agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Matka 8-letniej Britney Campbell regularnie funduje swojej małej córeczce zastrzyki z botoksu oraz depilację woskiem całego ciała. Kiedyś mi za to podziękuje - mówi. - Więcej matek powinno robić to dla swoich córek - dodaje.

Czym kieruje się kobieta? Chce, żeby jej córka została kiedyś gwiazdą i twierdzi, że dzięki zastrzykom z botoksu zapewni Britney wielki, medialny sukces.

Zastanawiacie się, jaki lekarz zgadza się na wykonanie takiego zabiegu? Odpowiedź brzmi: żaden.

Matka Britney, Kerry, z zawodu kosmetyczka, co miesiąc kupuje odpowiednie substancje w internecie płacąc 150 funtów za 3ml preparatu i aplikuje botoks w okolicach czoła, ust i wokół oczu córeczki. Ma domowy zestaw igieł od znajomego, który jest diabetykiem.

Ponadto, ciało córki, łącznie ze strefami intymnymi, regularnie depiluje woskiem, by w okresie dojrzewania zapobiec nadmiernemu owłosieniu i wrastaniu włosków.

34-letnia samotna matka broni się przed zarzutami mediów określającymi ją mianem nieodpowiedzialnej matki. Gwarantuję, iż zanim zaaplikuję botoks mojej córce, testuję go najpierw na sobie - zapewnia.

Kerry twierdzi, że dzięki jej praktykom, już niedługo Britney będzie mogła zostać sławną piosenkarką, modelką, czy aktorką. Zabiegi jakie stosuje mają zapewnić córce młody wygląd, którego pozazdrościć jej będzie mogła niejedna gwiazda.

Najbardziej niepokojący jest fakt, że mała Britney uważa zabiegi z botoksu za coś normalnego, a wręcz wspaniałego. - Moi znajomi uważają, że botoks jest super – mówi. – Też chcieliby być tacy, jak ja. Co wieczór sprawdzam, czy nie mam zmarszczek. Jeżeli widzę jakąś, domagam się zabiegu.

8-latka snuje również plany na przyszłość związane z innymi zabiegami upiększającymi. Chciałabym wkrótce przejść operacje piersi i nosa, żeby móc zostać gwiazdą. - twierdzi.

Niestety moda na wstrzykiwanie botoksu nieletnim coraz bardziej rozpowszechnia się u Amerykanek. Ani w Wielkiej Brytanii, ani w USA nie istnieją przepisy prawne, które zabraniałyby aplikowania dzieciom botoksu w celach kosmetycznych.







Pytania:
1. Co o tym sadzicie?
2. Jestescie za tym, by matce odebrac prawa rodzicielskie?


Bo ja tak.

Pozdrawiam, Agus :)


artykul z zeberka.pl
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestescie za tym, by matce odebrac prawa rodzicielskie?


Konto usunięte
Konto usunięte: Bo ja tak.


Jestem przeciwko :tak:
im wcześniej tym lepiej:ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem przeciwko

przeciwko zabraniu praw rodzicielskim, czy przeciwko temu, ze ja jestem za :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: im wcześniej tym lepiej

najlepsze jest to o depilacji stref intymnych, nie wiedzialam, ze osmiolatki maja loniaki :rotfl:
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciwko zabraniu praw rodzicielskim

o właśnie,:ninja:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co o tym sadzicie? 2. Jestescie za tym, by matce odebrac prawa rodzicielskie?

żenujące, przerażające.. co tacy ludzie mają w głowie? chodzi mi o matkę!!!
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o właśnie,

no to rozwin troche swoja wypowiedz na ten temat, bo by mnie to interesowalo :)

Konto usunięte
Konto usunięte: co tacy ludzie mają w głowie?

[color=white]PUSTKA
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

hmm?

znaaaaaaki
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm? znaaaaaaki

zaznacz sobie fragment pod tekstem, ktory zacytowalam i tam jest odpowiedz na pytanie, co sie znajduje w glowie takich osob :D
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  25 marca 2011

Przecież jakby popatrzeć na to z innego punktu widzenia to matka nic takiego złego nierobi swojemu dziecku,przecież od botoksu nieumrze ,a to że matka akurat podjeła taką a nieinną metode to już tylko i wyłącznie jej sprawa,to nieznaczy żeby od razu po takim incydencie odbierać jej prawa rodzicielskie :P

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  25 marca 2011

matka chce tylko i wyłącznie dobra swojego dziecka:ninja:

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a to że matka akurat podjeła taką a nieinną metode to już tylko i wyłącznie jej sprawa,to nieznaczy żeby od razu po takim incydencie odbierać jej prawa rodzicielskie :P

rownie dobrze mozna powiedziec, ze rodzice podajacy swoim dzieciom narkotyki nic zlego nie robia, to ich sprawa, czyz nie? w koncu sie od tego nie umiera :ninja:
tak samo rodzice wykorzystujacy dzieci, troche dziwi mnie fakt, ze uwazasz to za ok i jej sprawe.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  25 marca 2011

to jest chore, naprawdę... na kogo ta mała wyrośnie? na jakaś plastikową lalkę barbie zapewne :and:

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na kogo ta mała wyrośnie? na jakaś plastikową lalkę barbie zapewne

chamsko napisze, ze zeby zostac plastikowa lalka barbie to matka zamiast w botox powinna w odsysanie tluszczu zainwestowac :ninja:
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na jakaś plastikową lalkę barbie

udział w produkcjach dla dorosłych by miała zapewniony:tak:
animka
animka
  25 marca 2011

patologia :ninja:
tak to jest, jak sie swoje ambicje przelewa na dziecko

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.