby wasze zycie gdybyscie mialy np. rozmiar miseczki Z?

Nie wyobrażam sobie tego :szok:

massacre
massacre: - z czego byscie musialy zrezygnowac?

Na pewno z wielu sportów, w wielu czynnościach codziennych też by taki biust przeszkadzał. I to gapienie się facetów na każdym kroku na ulicy byłoby wkurzające.

massacre
massacre: - potrafilybyscie znalezc jakies plusy posiadania takich bubsow?

Żadnych. Lubię widzieć swoje stopy :ziober2:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  25 czerwca 2011

I od razu, jak na zamówienie, pojawił się demot :D
http://demotywatory.pl/3196696/Male-srednie-duze

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: a jesli chodzi o dbanie, to nie robię z nimi nic prócz mężowego masażu. kiedyś smarowałam jakimis specyfikami, ale to wymaga systematyczności a ja cierpliwa nie jestem :D

Pozwolisz nam ochotniczkom zapisać sie do Twojego męża na masaże?
Twoje bubsy to żywa reklama! :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  26 czerwca 2011

Przypomniał mi się

:crylol:

Gothiclady
Gothiclady
  26 czerwca 2011
massacre
massacre: Pozwolisz nam ochotniczkom zapisać sie do Twojego męża na masaże?


a chcesz w ryj? :zabawa:
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011
massacre
massacre: Annie Hawkins-Turner znalazla sie w ksiedze rekordow Guinnessa za sprawa swoich piersi o rozmiarze 102 ZZZ (!!!) Na angielskim kanale ITV zwierzyla sie, ze piersi zaczely jej rosnac gdy skonczyla 9 lat. Opowiadala o swoich kompleksach z tym zwiazanych, problemach emocjonalnych ktore trwaly do momentu gdy maz namowil ja by pokazala swoje "ksztalty" w gazetach dla doroslych.

moze troche chamsko, ale...
102 zzz to jakos 98 cali pod biustem - ponad 245cm :ninja:
jest szersza niz wyzsza.

massacre
massacre: 1. Panie z malym biustem: dalej macie kompleksy, czy jednak uwazacie, ze male jest piekniejsze i wygodniejsze?

nie mam kompleksow, zafunduje sobie kiedys wieksze i tak czy siak.

massacre
massacre: 4. Jak wygladaloby wasze zycie gdybyscie mialy np. rozmiar miseczki Z? - z czego byscie musialy zrezygnowac? - potrafilybyscie znalezc jakies plusy posiadania takich bubsow?

rozmiar z ro chyba jakos 20 cali wiecej niz obwod stanika :woot:
nie bylabym w stanie stac, padalabym na bubsy.
ze wszystkiego chyba, sama musialabym szyc se ubrania.
nie ma plusow posiadania cyckow o rozmiarze z.
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  26 czerwca 2011

najlepsze takie ktore mieszcza sie w reke i nie wisza. aga pokaz te duze piersi

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  26 czerwca 2011
massacre
massacre: Annie Hawkins-Turner znalazla sie w ksiedze rekordow Guinnessa za sprawa swoich piersi o rozmiarze 102 ZZZ (!!!)

Powinna zarzucać je na plecy lepiej by się chodziło.
Gothiclady
Gothiclady
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepsze takie ktore mieszcza sie w reke i nie wisza. aga pokaz te duze piersi


nie są duże. są takie akuratne :) chyba 2. str
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  26 czerwca 2011

Gotka daj linka mi na pw.nie wchodzi mi cos on

Gothiclady
Gothiclady
  26 czerwca 2011

no to mówi się trudno :D

katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  26 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: no to mówi się trudno :D


Konto usunięte
Konto usunięte: Gotka daj linka mi na pw.nie wchodzi mi cos on

zdrowy cyc ma :mrgreen:

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 czerwca 2011
massacre
massacre: 1. Panie z malym biustem: dalej macie kompleksy, czy jednak uwazacie, ze male jest piekniejsze i wygodniejsze?

Mam mały biust, bo tylko B ale jakoś konkretniej mi to nie przeszkadza.
A nawet powiem, iż większego nie chciałabym mieć ;)

massacre
massacre: gdybym miala maly biust to bym nie miala kompleksow, nosilabym gleeeebooookie dekolty o np. takie:

Właśnie ostatnio sprawiłam sobie taką sukienkę, tylko że krótszą i z paskiem w talii, ale troszkę głupio się w niej czuje dlatego zakładam jakieś korale na szyje :ziober2:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 czerwca 2011

temat do wklejania cycków ?

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: temat do wklejania cycków ?

poka swoje :w00t:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.