BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 marca 2011 (pierwszy post)

Cześć dziewczyny (i chłopaki, nieliczni, ale przecież są!).

Dzisiaj krótko. Jak w temacie.
1. Jaki był Wasz najdroższy kosmetyk w życiu? (perfum, krem, balsam itp.)
2.Czy był wart swojej ceny? Miał takie działanie, jakiego oczekiwaliście?

3.Jaka była Wasza najdroższa kupiona rzecz? (ciuchy - spodnie, bluzki, sukienki, buty, bielizna itp)
4. Czy była warta swojej ceny i dobra jakościowo?

I jeszcze:
5. Droga, ale tandetna kupiona rzecz - czyli pieniądze wyrzucone w błoto.

animka
animka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja chyba też się cieszę, że jeszcze z mamą mieszkam... ale chce już być na swoim :-) do konca roku sama sie przekonam jak to jest, a pewnie nie bedzie tak kolorowo jak mi sie zdaje:/

mi się bardzo podoba takie mieszkanie, z tym, że mamusia nadal wspiera mnie finansowo. wiadomo, nie ma domowych obiadków i o wszystko trzeba martwić się samemu, ale ja lubię takie życie. tylko właśnie najgorzej boli, jak się w spożywczaku zostawia kupę kasy i na pierdoły tego typu :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli mamusia zarabia sporo, to jest czego zazdrościć, gorzej, jak mamusia zarobi 1500 na rękę :/

no niestety, bywa i tak. ale zawsze można samemu pójść do pracy i dorobić, przecież pracy teraz nie brakuje (no, chyba że ktoś oczekuje nie wiadomo czego)
animka
animka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U Nas to jest chore :/ w Polsce są najdroższe ceny z całej Europy, tak słyszałam, a ludzie zarabiają najmniej. W Niemczech podobno ludzie zarabiają dwa razy więcej a dużo rzeczy kosztuje o połowę mniej.

a wiesz co mnie najbardziej boli? że u nas rzeczy które są uznawane za luksusowe, za granicą ludzie mają na co dzień, bo ich na to stać...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
animka
animka: mi się bardzo podoba takie mieszkanie, z tym, że mamusia nadal wspiera mnie finansowo. wiadomo, nie ma domowych obiadków i o wszystko trzeba martwić się samemu, ale ja lubię takie życie. tylko właśnie najgorzej boli, jak się w spożywczaku zostawia kupę kasy i na pierdoły tego typu

na swoim najlepiej, to jest racja :-)

i jeszcze a propo cukru haha
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie ma, co ta pier... Polska z nami robi? cukier podobno do 10 zł ma byc

Nie Polska, lecz Polacy, nie kraju wina, że zamieszkuje go banda idiotów, a rządzi nim banda świń, które nawet do kopania rowów się nie nadają.

Unia narzuciła limity na produkcję cukru, czy mleka to i ceny rosną. Do tego Rosja ograniczyła eksport zboża, co też spowodowało wzrost cen na rynku światowym.
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U Nas to jest chore :/ w Polsce są najdroższe ceny z całej Europy, tak słyszałam, a ludzie zarabiają najmniej.

Ceny mamy jak z Zachodu, a zarobki ciągle "wschodnie".

animka
animka: no niestety, bywa i tak. ale zawsze można samemu pójść do pracy i dorobić, przecież pracy teraz nie brakuje (no, chyba że ktoś oczekuje nie wiadomo czego)

no wiadomo, ale teraz nawet, jak dwie osoby pracują, to ciężko jest.
animka
animka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wiadomo, ale teraz nawet, jak dwie osoby pracują, to ciężko jest.

ciężko, szczególnie ludziom zaraz po studiach którzy nie mają bogatych rodziców i muszą zapracować na wszystko od podstaw sami.
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
animka
animka: ciężko, szczególnie ludziom zaraz po studiach którzy nie mają bogatych rodziców i muszą zapracować na wszystko od podstaw sami.

