agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Matka 8-letniej Britney Campbell regularnie funduje swojej małej córeczce zastrzyki z botoksu oraz depilację woskiem całego ciała. Kiedyś mi za to podziękuje - mówi. - Więcej matek powinno robić to dla swoich córek - dodaje.

Czym kieruje się kobieta? Chce, żeby jej córka została kiedyś gwiazdą i twierdzi, że dzięki zastrzykom z botoksu zapewni Britney wielki, medialny sukces.

Zastanawiacie się, jaki lekarz zgadza się na wykonanie takiego zabiegu? Odpowiedź brzmi: żaden.

Matka Britney, Kerry, z zawodu kosmetyczka, co miesiąc kupuje odpowiednie substancje w internecie płacąc 150 funtów za 3ml preparatu i aplikuje botoks w okolicach czoła, ust i wokół oczu córeczki. Ma domowy zestaw igieł od znajomego, który jest diabetykiem.

Ponadto, ciało córki, łącznie ze strefami intymnymi, regularnie depiluje woskiem, by w okresie dojrzewania zapobiec nadmiernemu owłosieniu i wrastaniu włosków.

34-letnia samotna matka broni się przed zarzutami mediów określającymi ją mianem nieodpowiedzialnej matki. Gwarantuję, iż zanim zaaplikuję botoks mojej córce, testuję go najpierw na sobie - zapewnia.

Kerry twierdzi, że dzięki jej praktykom, już niedługo Britney będzie mogła zostać sławną piosenkarką, modelką, czy aktorką. Zabiegi jakie stosuje mają zapewnić córce młody wygląd, którego pozazdrościć jej będzie mogła niejedna gwiazda.

Najbardziej niepokojący jest fakt, że mała Britney uważa zabiegi z botoksu za coś normalnego, a wręcz wspaniałego. - Moi znajomi uważają, że botoks jest super – mówi. – Też chcieliby być tacy, jak ja. Co wieczór sprawdzam, czy nie mam zmarszczek. Jeżeli widzę jakąś, domagam się zabiegu.

8-latka snuje również plany na przyszłość związane z innymi zabiegami upiększającymi. Chciałabym wkrótce przejść operacje piersi i nosa, żeby móc zostać gwiazdą. - twierdzi.

Niestety moda na wstrzykiwanie botoksu nieletnim coraz bardziej rozpowszechnia się u Amerykanek. Ani w Wielkiej Brytanii, ani w USA nie istnieją przepisy prawne, które zabraniałyby aplikowania dzieciom botoksu w celach kosmetycznych.







Pytania:
1. Co o tym sadzicie?
2. Jestescie za tym, by matce odebrac prawa rodzicielskie?


Bo ja tak.

Pozdrawiam, Agus :)


artykul z zeberka.pl
Szczurka
Szczurka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co o tym sadzicie?

Kretynizmu niektórych ludzi nie da się zmierzyć...

A tak w ogóle wiadomo, jakie może przynieś efekty uboczne stosowanie botoxu u dziecka?

Bardziej w tym niepokoi mnie coraz bardziej postępująca pogoń za dostosowywaniem swojego ciała do jakiegoś dziwacznego, sztucznego ideału i wpajanie tej durnej mody na robienie wszystkiego, co się da, by być sławnym, małemu dziecku...

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Jestescie za tym, by matce odebrac prawa rodzicielskie?

Tak.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to nie bylo, a co z mj??

to bujda była :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie botox to trucizna, wiec jakies dzialanie ma na pewno...

kto wie, nigdy nie interesowalam wlasciwosciami botoxu, ale widac najwyzszy czas skoro juz 8latkom go wstrzykuja:)
mamy tutaj jakiegos lekarza co by przyblizyl...?? badz kopijuj wklej z google komus sie chce...??

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
annjamaica
annjamaica: kto wie, nigdy nie interesowalam wlasciwosciami botoxu, ale widac najwyzszy czas skoro juz 8latkom go wstrzykuja:) mamy tutaj jakiegos lekarza co by przyblizyl...?? badz kopijuj wklej z google komus sie chce...??

no ja nie chce wklejac z googli bo w sumie nie wiadomo co kto wymysli :)

Prinz
Prinz: to bujda była :)

pewnysc :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardziej w tym niepokoi mnie coraz bardziej postępująca pogoń za dostosowywaniem swojego ciała do jakiegoś dziwacznego, sztucznego ideału i wpajanie tej durnej mody na robienie wszystkiego, co się da, by być sławnym, małemu dziecku...

no wlasnie to jest najgorsze - rozumiem, jestes nastolatka, jestes w stanie uzywac swojego mozgu i sama decydujesz co chcesz z nim robic... ale takie male dziecko?
przeciez ono raczej nie rozumie jakie to wszystko bedzie nioslo za soba konsekwencje :nie:
pomijajac juz fakt, ze ja do 14stego roku zycia sie lalkami bawilam, nie wyobrazam sobie tak marnowac dziecinstwa :wtf:
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: robienie wszystkiego, co się da, by być sławnym

No wlasnie tak sie zastanawiam: a)byc slawnym co niesie za soba fortune b) miec tlum fanow c) pozostawic jakis pomnik dla pokolen ... ??? bo wkoncu bycie slawnym ma tez mnoistwo negatywnych stron. Czym kieruja sie ludzie mowiac 'chce byc gwiazda!' ...??

