agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Matka 8-letniej Britney Campbell regularnie funduje swojej małej córeczce zastrzyki z botoksu oraz depilację woskiem całego ciała. Kiedyś mi za to podziękuje - mówi. - Więcej matek powinno robić to dla swoich córek - dodaje.

Czym kieruje się kobieta? Chce, żeby jej córka została kiedyś gwiazdą i twierdzi, że dzięki zastrzykom z botoksu zapewni Britney wielki, medialny sukces.

Zastanawiacie się, jaki lekarz zgadza się na wykonanie takiego zabiegu? Odpowiedź brzmi: żaden.

Matka Britney, Kerry, z zawodu kosmetyczka, co miesiąc kupuje odpowiednie substancje w internecie płacąc 150 funtów za 3ml preparatu i aplikuje botoks w okolicach czoła, ust i wokół oczu córeczki. Ma domowy zestaw igieł od znajomego, który jest diabetykiem.

Ponadto, ciało córki, łącznie ze strefami intymnymi, regularnie depiluje woskiem, by w okresie dojrzewania zapobiec nadmiernemu owłosieniu i wrastaniu włosków.

34-letnia samotna matka broni się przed zarzutami mediów określającymi ją mianem nieodpowiedzialnej matki. Gwarantuję, iż zanim zaaplikuję botoks mojej córce, testuję go najpierw na sobie - zapewnia.

Kerry twierdzi, że dzięki jej praktykom, już niedługo Britney będzie mogła zostać sławną piosenkarką, modelką, czy aktorką. Zabiegi jakie stosuje mają zapewnić córce młody wygląd, którego pozazdrościć jej będzie mogła niejedna gwiazda.

Najbardziej niepokojący jest fakt, że mała Britney uważa zabiegi z botoksu za coś normalnego, a wręcz wspaniałego. - Moi znajomi uważają, że botoks jest super – mówi. – Też chcieliby być tacy, jak ja. Co wieczór sprawdzam, czy nie mam zmarszczek. Jeżeli widzę jakąś, domagam się zabiegu.

8-latka snuje również plany na przyszłość związane z innymi zabiegami upiększającymi. Chciałabym wkrótce przejść operacje piersi i nosa, żeby móc zostać gwiazdą. - twierdzi.

Niestety moda na wstrzykiwanie botoksu nieletnim coraz bardziej rozpowszechnia się u Amerykanek. Ani w Wielkiej Brytanii, ani w USA nie istnieją przepisy prawne, które zabraniałyby aplikowania dzieciom botoksu w celach kosmetycznych.







Pytania:
1. Co o tym sadzicie?
2. Jestescie za tym, by matce odebrac prawa rodzicielskie?


Bo ja tak.

Pozdrawiam, Agus :)


artykul z zeberka.pl
Sensi
Sensi
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale facetów też się to tyczy - też mają być taką męską wersją ideału.
Facet zadbany jest w porządku, ale facet po solarium, botoksie i innych cudach, ba nawet po depilacji nóg i reszty ciała jest mało atrakcyjny.
Szczurka
Szczurka
  25 marca 2011
Sensi
Sensi: Facet zadbany jest w porządku, ale facet po solarium, botoksie i innych cudach, ba nawet po depilacji nóg i reszty ciała jest mało atrakcyjny.

Dla mnie śmieszny jest po prostu.
Ale trzeba po prostu odróżnić dbanie o ciało, o zdrowie, itp, od dopasowywania się na siłę do zidiociałych trendów, by być młody, pięknym i zaebistym do 70-tki.
Sensi
Sensi
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie śmieszny jest po prostu. Ale trzeba po prostu odróżnić dbanie o ciało, o zdrowie, itp, od dopasowywania się na siłę do zidiociałych trendów, by być młody, pięknym i zaebistym do 70-tki.
Dbanie, dbaniem, ale to już jest 'lekka' przesada moim zdanie. Niech ćwiczy, biega, uprawia sport, ale bez popadania w paranoję.
Patrz, mój Dziadek ma 92lata i tak, jak był zayebisty to dalej jest zayebisty. Jeszcze jakieś 10-13lat temu, jak szłam z nim ulicą, bo jeździłam z nim na różne wystawy etc. to się za nim kobiety oglądały To jest coś. :D I wiesz, nie jakieś 70latki, tylko młode, do 35 roku życia. To chyba o czymś świadczy. :pavarotti:
Szczurka
Szczurka
  26 marca 2011
Sensi
Sensi: Dbanie, dbaniem, ale to już jest 'lekka' przesada moim zdanie. Niech ćwiczy, biega, uprawia sport, ale bez popadania w paranoję. Patrz, mój Dziadek ma 92lata i tak, jak był zayebisty to dalej jest zayebisty. Jeszcze jakieś 10-13lat temu, jak szłam z nim ulicą, bo jeździłam z nim na różne wystawy etc. to się za nim kobiety oglądały To jest coś. :D I wiesz, nie jakieś 70latki, tylko młode, do 35 roku życia. To chyba o czymś świadczy.

