massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 czerwca 2011 (pierwszy post)

Annie Hawkins-Turner znalazla sie w ksiedze rekordow Guinnessa za sprawa swoich piersi o rozmiarze 102 ZZZ (!!!) :szok:
Na angielskim kanale ITV zwierzyla sie, ze piersi zaczely jej rosnac gdy skonczyla 9 lat.
Opowiadala o swoich kompleksach z tym zwiazanych, problemach emocjonalnych ktore trwaly do momentu gdy maz namowil ja by pokazala swoje "ksztalty" w gazetach dla doroslych.



W UK wiele kobiet narzeka na zbyt obfity biust do tego stopnia, ze jego zmniejszanie jest czwarta najpopularniejsza w UK operacja plastyczna. W samym 2010 4,218 kobiet poddalo sie takiej operacji.

Wiele kobiet z duzym biustem narzeka na ogolny dyskomfort, bol plecow i karku, irytacje skory pod piersiami, wzmozona uwage mezczyzn, trudnosci ze znalezieniem ubran, utrudnienia aktywnosc fizyczna (np. jogging).

1. Panie z malym biustem: dalej macie kompleksy, czy jednak uwazacie, ze male jest piekniejsze i wygodniejsze?
2. Panie z duzym biustem: dalej uwazacie, ze macie duzy biust?
3. Panowie: jak tutaj wyglada wasze pojecie "estetyki"?
4. Jak wygladaloby wasze zycie gdybyscie mialy np. rozmiar miseczki Z? :ninja:
- z czego byscie musialy zrezygnowac?
- potrafilybyscie znalezc jakies plusy posiadania takich bubsow?

Pozdrawiam

Temat dedykuje GothicLady, kobiecie o najwiekszych bubsach na forum (o ktorych przynajmniej mi wiadomo) i pytanie specjalnie do Ciebie:
W jaki sposob oszukujesz grawitacje, ze twoje cycki sa niezmiennie jedrne i wygladaja SO DAMN SEXY w koszulce bez stanika????

P.S. Myslalam, zeby dac ten temat na SEKS... pytania musialabym troche zmienic :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepsze cycki jakie widziałam to tej modelki z teledysku Kanye West'a..


fakt, byly u dobrego chirurga :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 czerwca 2011

musze leciec

milego nabijania

:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  25 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: P.I.M.P.

ta nieocenzurowana wersja .. - miodzik XDDD
Gothiclady
Gothiclady
  25 czerwca 2011
massacre
massacre: widzialam w zeszlym roku fote twoich bubsow w obcislym podkoszulku, do dzisiaj mam to zdjecie przed oczyma taki granatowy byl


aż zdjęłam stanik i strzeliłam fotę (widać suty ale no cóż, czekajta ino zrzucę i zmniejszę)
styka51
styka51
  25 czerwca 2011
massacre
massacre: 2. Panie z duzym biustem: dalej uwazacie, ze macie duzy biust?

Teraz czuje się jak pani z małym biustem, soł:

massacre
massacre: 1. Panie z malym biustem: dalej macie kompleksy, czy jednak uwazacie, ze male jest piekniejsze i wygodniejsze?

Małe jest piękne i pewnie wygodniejsze.

A tak na serio, to od 3 klasy gimnazjum nienawidzę biegać, bo te cycki tak głupio podskakują :ninja:

massacre
massacre: 4. Jak wygladaloby wasze zycie gdybyscie mialy np. rozmiar miseczki Z?

Nie wyobrażam sobie tego. Teraz jest ciężko koszule kupić a co byłoby wtedy? Nie chce myśleć nawet.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: aż zdjęłam stanik i strzeliłam fotę (widać suty ale no cóż, czekajta ino zrzucę i zmniejszę)

:rotfl:

To ja uciekam.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BeataAnnax
BeataAnnax
  25 czerwca 2011
massacre
massacre: 2. Panie z duzym biustem: dalej uwazacie, ze macie duzy biust?

przy niej calkiem maly;P

massacre
massacre: 4. Jak wygladaloby wasze zycie gdybyscie mialy np. rozmiar miseczki Z? - z czego byscie musialy zrezygnowac? - potrafilybyscie znalezc jakies plusy posiadania takich bubsow?

zmniejszylabym natychmiast!
z jakis sportow itp.
kazdy by sie za mna ogladal;)
SoDope
SoDope
  25 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii:

ja zostaje :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zostaje

Wiele ryzykujesz :crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  25 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii:

ja już widziałam ... :> :woot:
styka51
styka51
  25 czerwca 2011

A tak w ogóle to podobają mi się laski w tych teledyskach 50 centa :D
Ale te u Lil Waynea, to już mmmm:
http://www.youtube.com/watch?v=2IH8tNQAzSs

BeataAnnax
BeataAnnax
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja już widziałam ... :>

ja nie, chce zobaczyc czyczki!:mrgreen: lubie sie porownywac z innymi:P tzn. to raczej taka mala obsesja;P
styka51
styka51
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lubie sie porownywac z innymi:P

Powiem szczerze... Nie Ty jedna ^^
BeataAnnax
BeataAnnax
  25 czerwca 2011
styka51
styka51: Powiem szczerze... Nie Ty jedna ^^

jak ktoras ma wieksze, a do tego jest ladniejsza, to mnie szlag trafia;) w towarzystwie lubie byc najladniejsza laska:lol2: taki narcyzm, a co;)
Gothiclady
Gothiclady
  25 czerwca 2011

wywale tego kompa, łojezu jak sie wlecze. no kij. nie wiem jakim cudem, ale talia mi wyszła na zdjęciu :crylol: sorry za krzywe balony ale jedną rękę miałam niżej :D



a jesli chodzi o dbanie, to nie robię z nimi nic prócz mężowego masażu. kiedyś smarowałam jakimis specyfikami, ale to wymaga systematyczności a ja cierpliwa nie jestem :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.