Jasmina
Jasmina
  18 maja 2011 (pierwszy post)
Cześć :D


Na hyde był podobny temat, jednak ja go tutaj trochę zmienię :mrgreen:


Makijaż i uzależnienie od niego.

1. Jak to jest z Wami, czujecie się uzależnione od makijażu ?
Macie problem z wyjściem z domu bez niego, czy jest to Wam obojętne ?
2. Ile czasu zajmuje Wam zrobienie makijażu ?
3. Mocny czy delikatny makijaż, jaki wolicie i dlaczego ?


Pozdrawiam, Jaś :*
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O ja piedole I zgodziłeś się ?

Już lecę, płynę wpław przez Atlantyk :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Poczytam o nim i jak się będzie nadawał do mojego ryjka to może zakupię.

ty masz tłusta chyba, wiec sie nada, z moich tlustych partii nie splywa, trzyma sie dobrze.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  18 maja 2011
Prinz
Prinz: ja dzis dostalem oferte parki ze stanów, ze zapewnia mi dobre zycie, ale mam byc niewolnikiem i mają loch dla mnie

Buahahaha, poległam :rotfl:
feuliette
feuliette
  18 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Jak to jest z Wami, czujecie się uzależnione od makijażu ?

niee ostatnio sie nie maluje i strasze ludzi :D

Jasmina
Jasmina: 3. Mocny czy delikatny makijaż, jaki wolicie i dlaczego ?

delikatny zalezy mi tylko na przykryciu przebarwien po ostrym tradziku , wytuszowac rzesy i gotowe
ImaDrug
ImaDrug
  19 maja 2011

Lubię się malować i nie lubię chodzić bez makijazu,po domu do sklepu-wiadomo 0 mejkapu;P u Mnie w pracy śmieja się,że jako jedyna dziewczyna wiecznie się spóźniam bo tylko ja się maluję,ale nie umiałabym iść do pracy bez makijazu chociażby delikatnego :)
makijaż codzienny max 7 minut
makijaż wieczorowy ok 13:)

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  19 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Jak to jest z Wami, czujecie się uzależnione od makijażu ? Macie problem z wyjściem z domu bez niego, czy jest to Wam obojętne ? 2. Ile czasu zajmuje Wam zrobienie makijażu ? 3. Mocny czy delikatny makijaż, jaki wolicie i dlaczego ?

1. Tak, ale to dlatego, że mam skłonność do zaczerwienień :and:
2. 10, góra 15 minut.
3. Ogólnie delikatnie, ale lubię żywe, mocne kolory cieni.
Hana25
Hana25
  19 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Jak to jest z Wami, czujecie się uzależnione od makijażu ?

nigdy w życiu...może od lakierów do paznokci codzienne zmiany, poprawki, kolory, to tak

Jasmina
Jasmina: Macie problem z wyjściem z domu bez niego, czy jest to Wam obojętne ?

Jest mi to obojętne niestety w pracy muszę mieć pełny makijaż

Jasmina
Jasmina: 2. Ile czasu zajmuje Wam zrobienie makijażu ?

nie trwa to długo 15 -20 min

Jasmina
Jasmina: 3. Mocny czy delikatny makijaż, jaki wolicie i dlaczego ?

delikatny, rozświetlona twarz (ale nie drobinkami) na dzień, a wariacje wieczorem
styka51
styka51
  19 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Jak to jest z Wami, czujecie się uzależnione od makijażu ? Macie problem z wyjściem z domu bez niego, czy jest to Wam obojętne ?

Nie.
Jest mi to obojętne, dziś np. jak co czwartek, poszłam na aerobik. Nie wiem, dlaczego kiedyś byłam taka głupia i na wf się malowałam :nie:

Jasmina
Jasmina: 2. Ile czasu zajmuje Wam zrobienie makijażu ?

Hm.... ostatnio doszłam do mistrzostwa i w ciągu 5 minut nałożę fluid, tusz do rzęs i malnę się kredką :)

Jasmina
Jasmina: 3. Mocny czy delikatny makijaż, jaki wolicie i dlaczego ?

Zależy od sytuacji. Jak idę na uczelnię czy na miasto, to wolę lekki - szybciej się nakłada. W razie większego wyjścia mocniej się maluję.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Buahahaha, poległam

no masakra, az sie waham czy nie odpowiedziec pozytywnie :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 maja 2011
Prinz
Prinz: 119 zl :/ ale naprawde warto, przetrwal mi na twarzy caly dzien, w sloncu super, nie splywa. mam go na nowym zdjeciu.

tak go zachwalasz, ze chyba kupie, zreszta i tak musze sie przejsc na stanowisko clinique w bootsie, bo dostalam kupon na darmowa szminke.
Gothiclady
Gothiclady
  19 maja 2011

ja na codzien się nie maluję bo najnormalniej w świecie mi się nie chce. chyba, że coś mnie najdzie bo całą skrzynię z kosmetykami mam w pracy. soł na pewno nie jestem uzależniona :D

Fieska
Fieska
  19 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Jak to jest z Wami, czujecie się uzależnione od makijażu ? Macie problem z wyjściem z domu bez niego, czy jest to Wam obojętne ? 2. Ile czasu zajmuje Wam zrobienie makijażu ? 3. Mocny czy delikatny makijaż, jaki wolicie i dlaczego ?


1. Latem jak jestem opalona staram się wcale nie malować, ale na co dzień muszę mieć makijaż. Inaczej czuję się naga.
2. Tak ok. 30 minut... Zależy czy tylko szybko na wyjście, czy na imprezę.
3. Delikatny. Nie lubię jak ktoś przesadza. Wolę delikatny, wtedy wiem, że jak rano się obudzę koło faceta, który mnie jeszcze nie widział bez makijażu, nie przestraszy się i nie ucieknie, bo widzi inną kobietę.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 3. Mocny czy delikatny makijaż, jaki wolicie i dlaczego ?

Nie lubię tapet.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Jasmina
Jasmina
  19 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Jak to jest z Wami, czujecie się uzależnione od makijażu ? Macie problem z wyjściem z domu bez niego, czy jest to Wam obojętne ? 2. Ile czasu zajmuje Wam zrobienie makijażu ? 3. Mocny czy delikatny makijaż, jaki wolicie i dlaczego ?

1. Chyba nie, chociaż uwielbiam się malować :D Z domu jak trzeba wyjdę bez makijażu, to nie jest problem, chociaż wtedy trochę gorzej się czuję :P
2. Zależy czy robię mocny, średni czy delikatny. Jak mocny to 30 min, średni- 20 min, delikatny- 8 min.
3. Zdecydowanie mocny, bo w nim lepiej wyglądam- lubię mieć mocno podkreślone oczy :)
Jasmina
Jasmina
  19 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie lubię tapet.

Mój chłopak też tak gada, dlatego jak zrobie bardzo mocny makijaz to ubolewa nad tym, chociaż wtedy jest o mnie najbardziej zazdrosny jak gdzieś wyjdziemy :crylol:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak go zachwalasz, ze chyba kupie, zreszta i tak musze sie przejsc na stanowisko clinique w bootsie, bo dostalam kupon na darmowa szminke.

idz, idz i kup :mrgreen: ja wlasnie zamawiam

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.