NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Każda z was drogie Panie marzy o wspaniałych zaręczynach takich aby mogła je wspominać do końca życia, przechwalać się nimi wśród koleżanek a przede wszystkim pokazywać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy... no właśnie tylko jaki on ma być?

Tak sobie od kilku dni przeglądam różne propozycje, robię wywiad :ziober2:

I moja dziewczyna pokazała mi owe propozycje (z firmy YES)

oto one:

1.


2.


3.


Po obejrzeniu tych pierścionków pomyślałem, że jestem może staromodny bo pierścionek zaręczynowy kojarzył mi się jakoś inaczej ...

PYTANIA:


Co sądzicie o takich pierścionkach ?

Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)

Dzięki za pomoc :)

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ohwowlovely
ohwowlovely
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co sądzicie o takich pierścionkach ?

są okropne ;x

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

tylko białe złoto :)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

nie cena świadczy o wartości pierścionka.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają



co prawda nie są z tej samej strony co padałeś, ale mimo wszystko są piękne .
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
ohwowlovely
ohwowlovely: nie cena świadczy o wartości pierścionka.

A co takiego?

ohwowlovely
ohwowlovely: co prawda nie są z tej samej strony co padałeś, ale mimo wszystko są piękne .

Mi się jakoś nie widzą przez te kolorowe wypełnienie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co sądzicie o takich pierścionkach ?

jakby mi sie ktos takim oswiadczyl to bym wysmiala :ninja:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

to zalezy od pierscionka, a nie od tego z czego jest zrobiony, chociaz przyznam ze zlote zloto srednio lubie.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

na bogato. nie chcialabym byc ze skapcem ktory zaluje na pierscionek zareczynowy, ktory kupuje sie tylko raz w zyciu (a przynajmniej planuje sie kupowac tylko raz w zyciu).

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)

jak pozniej bede miala ochote to powrzucam, teraz mi sie nie chce :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakby mi sie ktos takim oswiadczyl to bym wysmiala

:rotfl:

To już by ten sam koleś chyba nigdy przed Tobą nie klęknął.

Konto usunięte
Konto usunięte: na bogato. nie chcialabym byc ze skapcem ktory zaluje na pierscionek zareczynowy, ktory kupuje sie tylko raz w zyciu (a przynajmniej planuje sie kupowac tylko raz w zyciu).

Ciekawe co byś powiedziała gdyby Twója druga połówka mało zarabiała.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak pozniej bede miala ochote to powrzucam, teraz mi sie nie chce :)

Kuva leń :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ciekawe co byś powiedziała gdyby Twója druga połówka mało zarabiała.

Widze ze ma mi byc przykro, ze nie zyje w polsce a moj facet nie zarabia 500 zl i za to nie musze wyzyc calego miesiaca.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: To już by ten sam koleś chyba nigdy przed Tobą nie klęknął.

Jakby mial taki gust, to nawet bym nie chciala :Rotfl:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kuva leń

raczej nie chce mi sie wyszukiwac :D
+ nie pamietam nazwy sklepu jubilerskiego w moim miescie i nie wiem czy ma strone internetowa, a widzialam w nim sliczne pierscionki, a w drugim widzialam zarypiste obraczki :zakochany:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Widze ze ma mi byc przykro, ze nie zyje w polsce a moj facet nie zarabia 500 zl i za to nie musze wyzyc calego miesiaca.

Wcale tak nie napisałem. Nie oczerniaj nas Polaków :D
Swoją drogą ile zarabia ? Pytam bo chce wiedzieć czy z moją wypłatą bym się u was utrzymał :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby mial taki gust, to nawet bym nie chciala

:crylol:
Skąd wiesz, że takiego nie ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: + nie pamietam nazwy sklepu jubilerskiego w moim miescie i nie wiem czy ma strone internetowa, a widzialam w nim sliczne pierscionki, a w drugim widzialam zarypiste obraczki

O gdybyś sobie przypomniała to pokaż. Pewnie mnogo funtów.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Babsy
Babsy
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co sądzicie o takich pierścionkach ?

paskudne

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

to juz nie ma dla mnie znaczenia

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje

metki na palcu nosic nie bede, jak dla mnie moze byc i za 200 zl:)
Hana25
Hana25
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: no właśnie tylko jaki on ma być?

