BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :-)

Dzisiaj mam krótkie pytania:

Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci?
1. U rąk.
2. U nóg.
3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły?
4. Ulubiony producent lakierów?

Pozdrawiam :*

Darunia511
Darunia511
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym chciała taki fajny różowy

Taki mam z H&M
Darunia511
Darunia511
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde ze zmienie temat, ale taki kolor szminki chce!!!!!!!!!!!!!!! JAKI BOSKI ON JEST!

Avon Color trend kolor chyba Pink Sunrise.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz mam krótkie w sumie, wystają tak 2mm za opuszek palca, jak miałam tipsy to też nie przeszkadzały :) bardziej przeszkadzaja w zyciu codziennym, np nie umiałam nałożyć korektora w kącikach oczu wewnętrznych bo tips mi blokował dotknięcie samego palca w tym zagłębieniu i musiałam gąbeczką nakladać :D

Ja z dłuższymi pazurami nie jestem w stanie nic zrobić.
A jak mam włosy komuś zrobić, to boję się, że kogoś podrapię.
animka
animka
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha i czy sądzicie, że paznokcie u rąk pomalowane na inny kolor niż u stóp to wiocha?

nie, nigdy nie zwracam na to uwagi, gdybym miała sie tak wszystkim przejmowac to dnia by mi brakło na codzienna podstawowa pielegnacje ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci? 1. U rąk. 2. U nóg.

czerwony.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja z dłuższymi pazurami nie jestem w stanie nic zrobić.

kwestia przyzwyczajenia, tak mysle :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak mam włosy komuś zrobić, to boję się, że kogoś podrapię.

a tu znowu kwestia wprawy :D ja z długimi dobrze sobie bardzo radze z włosami, nie czuje roznicy :)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  31 maja 2011

A, i o miętowym zapomniałam :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A, i o miętowym zapomniałam :)

miętowy też ładny
ja dzisiaj planuje kupic lakiery w inglocie albo z rimmela, zobacze jak cenowo

a poza tym musze kupic
zel oczyszczajacy do mycia twarzy
podklad revlon color stay - jeszcze go nie mialam a podobno swietny jest
szminke nude :ziober2:
i antyperspirant
wiec znowu 150 zł nie moje za pierdoły, zbankrutuje czemu kosmetyki sa takie drogie?
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. U rąk. 2. U nóg. 3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły? 4. Ulubiony producent lakierów?

1. Czerwony, french.
2. Czerwony, french.
3. Zwykły.
4. Bell.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

styka51
styka51
  31 maja 2011

Siemka,

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. U rąk. 2. U nóg. 3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły? 4. Ulubiony producent lakierów?


1. Cielisty, blado różowy, blady fioletowy bądź czerwony.
2. Czerwony, czarny, zielony.
3. Matowy, ewentualnie lekko metaliczny.
4. Brak.
styka51
styka51
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha i czy sądzicie, że paznokcie u rąk pomalowane na inny kolor niż u stóp to wiocha?

Czy ja wiem czy wiocha?
Sama nie raz miałam czarne paznokcie czy czerwone paznokcie u nóg a u rąk inny kolor. Po prostu u nóg maluje rzadziej, bo 1/2 razy w tygodniu a u rąk co drugi dzien praktycznie.
pijana
pijana
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci? 1. U rąk. 2. U nóg. 3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły? 4. Ulubiony producent lakierów?

1. Zielony "shrekowy", czerwony, czarny, fuksja, mięta... Inne w sumie też, różnie bywa.
2. Czerwony, fuksja, czarny
3. Zwykły. Widzę, że dużo osób chyba błędnie pisze tutaj MATOWY. Normalny lakier nie jest matowy, matowe ma np. OPI.
4. Różne, ale chyba Rimmel.
Inne pytania:
-Paznokcie mi nie żółkną
-Nie uważam, że to wiocha mieć różne kolory u dłoni i u stóp
-Mam taką cielistą szminkę z Inglota, nie jest fajna. Ciągle trzeba patrzeć w lusterko, bo lubi się, że tak powiem "przemieszczać".
animka
animka
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podklad revlon color stay - jeszcze go nie mialam a podobno swietny jest

tak, swietny, wczoraj zamowilam juz 4 buteleczke.
pijana
pijana
  31 maja 2011
animka
animka: tak, swietny, wczoraj zamowilam juz 4 buteleczke.

Masz porównanie jego trwałości z Lasting Performance'em ? Bo zastanawiam się czy po (za ciemnym) LP nie kupić właśnie Colorstay, bo chyba są jakieś jaśniejsze kolory.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: -Mam taką cielistą szminkę z Inglota, nie jest fajna. Ciągle trzeba patrzeć w lusterko, bo lubi się, że tak powiem "przemieszczać".

wiem juz, kupilam dzisiaj nr szescset cos tam i sredniawa

animka
animka: tak, swietny, wczoraj zamowilam juz 4 buteleczke.

ja nie kupilam bo w superpharmie byl po 70 zl a na allegro po 35, ale chcialam se sprawdzic kolor i zamowic ale z testerow nie bylo za duzo wiec wzielam Maybelline
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci?

najbardziej lubię róże, fiolety, pastelowe w odcieniach cielistych, niebieskie

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły? 4. Ulubiony producent lakierów?

zwykły holograficzny, ewentualnie perłowy
nie kupuję lakierów według producenta - to co decyduje u mnie o zakupie danego lakieru to kolor :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.