BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :-)

Dzisiaj mam krótkie pytania:

Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci?
1. U rąk.
2. U nóg.
3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły?
4. Ulubiony producent lakierów?

Pozdrawiam :*

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny, czy Wam po ;lakierach żółkną paznokcie?

mi nie żółkną, ale to pewnie dlatego, że zawsze pod lakier nakładam bezbarwna odżywkę
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  31 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Też mam ochotę na taki lakier

Kup sobie jakiś tani na próbę. Ja kupiłam taki malutki za 2,70 :mrgreen:
Jasmina
Jasmina
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kup sobie jakiś tani na próbę. Ja kupiłam taki malutki za 2,70

Chyba tak zrobię :D
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha i czy sądzicie, że paznokcie u rąk pomalowane na inny kolor niż u stóp to wiocha? Bo koleżanka moja jest tipsiarą, siedzi w tym długo i mowi, ze ostatnio modne to jest a najbardziej u rąk pomalować na żółto a u nóg na niebiesko. co sądzicie?

nie nie uważam, że to obciach, ale to jest kwestia gustu, więc może dla niektórych nie jest to ładne :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
feuliette
feuliette
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci?

prawie wszystkie uwielbiam

Konto usunięte
Konto usunięte: Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły?

lubię matowe

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Ulubiony producent lakierów?

przypadł mi do gustu vibo i safari
marta0859
marta0859
  31 maja 2011

Nie lubię malować paznokci, u rąk rzadko maluję, praktycznie wcale.
W nogach maluję tylko na lato i tylko na czerwono.
A ulubionych firm nie mam, teraz mam jakieś z miss sporty i selene.

Konto usunięte
Konto usunięte: akier z brokatem, metaliczny czy zwykły?

zwykły!
animka
animka
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz porównanie jego trwałości z Lasting Performance'em ? Bo zastanawiam się czy po (za ciemnym) LP nie kupić właśnie Colorstay, bo chyba są jakieś jaśniejsze kolory.

tak, mam , kiedyś używałam LP ale nie jest dla mnie. (mam chyba nawet gdzieś w szufladzie całą tubkę bo kupiłam za ciemny. pamiętam jednak, że wykończyłam całą jedną ) Po LP muszę używać pudru sypkiego, bo się błyszczę. Colorstay jest wydajniejszy, trzyma się calutki dzień, kryje bardzo ładnie tylko trochę wysusza. Ja mam wersję do cery mieszanej/tłustej, to mój drugi podkład w historii, po którym się nie błyszczę. Tak, są jasne kolory.
Ja osobiście polecam, ale jeden minus, że trzeba nuczyć się go aplikować. Nie zamienię go jednak na żaden inny.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie kupilam bo w superpharmie byl po 70 zl a na allegro po 35, ale chcialam se sprawdzic kolor i zamowic ale z testerow nie bylo za duzo wiec wzielam Maybelline

jak bedziesz zamawiac na drugi raz na allegro to mogę polecić Ci godnego zaufania sprzedawcę.
Sensi
Sensi
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci?
Nie mam, nie znoszę malować paznokci, ręce mi się trzęsą. Nawet mojej babci tak się nie trzęsą, jak mi.
Jak mam malować to tylko u rąk i w profesjonalnym zakładzie. Koszt niewielki, bo jakieś 30-45zł - w zależności od studia, w którym maluję.
W nóg nie znoszę malować, poza tym mam bardzo brzydkie stopy i palce, więc nie pokazuję ich, chodzę w zakrytych butach.
Transcendencja
Transcendencja
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. U rąk. 2. U nóg.

O JESÓ JAK MOŻNA NOSIĆ DWA RÓŻNE KOLORY NA DŁONIACH I STOPACH . ODSTRASZA MNIE TO STRASZNIE ...A JAK KOBIETA MA ZROGOWACIAŁE PIĘTY TO JUŻ W OGÓLE $#%^^@#$%^#@%#$%#$%$ ;cccccccccc
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 czerwca 2011

Dziewczyny ja wczoraj kupiłam


Dzisiaj użyłam pierwszy raz. Ale narazie jest baaaaardzo dobry, lepszy niż podkład z inglota:
1. Jest strasznie lekki w sam raz dla tłustej cery ale mocno kryje przy tym
2. Dobrze się rozprowadza i dopasowuje się do koloru skóry.
Jak z trwalością to nie wiem ale narazie trzyma sie dobrze.

Gothiclady
Gothiclady
  1 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Muszę sobie kupić złoty, kryjący lakier, w ogóle ostatnio mam szał na ten kolor


noooo, strasznie spodobał mi się u Sablewskiej w x-factor :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. U rąk. 2. U nóg. 3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły? 4. Ulubiony producent lakierów?


1. czerwień, bordo, beż
2. jw
3. zwtkły
4. obojętne, choć fajnie maluje się tymi z rimmela co mają szeroki pędzel i lubię moją max factorową czerwień bo ma intensywny kolor i fajnie się zmywa (nie rozmazuje się po całych palcach tylko schodzi warstwowo)
Fysiak
Fysiak
  1 czerwca 2011

Zawszę maluję tym samym kolorem paznokcie u rąk i u stóp, ciężko wybrać ulubiony, ale zazwyczaj są to odcienie fioletu.
Lakier jak najbardziej zwykły.
Ostatnio 'dorwałam' lakiery z Safari, jak na ich cenę mogę je śmiało polecić.

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakbym mieszkała tam gdzie ty, to bym już miała wszystkie kolory essie i opi. najlepsze lakiery w moim guście, bo też kiedyś jechałam na rimmelach bo są szybkoschnące i mają fajne pędzelki, ale po spróbowaniu essie nigdy więcej ich nie użyłam. spróbuj. ja teraz się czaję na hybrydowy, ale nie wiem czy warto.

zobacze czy je znajde, wiem ze kiedys patrzylam za opi, ale ich nigdzie nie widzialam :woot:
pijana
pijana
  1 czerwca 2011

Kupiłam dziś pękający lakier z Golden Rose, fioletowy. Pomalowałam nim różowe paznokcie, na to top coat, efekt bardzo fajny, polecam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.