BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :-)

Dzisiaj mam krótkie pytania:

Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci?
1. U rąk.
2. U nóg.
3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły?
4. Ulubiony producent lakierów?

Pozdrawiam :*

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  31 maja 2011

A ja ostatnio miałam u rąk zółte i niebieskie :ziober2:
Dla mnie różne kolory u paznokci dłoni i stóp to nie wiocha o ile się ładnie komponują albo jeden z nich jest neutralny/ cielisty.

Jasmina
Jasmina
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zółte

Też mam ochotę na taki lakier :mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011

Kurde ze zmienie temat, ale taki kolor szminki chce!!!!!!!!!!!!!!! JAKI BOSKI ON JEST!

Mi sie podoba makijaz jak oczy sa mocno podkreslone np smoky eye a usta takie jasne, ze oczy zwracaja cala uwage. :zakochany:

Jasmina
Jasmina
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde ze zmienie temat, ale taki kolor szminki chce!!!!!!!!!!!!!!! JAKI BOSKI ON JEST! Mi sie podoba makijaz jak oczy sa mocno podkreslone np smoky eye a usta takie jasne, ze oczy zwracaja cala uwage.

Mam błyszczyk z takim efektem, ale średnio to lubię :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi sie podoba makijaz jak oczy sa mocno podkreslone np smoky eye a usta takie jasne, ze oczy zwracaja cala uwage.

czesto sie tak maluje.
Hana25
Hana25
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci? 1. U rąk. 2. U nóg. 3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły? 4. Ulubiony producent lakierów?

Nie mam konkretnego koloru lubię wszystkie matowe, a ulubioną firmą jest Golden Rose. Ostatnio lubię malować je w taki sposób, że 2 paznokcie są w innym kolorze.
mmaryjka
mmaryjka
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

jakbym mieszkała tam gdzie ty, to bym już miała wszystkie kolory essie i opi. najlepsze lakiery w moim guście, bo też kiedyś jechałam na rimmelach bo są szybkoschnące i mają fajne pędzelki, ale po spróbowaniu essie nigdy więcej ich nie użyłam. spróbuj.
ja teraz się czaję na hybrydowy, ale nie wiem czy warto.
madzia2143
madzia2143
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci? 1. U rąk. 2. U nóg. 3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły? 4. Ulubiony producent lakierów?

ad.1 lubię bardzo dużo kolorów, czerwony, niebieski, brązowy, bordowy.. jedynie nie mogę mieć fioletowych bo moje dłonie wyglądają jak od nieboszczyka :woot:
ad.2 jak wyżej ;)
ad.3 zwykły
ad.4 nie mam ulubionego producenta, kupuję zazwyczaj tylko ze względu na kolor :mrgreen:
madzia2143
madzia2143
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi sie podoba makijaz jak oczy sa mocno podkreslone np smoky eye a usta takie jasne, ze oczy zwracaja cala uwage.

mnie też się to bardzo podoba, ale niestety bardzo trudno zakryć mój naturalny kolor ust. One są po prostu czerwone i kicha ;/
Spicy89
Spicy89
  31 maja 2011

1 i 2 - przede wszystkim ostre kolory, czerwony, róż, pomarańcz bądź cielisty, beż
3 - zwykły, po prostu matowy
4 - ja używam Golden Rose lub Miss Selene

Jeśli chodzi o żółkniecie paznokci - zawsze pod lakier nakładamy bazę, może to być odżywka bądź zwykły bezbarwny lub mleczy lakier.

ImaDrug
ImaDrug
  31 maja 2011

Czerwony i mięta rządzą u Mnie! Ale w kosmetyczce mam także niebieski pomarańcz czerń brązy srebra w sumie bardzo dużo kolorów
Kocham lakiery do paznokci :D Nie nawidze z brokatem
Nie mam ulubionej firmy:)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja teraz się czaję na hybrydowy, ale nie wiem czy warto.

do lakieru hybrydowego musisz miec lampe UV ;-) bo go utwardza się w lamie tak jak zel do tipsów, a przed nałożeniem musisz zmatowić płytkę paznokcia aby się trzymał.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. U nóg.

Ostatnio kupiłam sobie jakiś wpadający w pomarańcz, wygląda cudownie :zakochany:. Ogólnie lubię dosc intensywne kolory na paznokciach u rąk.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Maryla
Maryla
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. U rąk. 2. U nóg.

Zakochałam się w odcieniach błękitu, fioletu, morskiego, różu i żółci :zakochany:.
Lubię maznąć sobie czerń, czerwień, coś szarego bądź french.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły?

Nienawidzę brokatu, zwykłe wyłącznie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ulubiony producent lakierów?

Nie mam ulubionego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny, czy Wam po ;lakierach żółkną paznokcie?

Żółkły zawsze po czarnym. :woot:
Darunia511
Darunia511
  31 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Muszę sobie kupić złoty, kryjący lakier, w ogóle ostatnio mam szał na ten kolor

Mam taki Clarins, polecam!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.