BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :-)

Dzisiaj mam krótkie pytania:

Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci?
1. U rąk.
2. U nóg.
3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły?
4. Ulubiony producent lakierów?

Pozdrawiam :*

Jasmina
Jasmina
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci? 1. U rąk. 2. U nóg.

Wrzosowy i Śliwkowy !

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły?

Zwykły

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Ulubiony producent lakierów?

Sephora, Essence
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci?

Różowy, niebieski, cielisty...

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły?

Zwykły. Niecierpię metalicznych i z brokatem. Toleruję jedynie z malutkimi drobinkami.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Ulubiony producent lakierów?

Nie mam w sumie. Kupuję takie malutkie Miss Selene albo z Golden Rose. Rimmel też ma fajne.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam :-)

Cześć :*

Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci? 1. U rąk. 2. U nóg. 3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły? 4. Ulubiony producent lakierów?

1. wszelkie odcienie czerwieni :zakochany:, czerń, albo french robię.
2. czerwony, czarny, niebieski, zielony, jakikolwiek.
3. zależy, jak maluję. Ale w sumie wszystkicvh trzech rodzajów używam.
4. bezfirmowe, najzwyklejsze. Maluję rzadko, a jeśli już maluję, to z 2 dni ponoszę i zmywam.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011

U mnie sprawa wygląda tak, że odkąd 4 lata temu zrobiłam kursy na tipsy to przez dwa lata ciągle je nosiłam, w największym 'szale' paznokcie miałam co 2 tyg inne. Mocno się zniszczyły moje naturalne :nie: obecnie nie noszę tipsów już dobre dwa lata ale tak naprawdę paznokcie dopiero teraz wróciły do normy, musiałam ścinać na krótko bo ciągle się rozdwajały i łamały i żadne odżywki nie pomagały.
Jakoś dwa miesiące temu znajoma poleciła mi odżywkę NailTek i nie wiem czy to ona doprowadziła paznokcie do porządku czy częste parafiny bo ostatnio robiłam regularnie raz w tygodniu. :-) No ale obecnie paznokcie mam równej długości, nawet długie i ładnie wypiłowane więc mogę pozwolić sobie na lakiery :-) i dlatego robię wywiad.


Dziewczyny, czy Wam po ;lakierach żółkną paznokcie?

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny, czy Wam po ;lakierach żółkną paznokcie?

Nie, nakładam cięką (cienką?) warstwę bezbarwnego lakieru, jako bazę, a na to dopiero kolor.
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony KOLOR lakieru do paznokci? 1. U rąk. 2. U nóg. 3. Lakier z brokatem, metaliczny czy zwykły? 4. Ulubiony producent lakierów?

1 - 2 - u nog i u rak fuksja, bananowy, morski, niebieski, ognista czerwien
3 - zalezy co mi podejdzie.
4. jako, ze jak maluje lakierem paznokcie dzisiaj to zmywam go jutro rano, to moim ulubionym jest rimmel.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nakładam cięką (cienką?) warstwę bezbarwnego lakieru, jako bazę, a na to dopiero kolor.

Bo ja sie zastanawiam, czy paznokcie żółkną od samego lakieru czy od tego, że przez warstwę lakieru 'nie dostają światła' i dlatego zmieniają kolor. :woot:

Aha i czy sądzicie, że paznokcie u rąk pomalowane na inny kolor niż u stóp to wiocha?
Bo koleżanka moja jest tipsiarą, siedzi w tym długo i mowi, ze ostatnio modne to jest a najbardziej u rąk pomalować na żółto a u nóg na niebiesko.
:woot: co sądzicie?
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo ja sie zastanawiam, czy paznokcie żółkną od samego lakieru czy od tego, że przez warstwę lakieru 'nie dostają światła' i dlatego zmieniają kolor.

Nie wiem nawet, nie wnikałam w to nigdy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Aha i czy sądzicie, że paznokcie u rąk pomalowane na inny kolor niż u stóp to wiocha?

Nie, o ile się nie żrą.
Czasem u nóg mam metaliczny niebieski, w którym drobinki pod wpływem UV tęczowo połyskują :zakochany:, a u rąk czerń, albo french.
Mam wylane, czy ktoś to uzna za wiochę, czy nie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem nawet, nie wnikałam w to nigdy.

ja chyba właśnie bede najpierw nakładać odżywke a potem malować :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, o ile się nie żrą.

też tak sądze :-)
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u rąk pomalować na żółto

o fuj :zonk::ble:
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja chyba właśnie bede najpierw nakładać odżywke a potem malować :-)

Też dobry pomysł - dwa w jednym - paznokcie odżywione, zabezpieczone przed odbarwieniem i kolorowe :D

BTW, nie przeszkadzają Ci w pracy długie pazokcie?
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha i czy sądzicie, że paznokcie u rąk pomalowane na inny kolor niż u stóp to wiocha?

tak dokladnie. no chyba, ze sie np robi tipsy u rak (w sensie frencha) a na stopach nie ma sie odpowiednich paznokci zeby takiego samego frencha wykonac.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też dobry pomysł - dwa w jednym - paznokcie odżywione, zabezpieczone przed odbarwieniem i kolorowe :D

no :D

Konto usunięte
Konto usunięte: BTW, nie przeszkadzają Ci w pracy długie pazokcie?

teraz mam krótkie w sumie, wystają tak 2mm za opuszek palca, jak miałam tipsy to też nie przeszkadzały :) bardziej przeszkadzaja w zyciu codziennym, np nie umiałam nałożyć korektora w kącikach oczu wewnętrznych bo tips mi blokował dotknięcie samego palca w tym zagłębieniu i musiałam gąbeczką nakladać :D

Konto usunięte
Konto usunięte: tak dokladnie. no chyba, ze sie np robi tipsy u rak (w sensie frencha) a na stopach nie ma sie odpowiednich paznokci zeby takiego samego frencha wykonac.

a kosmetyczki mowią cos innego, dziwne te trendy nie?
Jasmina
Jasmina
  31 maja 2011

Muszę sobie kupić złoty, kryjący lakier, w ogóle ostatnio mam szał na ten kolor :w00t:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.