Ja już po zaręczynach nie dostałam wymarzonego, ale dla mnie najważniejsze było to że poszliśmy o krok dalej i myślimy poważnie o sobie

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

lubię zółte złoto także najlepszy złoty

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Skromne czy takie na bogato?

oj mój kosztował 300 zł

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Możecie również pokazać

jak znajdę to pokażę mój który już mam ....teraz już się nie rozglądam za wymarzonymi
SoDope
SoDope
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii:

wyżej propopnowane mi się nie podobają ..
a z resztą nie bede się tutaj wypowiadała na ten temat bo mnie krew zalewa jak sobie o tym wspomnę ..
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już po zaręczynach nie dostałam wymarzonego, ale dla mnie najważniejsze było to że poszliśmy o krok dalej i myślimy poważnie o sobie

A jaki dostałaś ? Czy to, że nie był wymarzony wpłynęło jakoś na Twoją decyzję ? ( wiadomo, że głupie pytanie) ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: oj mój kosztował 300 zł

Dla Ciebie to dużo czy mało?

Konto usunięte
Konto usunięte: a z resztą nie bede się tutaj wypowiadała na ten temat bo mnie krew zalewa jak sobie o tym wspomnę ..

Teraz już musisz, dawaj!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Darunia511
Darunia511
  28 maja 2011

Nie podobają mi się.
Cudo:

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 maja 2011

Też jestem chyba starodawny, bo w ogóle takie dziwolągi mi się nie podobają, no ale dziewczyna może ma inny gust ;p
Też jestem za klasycznym wzorem , przemyśl zakup, wybierz coś wyjątkowego, zaskocz ją :P

Hana25
Hana25
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A jaki dostałaś ?


bardzo podobny do tego

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Czy to, że nie był wymarzony wpłynęło jakoś na Twoją decyzję ?

Nigdy w życiu nie wpłynęło i nie wpłynie. Ja nie zdążyłam mieć wymarzonego, ponieważ nie spodziewałam się zaręczyn

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dla Ciebie to dużo czy mało?

Dużo ponieważ po zakupie na następny dzień był w promocji za 170 zł...hahaha. Nie ma znaczenia za ile w tym momencie to się nie liczy. Gdyby był droższy dostałby w ucho za bezsensowne wydawanie pieniędzy.
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wcale tak nie napisałem. Nie oczerniaj nas Polaków :D

nie oczerniam, po prostu nie rozumiem po co wymyslac sytuacje typu ''a co jakbys urodzila sie w afryce i nie miala wody do picia, czy dalej obchodzilby cie pierscionek zareczynowy'' :jezyk2:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Swoją drogą ile zarabia ? Pytam bo chce wiedzieć czy z moją wypłatą bym się u was utrzymał :P

kokosow nie zarabia, a powiedziec tu nie powiem, bo w towarzystwie o pieniadzach i polityce sie nie rozmawia.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Skąd wiesz, że takiego nie ma.

oj wiem :mrgreen:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: O gdybyś sobie przypomniała to pokaż. Pewnie mnogo funtów.

nawet nie wiem jaka cena, ale bede moze w miescie to zobacze i poszukam na necie czy znajde cos podobnego :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cudo:

Wygląda jak obroża, albo takie cóś na rękę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Też jestem za klasycznym wzorem , przemyśl zakup, wybierz coś wyjątkowego, zaskocz ją :P

Pewnie jak wybiorę kiedyś coś z nie jej listy to na pewno ją zaskoczę :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy w życiu nie wpłynęło i nie wpłynie. Ja nie zdążyłam mieć wymarzonego, ponieważ nie spodziewałam się zaręczyn

To jak wiedział jaki wybrać wzór i rozmiar?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo ponieważ po zakupie na następny dzień był w promocji za 170 zł...hahaha. Nie ma znaczenia za ile w tym momencie to się nie liczy. Gdyby był droższy dostałby w ucho za bezsensowne wydawanie pieniędzy.


Tak czytam i widzę, że dziewczyny właśnie wybierają albo tani albo bardzo drogi. Nie możecie się wypośrodkować z ceną ? :>

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.