massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 czerwca 2011 (pierwszy post)

Annie Hawkins-Turner znalazla sie w ksiedze rekordow Guinnessa za sprawa swoich piersi o rozmiarze 102 ZZZ (!!!) :szok:
Na angielskim kanale ITV zwierzyla sie, ze piersi zaczely jej rosnac gdy skonczyla 9 lat.
Opowiadala o swoich kompleksach z tym zwiazanych, problemach emocjonalnych ktore trwaly do momentu gdy maz namowil ja by pokazala swoje "ksztalty" w gazetach dla doroslych.



W UK wiele kobiet narzeka na zbyt obfity biust do tego stopnia, ze jego zmniejszanie jest czwarta najpopularniejsza w UK operacja plastyczna. W samym 2010 4,218 kobiet poddalo sie takiej operacji.

Wiele kobiet z duzym biustem narzeka na ogolny dyskomfort, bol plecow i karku, irytacje skory pod piersiami, wzmozona uwage mezczyzn, trudnosci ze znalezieniem ubran, utrudnienia aktywnosc fizyczna (np. jogging).

1. Panie z malym biustem: dalej macie kompleksy, czy jednak uwazacie, ze male jest piekniejsze i wygodniejsze?
2. Panie z duzym biustem: dalej uwazacie, ze macie duzy biust?
3. Panowie: jak tutaj wyglada wasze pojecie "estetyki"?
4. Jak wygladaloby wasze zycie gdybyscie mialy np. rozmiar miseczki Z? :ninja:
- z czego byscie musialy zrezygnowac?
- potrafilybyscie znalezc jakies plusy posiadania takich bubsow?

Pozdrawiam

Temat dedykuje GothicLady, kobiecie o najwiekszych bubsach na forum (o ktorych przynajmniej mi wiadomo) i pytanie specjalnie do Ciebie:
W jaki sposob oszukujesz grawitacje, ze twoje cycki sa niezmiennie jedrne i wygladaja SO DAMN SEXY w koszulce bez stanika????

P.S. Myslalam, zeby dac ten temat na SEKS... pytania musialabym troche zmienic :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jak chodziłam do szkoły kosmetycznej i mieliśmy zabieg na ciało a doładniej na biust - żadna nie chciała się rozebrać po za mna.. to widziałam jak dziewczyny MIERZYLY ..

:crylol:
styka51
styka51
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ktoras ma wieksze, a do tego jest ladniejsza, to mnie szlag trafia;) w towarzystwie lubie byc najladniejsza laska taki narcyzm, a co;)

Mnie denerwuje to, że wśród znajomych mam największe cycki, może one nie są jakieś mega wielkie, ale kurde ogólnie jestem szczupła a one rzucają się w oczy. Chociaż lubię dekolty nosić :pavarotti:
Tylko, że samymi cyckami nie nadrobię, moja facjata mnie denerwuje, ale cóż. Są dni, kiedy uważam się za baaaardzo seksowną i jest fajnie :D
BeataAnnax
BeataAnnax
  25 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady:

galante!

Gothiclady
Gothiclady: a jesli chodzi o dbanie, to nie robię z nimi nic prócz mężowego masażu. kiedyś smarowałam jakimis specyfikami, ale to wymaga systematyczności a ja cierpliwa nie jestem :D

ja ostatnio na koniec kapieli robie sobie zimny prysznic, bo smarowac regularnie tez mi sie nie chce;) ale i tak mam rozstepy, bo jak zaczely mi rosnac, to dluzszy czas nie nosilam stanika, bo sie wstydzilam (glupota;/)
Gothiclady
Gothiclady
  25 czerwca 2011
styka51
styka51: Są dni, kiedy uważam się za baaaardzo seksowną i jest fajnie :D


no i prawidłowo :D
styka51
styka51
  25 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: a jesli chodzi o dbanie, to nie robię z nimi nic prócz mężowego masażu.

Łoooo :D Kobieto, ależ Ci zazdroszczę w tym momencie :D
BeataAnnax
BeataAnnax
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to widziałam jak dziewczyny MIERZYLY ..

widac sporo lubi porownywac;)

styka51
styka51: Chociaż lubię dekolty nosić

ja tez, ale jak wychodze z facetem, bo jak ide sama to rozne malo wybredne komentarze sie sypia, a przy nim nikt nic nie powie;)

styka51
styka51: moja facjata mnie denerwuje, ale cóż.

mam dni, ze na siebie patrzec w lustrze nie moge;) ale z drugij strony

styka51
styka51: Są dni, kiedy uważam się za baaaardzo seksowną i jest fajnie :D

wlasnie:)
SoDope
SoDope
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widac sporo lubi porownywac;)