Tak, szczególnie, jeśli nie mają większego doświadczenia - pracodawca najchętniej widziałby młodą osobę po studiach, z dobrymi wynikami, do tego z bogatym CV.
No i magistrzy lądują na kasach w biedronce.
animka
animka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No i magistrzy lądują na kasach w biedronce.

bo większość dzisiejszych magistrów to śmiech na sali, ale to już całkiem inny temat ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, szczególnie, jeśli nie mają większego doświadczenia - pracodawca najchętniej widziałby młodą osobę po studiach, z dobrymi wynikami, do tego z bogatym CV.

dlatego niestety- wyjścia nie ma, trzeba już na studiach zacząć coś robić, ale np są takie osoby jak ja, że oprócz dziennych mają jeszcze zaoczne, wtedy na nic więcej nie ma się czasu.
Paulinessa
Paulinessa
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jaki był Wasz najdroższy kosmetyk w życiu? (perfum, krem, balsam itp.) 2.Czy był wart swojej ceny? Miał takie działanie, jakiego oczekiwaliście?


1. Raczej na żaden nie wydałam więcej niż jakieś 70 zł

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Jaka była Wasza najdroższa kupiona rzecz? (ciuchy - spodnie, bluzki, sukienki, buty, bielizna itp) 4. Czy była warta swojej ceny i dobra jakościowo?


1. 300 zł za sukienkę.
2. Cudna, bardzo mi się podoba :zakochany:
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
animka
animka: bo większość dzisiejszych magistrów to śmiech na sali, ale to już całkiem inny temat ;)

Teraz wystarczy iśc do jakiejś prywatnej uczelni i można 'kupić' sobie magisterkę :zonk:

animka
animka: dlatego niestety- wyjścia nie ma, trzeba już na studiach zacząć coś robić, ale np są takie osoby jak ja, że oprócz dziennych mają jeszcze zaoczne, wtedy na nic więcej nie ma się czasu.

Jeśli studiujesz na kierunkach, po których pracę dostaniesz z pocałowaniem ręki, to nie jest tak źle, gorzej mają Ci co na jednym fakultecie robią socjologię, a na drugim jakiś inny humanistyczny zapychacz.

Ja z myśleniem o studiach sobie poczekam, wolę pracować i mieć jakiś pieniądz.
A za jakiś czas wyląduję na zaocznej elektronice, bądź jakimś pokrewnym kierunku.
Paulinessa
Paulinessa
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli studiujesz na kierunkach, po których pracę dostaniesz z pocałowaniem ręki, to nie jest tak źle, gorzej mają Ci co na jednym fakultecie robią socjologię, a na drugim jakiś inny humanistyczny zapychacz.


Zgadzam się. Sama myślałam kiedyś o polonistyce, ale zrezygnowałam.
mmaryjka
mmaryjka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytasz a wiesz.

zraniłeś moje serduszko

polonistyka jest genialnym kierunkiem jeśli ktoś ma łeb na karku i jest obrotny. znam 4 osoby po polonistyce i radzą sobie zajebiście.
elektronika to hardcore, sama zrezygnowałam po semestrze bo nie dałabym rady ciągnąć elektro i swoich drugich studiów.
folkemon
folkemon
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zraniłeś moje serduszko

Oj tam, dałem tam emotki, więc powinnaś to wziąć do siebie pół żartem pół serio Marianko. Nie smutaj. Muaaa : *
Darunia511
Darunia511
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jaki był Wasz najdroższy kosmetyk w życiu? (perfum, krem, balsam itp.) 2.Czy był wart swojej ceny? Miał takie działanie, jakiego oczekiwaliście? 3.Jaka była Wasza najdroższa kupiona rzecz? (ciuchy - spodnie, bluzki, sukienki, buty, bielizna itp) 4. Czy była warta swojej ceny i dobra jakościowo?

1. Chyba najdroższe miałam perfum.
2. Zazwyczaj.
3. Hmm chyba buty Timberland.
4. Zdecydowanie warte ceny, świetne jakościowo

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Droga, ale tandetna kupiona rzecz - czyli pieniądze wyrzucone w błoto.

5. Chzba dwustronne spodnie Americanos, w których odpadł po paru dniach guzik, co za tym idzie, stały się jednostronne ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.