Niektórzy tak mają naturalnie - n8iezależni, że stuka mu ósmy krzyżyk, to wygląda na czterdzieścikilka lat :D
Sensi
Sensi
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niektórzy tak mają naturalnie - n8iezależni, że stuka mu ósmy krzyżyk, to wygląda na czterdzieścikilka lat :D
Takim to dobrze. :D Mój Dziadek cały czas wygląda na 60 (plus minus), no i świetnie się trzyma, pomimo wielu chorób. :tak:
Szczurka
Szczurka
  26 marca 2011
Sensi
Sensi: Takim to dobrze. :D Mój Dziadek cały czas wygląda na 60 (plus minus), no i świetnie się trzyma, pomimo wielu chorób.

to dobrze.
Oby tak dalej i oby mu zdrowie dopisywało :)

Mój też zawsze młodo wyglądał, jego dzieci tą cechę po nim też odziedziczyły, moje kuzynostwo też :D
Gothiclady
Gothiclady
  26 marca 2011

masakra jakaś :O

Babsy
Babsy
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co o tym sadzicie? 2. Jestescie za tym, by matce odebrac prawa rodzicielskie?

1. kuwa ja piedole...!!!
2. natychmiast, i obie na terapie wyslac!
jak ogladam ten program o malych miss, to mnie telepie i myslalam, ze juz nic co by przebilo tamte matki nie zobacze... a jednak. kuwa, przeciez dzieci sa ladne same w sobie, po co to wszystko?!
girl1993maj
girl1993maj
  26 marca 2011

mstka podająca dziecku botoks????? szok.. ona chyba nie wie jak to działa:/ uroda urodą ale bez przesady.
dziecko ma zaledwie8 lat.

mmaryjka
mmaryjka
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co o tym sadzicie?

że to dziecko za 20 lat będzie mogło zrobić karierę jedynie jako najbrzydsza kobieta świata, bo teraz jest botoks, a później będą operacje plastyczne, a na jednej zapewne się nie skończy, a jak wiadomo co za dużo to niezdrowo.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Jestescie za tym, by matce odebrac prawa rodzicielskie?

powinno się ją wysłać na badania przede wszystkim.
pokahontazz
pokahontazz
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co o tym sadzicie?

mama ma nasrane w głowie, a dziewczynka nie nalezy do najpiekniejszych, więc radziłabym teraz dac jej spokój, a kasę odkladac na ewentualne operacje plastyczne w późniejszym wieku:mrgreen:
Kociak
Kociak
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co o tym sadzicie? 2. Jestescie za tym, by matce odebrac prawa rodzicielskie?

Gruba przesada. Odebranie praw rodzicielskich może nie, ale jakaś psychoterapia tej matce by się przydała.
Extrawelt
Extrawelt
  26 marca 2011

jak na tyle kuracji tak czy owak nie jest ładnym dzieckiem więc może matka po prostu nie może się z tym pogodzić że córeczka modelką nie zostanie

SoDope
SoDope
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Matka Britney, Kerry, z zawodu kosmetyczka,

w Polsce kosmetyczka nie ma uprawnień do botoksu - chwała za to ..
Extrawelt
Extrawelt
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w Polsce kosmetyczka nie ma uprawnień do botoksu - chwała za to ..

to co :) tak czy owak w innych miejscach można to zrobić
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.