NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Każda z was drogie Panie marzy o wspaniałych zaręczynach takich aby mogła je wspominać do końca życia, przechwalać się nimi wśród koleżanek a przede wszystkim pokazywać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy... no właśnie tylko jaki on ma być?

Tak sobie od kilku dni przeglądam różne propozycje, robię wywiad :ziober2:

I moja dziewczyna pokazała mi owe propozycje (z firmy YES)

oto one:

1.


2.


3.


Po obejrzeniu tych pierścionków pomyślałem, że jestem może staromodny bo pierścionek zaręczynowy kojarzył mi się jakoś inaczej ...

PYTANIA:


Co sądzicie o takich pierścionkach ?

Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)

Dzięki za pomoc :)

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak w kółko w kółko .. - przez te 3-4 lata wydaje mi się, że już tyle się wydarzy, że można stwierdzić czy chce się z kimś być na te dobre czy złe..

No tak 3-4 lata to się zgodzę. 2 to jeszcze za mało. Po 3 albo się wali, albo jedzie do końca ;]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do zaręczyn to jeszcze byłemu mówiłam znaczy się ostrzegałam .. , że jak zajdę w ciąże to niestety nie będzie już zaręczyn..

Byłabyś samotną matką ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Byłabyś samotną matką ?

Dla mnie jak facet nagle po 'ciąży' chce się oświadczać i hajtać to jest to dla ujmą ..
wiem, że robi to z takiego powodu by LUDZIE nie gadali.
SoDope
SoDope
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Po 3 albo się wali, albo jedzie do końca ;]

Też tak myslałam niestety po 5 latach się rozpadło :crylol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie jak facet nagle po 'ciąży' chce się oświadczać i hajtać to jest to dla ujmą .. wiem, że robi to z takiego powodu by LUDZIE nie gadali.

Nie zawsze tak bywa i każdy odbiera to inaczej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Też tak myslałam niestety po 5 latach się rozpadło

Jest 50 % szans na powodzenie :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Fieska
Fieska
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co sądzicie o takich pierścionkach ? Jakie lepsze z platyny, złota a może inne? Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )


Takiego bym nie brała, jakby przyleciał do mnie z takim pierścionkiem. To już wolałabym tego z dzieciństwa co mi kupował gumy balonowe za 50 groszy z pierścionkiem :ziober2:


Ale tak na serio to te co sylwik pokazała są ładne.
Lubie białe złoto.
pijana
pijana
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co sądzicie o takich pierścionkach ? Jakie lepsze z platyny, złota a może inne? Skromne czy takie na bogato?

Są straszne.

Białe złoto/platyna.

Na bogato. Na takich rzeczach się nie oszczędza.
SoDope
SoDope
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie zawsze tak bywa i każdy odbiera to inaczej.


Tym bardziej jak słyszałam od byłego, że jak bede w ciąży to zapewne to nie będzie jego 'bo się nie spuszczał.' - tak więc mam prawo tak myślec.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Takiego bym nie brała, jakby przyleciał do mnie z takim pierścionkiem. To już wolałabym tego z dzieciństwa co mi kupował gumy balonowe za 50 groszy z pierścionkiem

Nie wiedziałem, że można odmówić przyjecie pierścionka :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie białe złoto.

Właśnie dużo opinii pozytywnych pojawiło się na ten temat, świat się zmienia i prawdziwe złoto przegrywa z białym.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na bogato. Na takich rzeczach się nie oszczędza.

Rzuć kwotą $ !

Konto usunięte
Konto usunięte: Tym bardziej jak słyszałam od byłego, że jak bede w ciąży to zapewne to nie będzie jego 'bo się nie spuszczał.' - tak więc mam prawo tak myślec.

:rotfl:
Asekuracyjnie działasz w każdym aspekcie życiowym :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: prawdziwe złoto przegrywa z białym.

bo złoto - złoto postarza .. :and:
Fieska
Fieska
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie wiedziałem, że można odmówić przyjecie pierścionka :P


Tylko, że wtedy problem, bo zazwyczaj rozpada się szybko związek

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Właśnie dużo opinii pozytywnych pojawiło się na ten temat, świat się zmienia i prawdziwe złoto przegrywa z białym.


Żółte złoto nie jest takie modne jak kiedyś. Kojarzy mi się z ruskimi i turkami. A jak już się nosi biżuterię, to taką aby była w jednym kolorze. A białe złoto pasuje do srebra, które jest o wiele tańsze. Czasy się zmieniają. Kiedyś ktoś kto nosił złoto i sygnety na każdym palcu to był najbogatszy w mieście. :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo złoto - złoto postarza ..

Być może. A taki pół na pół ładny?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

mmaryjka
mmaryjka
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo złoto - złoto postarza

a wg mnie złoto trzeba umieć nosić:]
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Każda z was drogie Panie marzy o wspaniałych zaręczynach takich aby mogła je wspominać do końca życia, przechwalać się nimi wśród koleżanek a przede wszystkim pokazywać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy... no właśnie tylko jaki on ma być?

Chyba jednak nie każda. Na myśl o zaręczynach, czy tym bardziej, ślubie, mam ochotę się spakować i spieprzać na drugi kobniec świata:ninja:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co sądzicie o takich pierścionkach ?

Mi się podobają. Może sobie kupię takie cudo.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

Osobiście toleruję jedynie srebro.
Spytaj się swojej panny, jakie lubi i kup taki, jakie ona chce. W końcu to jej ma się podobać.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

Przede wszystkim - ładnie! Można kupić śliczny pierścionek za 600-700 zł, albo kiczowate g... za kilka tysięcy.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)



Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.