Gotusiaaa
Gotusiaaa
  13 czerwca 2011 (pierwszy post)

W lipcu wybieram sie na chrzciny córki siostry ciotecznej mojego Chłopaka. Nie mam pojecia co dac/ kupic. Jeśli prezent - to co ? Jeśli pieniądze - to ile?
Też mam problem w co sie ubrac. Myslalam o leginsach i tunice,ew. sukience bo mam dosc masywne uda, wiec musi byc cos dluzszego.
Co proponujecie ?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gowno a nie ksiadz.

http://www.wiocha.pl/84723,Proboszcz_cos_kreci

badnij to, nie wiem czy to fake ale jak nie to ładna bezczelność.
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Był ze względu na to aby nie brać dosłownie świąt Bożego Narodzenia. ;)

jednak nie znajdziesz nikogo, kto tak naprawde mysli o dniu boga slonca - wszyscy ten dzien nazywaja bozym narodzeniem. dlatego jest slaby.

Konto usunięte
Konto usunięte: E tam. ;) Wyprzedaże ,wyprzedażami , ale i tak się zawsze zostawia dużo za dużo. :) No nic - dobranocka się skończyła ,więc mój czas dobiega końca. ;) Wpadnę może jak Młody zaśnie.

oki, milego usypiania :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie wiem co jest z tym wrzesniem, bo moja babka z angola tez ma na wrzesien tylko na 16 haha ;d chyba zima to dobry okres... i nudny.

na swieta zaszla, badz na sylwestra :rotfl:
tzn u mnie mowili, ze niby mialam termin na 16tegio (lol) grudnia a urodzilam 19stego listopada, wiec mysle ze sie rypneli w obliczeniach o miesiac :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.wiocha.pl/84723,Proboszcz_cos_kreci badnij to, nie wiem czy to fake ale jak nie to ładna bezczelność.

fake na pewno, co nie zmienia faktu, ze niektorzy ksieza sie tak wlasnie zachowuja.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem nieudolna w czyms

Mam nadzieje ze nie pijesz do mnie bo nie napisałam nigdzie ze jestes nieudolna

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 czerwca 2011

Ja rownież nie uznaje terminu "wierzący niepraktykujacy". Skoro nie chodzę do kosciola co niedziele zaklamaniem byłoby gdybym nazywała sie katoliczka. Kościół i modlitwa to nieodzowne elementy religii katolickiej

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w uk nie ma takiej tradycji - to typowo polska tradycja :)


Bzdura, katolicy chodzą ze swieconkami, nie powiesz mi ze wszystkich których tu widziałam to Polacy

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 czerwca 2011
massacre
massacre: Bzdura, katolicy chodzą ze swieconkami, nie powiesz mi ze wszystkich których tu widziałam to Polacy

moze slowianska? to symbol zycia u nas. w niemczech i wloszech tez nie swieca. nawet nie maluja.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 czerwca 2011

Tomasz nie wiem. Wiem ze widziałam wielokrotnie ludzi z koszyczkami wielkanocnymi.
Sorry ze nie cytuje ale w aucie jestem i paluchem za dużo zaznaczam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 czerwca 2011
massacre
massacre: Tomasz nie wiem.

pobawimy się w nieznajomych pani Joanno? hyhy

massacre
massacre: Wiem ze widziałam wielokrotnie ludzi z koszyczkami wielkanocnymi.

ja tez mam koszyczek.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Denaris
Denaris
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a widzisz, a moja kolezanka zyla z facetem bez slubu i chciala ochrzcic i ksiadz sie nie zgodzil.


Moja siostra żyje bez ślubu ze swoim partnerem (jest po rozwodzie cywilnym) i również ksiądz nie chciał ochrzcić ich syna (mój partner jest chrzestnym).
Dopiero jak ojciec dziecka powiedział większą sumę ,,chrztu" ksiądz się zgodził. ;)
Tak naprawdę oni nie mogę odmówić!
W takim przypadkach trzeba prosić o pisemną odmowę.
:)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie wiem co jest z tym wrzesniem, bo moja babka z angola tez ma na wrzesien tylko na 16 haha ;d chyba zima to dobry okres

Ostatnio czytałam w jakiejś gazecie dla mam ,które namiętnie zbieram - że według statystyk najwięcej dzieci rodzin się w okolicach lipca/sierpnia/września i jest to zapewne spowodowane długimi, zimowymi wieczorami.
:mrgreen:
Denaris
Denaris
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oki, milego usypiania

Od soboty Jaś ma nowe łóżko - takie ,,dorosłe" ,więc zasypia w mgnieniu oka, zachwycony całokształtem.
:mrgreen:

massacre
massacre: Ja rownież nie uznaje terminu "wierzący niepraktykujacy".

Też nie uznaję ,ale termin jest co raz bardziej oblegany.
Niestety. ;)
Dla mnie to czysta hipokryzja ,ale pozostawiam to pod sumienie katolików.

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja siostra

Tfu! Nie moja siostra - ja nie mam siostry. :D
Siostra mojego partnera - tam powinno być. *
Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio czytałam w jakiejś gazecie dla mam ,które namiętnie zbieram - że według statystyk najwięcej dzieci rodzin się w okolicach lipca/sierpnia/września i jest to zapewne spowodowane długimi, zimowymi wieczorami.

to nie dziwota ze sie urodzilem w pazdzierniku :lol:

Bez chamstwa nie ma zabawy...

Denaris
Denaris
  14 czerwca 2011
Prinzzz
Prinzzz: to nie dziwota ze sie urodzilem w pazdzierniku

Ja się urodziłam w lutym.
:ziober2:
Do tego urodziłam się w dzień terminu. Mama z tatą szalała w maju. ;)
Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się urodziłam w lutym.

moja znajoma dwudziestego dziewiatego,serio :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Do tego urodziłam się w dzień terminu. Mama z tatą szalała w maju. ;)

majowe zabawy :P

Bez chamstwa nie ma zabawy...

Denaris
Denaris
  14 czerwca 2011
Prinzzz
Prinzzz: moja znajoma dwudziestego dziewiatego,serio


Ja 6. ;]
Moja mama ma równy miesiąc po mnie urodziny.

Prinzzz
Prinzzz: majowe zabawy :P

Może w weekend majowy powstałam :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.