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Szczurka
Szczurka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie to jest najgorsze - rozumiem, jestes nastolatka, jestes w stanie uzywac swojego mozgu i sama decydujesz co chcesz z nim robic... ale takie male dziecko? przeciez ono raczej nie rozumie jakie to wszystko bedzie nioslo za soba konsekwencje pomijajac juz fakt, ze ja do 14stego roku zycia sie lalkami bawilam, nie wyobrazam sobie tak marnowac dziecinstwa

W tych czasach na dzieciństwo nie ma miejsca już raczej...

annjamaica
annjamaica: No wlasnie tak sie zastanawiam: a)byc slawnym co niesie za soba fortune b) miec tlum fanow c) pozostawic jakis pomnik dla pokolen ... ??? bo wkoncu bycie slawnym ma tez mnoistwo negatywnych stron. Czym kieruja sie ludzie mowiac 'chce byc gwiazda!' ...??

najprawdopodobniej chęcią błyszczenia odbitym światłem fleszy aparatów fotograficznych ;] tudzież chęcią lądowania na Pudelku, czy innym tego typu portalu, lub chęcia zaistnienia na ekranie telewizyjnym.
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  25 marca 2011

Poczytalam sobie, ze botox jest nie tylko niebepieczny dla ukladu nerwowego ale np, nie wiem czy wiedzialyscie, ale... zmniejsza nadpotliwosc i mozna np go sobie wstrzykac w dlonie, jesli ktos cierpi na taka niedogodliwosc i porblem z glowy:)
gdzie wszyscy sie podziali...??

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Szczurka
Szczurka
  25 marca 2011
annjamaica
annjamaica: Poczytalam sobie, ze botox jest nie tylko niebepieczny dla ukladu nerwowego ale np, nie wiem czy wiedzialyscie, ale... zmniejsza nadpotliwosc i mozna np go sobie wstrzykac w dlonie, jesli ktos cierpi n

słyszałam.
Przecież ludzie wstrzykują sobie to świństwo w pachy, żeby się nie pocić.
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najprawdopodobniej chęcią błyszczenia odbitym światłem fleszy aparatów fotograficznych ;] tudzież chęcią lądowania na Pudelku, czy innym tego typu portalu, lub chęcia zaistnienia na ekranie telewizyjnym.

nie wiem, nie kreci mnie to, za leniwa chyba jestem, zeby za kazdym glupim wyjsciem z domu 'do warzywniaka' ukladac wlosy u prywatnego fryzjera, chociaz to wcale nie byloby takie zle:) Ale przede wszystkim chce dla moich dzieci normalnej mamy, ktora ma troche czasu...

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  25 marca 2011
annjamaica
annjamaica: Poczytalam sobie, ze botox jest nie tylko niebepieczny dla ukladu nerwowego ale np, nie wiem czy wiedzialyscie, ale... zmniejsza nadpotliwosc i mozna np go sobie wstrzykac w dlonie, jesli ktos cierpi na taka niedogodliwosc i porblem z glowy:) gdzie wszyscy sie podziali...??

botoks wstrzykniety pod oczy zniszczy cienie pod oczami, pod pachy wlasnie nadpotliwosc...ci co maja kompleksy to wstrzykaja podobno w penisy bo ponoć pogrubia :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: pewnysc

taaak :) moja kolezanka jest wielka fanka i jak ja o to zapytalem to mnie wysmiala :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Szczurka
Szczurka
  25 marca 2011
annjamaica
annjamaica: nie wiem, nie kreci mnie to, za leniwa chyba jestem, zeby za kazdym glupim wyjsciem z domu 'do warzywniaka' ukladac wlosy u prywatnego fryzjera, chociaz to wcale nie byloby takie zle:) Ale przede wszystkim chce dla moich dzieci normalnej mamy, ktora ma troche czasu...

żeby być 'gwiazdą' to trzeba mieć parcie na szkło i zdrowego pier'dolca.

Jak by było dobrze, żeby każda matka myślała jak Ty.
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  25 marca 2011
Prinz
Prinz: botoks wstrzykniety pod oczy zniszczy cienie pod oczami, pod pachy wlasnie nadpotliwosc...ci co maja kompleksy to wstrzykaja podobno w penisy bo ponoć pogrubia

czyli tzw. produkt cud... czego my ludzie nie zrobimy zeby byc kims innym niz jestesmy, eh...za kazda cene

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby być 'gwiazdą' to trzeba mieć parcie na szkło i zdrowego pier'dolca.

to prawda, sama mam takiego znajomego... :and:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  25 marca 2011
annjamaica
annjamaica: czyli tzw. produkt cud... czego my ludzie nie zrobimy zeby byc kims innym niz jestesmy, eh...za kazda cene

no ale coś za coś, mimiki już pozniej nie ma. nie zrobilbym czegs takiego mojemu wackowi, mimikę ma świetną.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
annjamaica
annjamaica: Poczytalam sobie, ze botox jest nie tylko niebepieczny dla ukladu nerwowego ale np, nie wiem czy wiedzialyscie, ale... zmniejsza nadpotliwosc i mozna np go sobie wstrzykac w dlonie, jesli ktos cierpi na taka niedogodliwosc i porblem z glowy:) gdzie wszyscy sie podziali...??

tak, tak, o tym wiedzialam :)

Prinz
Prinz: taaak :) moja kolezanka jest wielka fanka i jak ja o to zapytalem to mnie wysmiala :P

no ale ''wielka fanka'' to wiesz... ciezko okreslic czy jest obiektywna :D

Konto usunięte
Konto usunięte: W tych czasach na dzieciństwo nie ma miejsca już raczej...

pogielo ludzi :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.