Po prostu ... wg mnie one bały się rozebrać bo wiekszości ma 'złe' dobrane staniki i by wyszło kto sobie wypycha a kto nie ..
styka51
styka51
  25 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: no i prawidłowo :D

Sasasasa :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez, ale jak wychodze z facetem, bo jak ide sama to rozne malo wybredne komentarze sie sypia, a przy nim nikt nic nie powie;)

Też tak mam... Wkurzające to trochę, no ale cóż.... Dobrze jest jak jest.
Denaris
Denaris
  25 czerwca 2011
massacre
massacre: 1. Panie z malym biustem: dalej macie kompleksy, czy jednak uwazacie, ze male jest piekniejsze i wygodniejsze? 2. Panie z duzym biustem: dalej uwazacie, ze macie duzy biust?

Nie wiem pod jaki się zaliczam. Mam miseczkę C.
:mrgreen:
Niemniej jednak - nie mam kompleksów (miałam - jak moje piersi podchodziły pod E w ciąży(!!) i przy moim wzroście (156) wyglądałam komicznie). Tylko ,że moje kompleksy jeszcze w pełni akceptowałam do tego stopnia ,że byłam w stanie normalnie funkcjonować.
A teraz mam piersi ,,idealne" - więc ani za duże ani za małe i tak mi dobrze.

massacre
massacre: 4. Jak wygladaloby wasze zycie gdybyscie mialy np. rozmiar miseczki Z? - z czego byscie musialy zrezygnowac? - potrafilybyscie znalezc jakies plusy posiadania takich bubsow?

Ja bym zbierała na pomniejszanie i tyle.
:mrgreen:
katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  25 czerwca 2011

ale cyc :w00t:

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 czerwca 2011

Fajny bubsy :swir:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Martitta
Martitta
  25 czerwca 2011
massacre
massacre: 1. Panie z malym biustem: dalej macie kompleksy, czy jednak uwazacie, ze male jest piekniejsze i wygodniejsze? 2. Panie z duzym biustem: dalej uwazacie, ze macie duzy biust?

Ja nie mam ani dużych ani małych. Mam takie w sam raz i nie narzekam. Duże miałam w ciąży i jak karmiłam. Źle się z nimi czułam, wolę mieć takie jak teraz :)
Darunia511
Darunia511
  25 czerwca 2011
massacre
massacre: 1. Panie z malym biustem: dalej macie kompleksy, czy jednak uwazacie, ze male jest piekniejsze i wygodniejsze? 2. Panie z duzym biustem: dalej uwazacie, ze macie duzy biust? 3. Panowie: jak tutaj wyglada wasze pojecie "estetyki"? 4. Jak wygladaloby wasze zycie gdybyscie mialy np. rozmiar miseczki Z? - z czego byscie musialy zrezygnowac? - potrafilybyscie znalezc jakies plusy posiadania takich bubsow?

Mam biust w sam raz, jestem z niego zadowolona. Jak duże duże to tylko sylikon, naturalne duże mi się nie podobają.
Edge
Edge
  25 czerwca 2011
massacre
massacre: 3. Panowie: jak tutaj wyglada wasze pojecie "estetyki"?

małe cycki rządzą :rock:
pijana
pijana
  25 czerwca 2011
massacre
massacre: Annie Hawkins-Turner znalazla sie w ksiedze rekordow Guinnessa za sprawa swoich piersi o rozmiarze 102 ZZZ (!!!)

Ohyda... Jej sutki pewnie są większe niż całe moje cycki :lol2: Ciekawe ile ważą.
massacre
massacre: 1. Panie z malym biustem: dalej macie kompleksy

Czy posiadanie małego biustu od razu oznacza kompleksy ??? Ludzie... Nie miałam i nie mam.
massacre
massacre: czy jednak uwazacie, ze male jest piekniejsze i wygodniejsze?

Wygodniejsze na pewno, zwłaszcza przy bieganiu. Czy piękniejsze - kwestia gustu i samych piersi.
Ostatnio moja kumpela nie zauważyła, że ma kleszcza, bo cycki jej zasłoniły i chodziła z nim 2 dni... :and:
massacre
massacre: 4. Jak wygladaloby wasze zycie gdybyscie mialy np. rozmiar miseczki Z? - z czego byscie musialy zrezygnowac? - potrafilybyscie znalezc jakies plusy posiadania takich bubsow?

Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać, nie widzę żadnych plusów. Zmniejszenie i to o 3/4 (w miarę możliwości)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.