NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Każda z was drogie Panie marzy o wspaniałych zaręczynach takich aby mogła je wspominać do końca życia, przechwalać się nimi wśród koleżanek a przede wszystkim pokazywać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy... no właśnie tylko jaki on ma być?

Tak sobie od kilku dni przeglądam różne propozycje, robię wywiad :ziober2:

I moja dziewczyna pokazała mi owe propozycje (z firmy YES)

oto one:

1.


2.


3.


Po obejrzeniu tych pierścionków pomyślałem, że jestem może staromodny bo pierścionek zaręczynowy kojarzył mi się jakoś inaczej ...

PYTANIA:


Co sądzicie o takich pierścionkach ?

Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)

Dzięki za pomoc :)

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie oczerniam, po prostu nie rozumiem po co wymyslac sytuacje typu ''a co jakbys urodzila sie w afryce i nie miala wody do picia, czy dalej obchodzilby cie pierscionek zareczynowy''

Dobra burżuju loozik ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: kokosow nie zarabia, a powiedziec tu nie powiem, bo w towarzystwie o pieniadzach i polityce sie nie rozmawia.

I o religii.

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie wiem jaka cena, ale bede moze w miescie to zobacze i poszukam na necie czy znajde cos podobnego :)

Okiej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: I o religii.

no wlasnie :)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dobra burżuju loozik ;D

nje jestem burzujuem :jezyk2:
iffy
iffy
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: tylko jaki on ma być?


byleby ten pierścionek nie zmuszał mnie do ślubu, długoterminowe zaręczyny czy coś. :ninja:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: oto one:

nie podobają mi się, mam dziwne skojarzenia gdy na nie patrze. wykonaj jej taki z tymbarków. :ziober2:
madzia2143
madzia2143
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co sądzicie o takich pierścionkach ? Jakie lepsze z platyny, złota a może inne? Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

ad.1 jako zaręczynowe to nie bardzo ... same w sobie nie są złe - oryginalne. Jednak pierścionek zaręczynowy wg mnie to coś bardziej wykwintnego powinno być ;)
ad.2 myślę, że białe złoto jest świetne :P ale ja sama zwykłym srebrnym nie pogardzę :) nie zależy mi na tym ile kosztował - nie to się w tym liczy, nawet z plastikowego bym się ucieszyła jeśli byłby podarowany z miłości.
malami81
malami81
  28 maja 2011

Podpisuję się pod wszystkim co napisała Avantka (czasami myślę, że kradnie mi myśli albo ja jej kradnę :crylol:)
Aguś :zakochany:

Jeśli chodzi o pierścionek to to z yes.pl (czemu akurat yes?) podoba mi się ten



a następne są z Kruk







Ogólnie lubię białe złoto /srebro... Pierścionek nie musi być za kilka. kilkanaście tysięcy - dla mnie najważniejsze jest to, że jest od ukochanego mężczyzny i dany prosto z serca.

Pochwalić się swoim nie mogę bo jeszcze nie mam go na palcu, ale z tego co mi wiadomo niespodzianka się szykuje :ziober2:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byleby ten pierścionek nie zmuszał mnie do ślubu, długoterminowe zaręczyny czy coś.

Zaręczyny to taki okres, w którym powinno się trwać ok 1 roku :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co sądzicie o takich pierścionkach ?

pierwszy jest ok, ale nie widzę go jako zaręczynowego.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Skromne czy takie na bogato?

wszystko mi jedno. na bogato sama sobie mogę kupić jak będę bardzo chciała.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają

ten mógłby ewentualnie być
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

właśnie kosmetyczka ode mnie wyszła więc mogę kontynuować :D

ja na początku chciałam pierścionek z brylantem lub diamentem, miałam upatrzony taki za 1900 zł i mój TŻ chciał dać tyle pieniędzy za pierścionek i miał go kupić. ale potem stwierdziłam, że po co mi taki drogi i ten który mam kosztował chyba 688zł jak sie nie myle. albo 588 nie pamietam ale cos kolo tego :)
mmaryjka
mmaryjka
  28 maja 2011

poza tym jestem jeszcze zbyt młoda i zbyt piękna żeby się zaręczać.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaręczyny to taki okres, w którym powinno się trwać ok 1 roku

no właśnie, jak mnie wkurza jak ktoś jest zaręczony 6 lat :ninja: ja nie moge.., my sie zareczylismy rok temu w lutym a we wrzesniu sie pobieramy wiec tak ok 1,5 roku, mysle ze to dobry czas :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym jestem jeszcze zbyt młoda i zbyt piękna żeby się zaręczać.

przecież niedawno pisałaś, że jesteś przeciwniczką ślubów a teraz mówisz o zaręczynach.
SoDope
SoDope
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Teraz już musisz, dawaj!

Po prostu mam już za soba nieudane zaręczyny .. więc .. moja opinia nie będzie obiektywna :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byleby ten pierścionek nie zmuszał mnie do ślubu, długoterminowe zaręczyny czy coś.

A co po zaręczynach chcesz czekać do ślubu jeszcze kilka lat?

Konto usunięte
Konto usunięte: nie podobają mi się, mam dziwne skojarzenia gdy na nie patrze. wykonaj jej taki z tymbarków.

:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: tym liczy, nawet z plastikowego bym się ucieszyła jeśli byłby podarowany z miłości.

:tak:

malami81
malami81: Jeśli chodzi o pierścionek to to z yes.pl (czemu akurat yes?) podoba mi się ten

Ładne.

Konto usunięte
Konto usunięte: ten mógłby ewentualnie być

Też mi się podoba.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja na początku chciałam pierścionek z brylantem lub diamentem, miałam upatrzony taki za 1900 zł i mój TŻ chciał dać tyle pieniędzy za pierścionek i miał go kupić. ale potem stwierdziłam, że po co mi taki drogi i ten który mam kosztował chyba 688zł jak sie nie myle. albo 588 nie pamietam ale cos kolo tego :)

Yhym.

Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym jestem jeszcze zbyt młoda i zbyt piękna żeby się zaręczać.

Ja też :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu mam już za soba nieudane zaręczyny .. więc .. moja opinia nie będzie obiektywna

To opisz te zaręczyny :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To opisz te zaręczyny :P

Nie doszło do zaręczyn ..

Byliśmy u złotnika - ja chciałam koniecznie wejść do 'Apartu' ale mój były uparł się, że tam jest drogo..
Weszliśmy do jakiegoś 'niefirmowego' złotnika - wybrałam pierścionek. Jako, że likwidacja to było ponad taniej - wyszło z tego co pamiętam 160 zł .. - szczerze powiedziawszy wzięłam to co pasowało bo mam mały rozmiar .. i został jeden pierscionek który mi pasował.

Potem jednak po wszystkim chciałam wejść do Apartu - pierścionki wcale nie były drogie mały diament kosztował 450 zł* .. (to mało w porównaniu z tym co czasami widziałam u Nich na stronie) .. i spodobał mi się inny pierścionek.

Mój facet wydarł się przy wszystkich, że już sobie pierścionek wybrałam i mam GO nie WKU.. denerwować.

A jako, że jestem zdania do Agusia, że to ponoć powinno być raz w życiu i na tym nie oszczędzać więc .. się lekko zdziwiłam..
iffy
iffy
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaręczyny to taki okres, w którym powinno się trwać ok 1 roku

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A co po zaręczynach chcesz czekać do ślubu jeszcze kilka lat?

tak, w ogóle uważam, że tyle o ile narzeczeństwo może być fajne, tak ślub mnie przerasta. może z czasem mi się zmieni, ale chyba i tak nigdy na tyle by zdecydować się na kościelny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.