BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 marca 2011 (pierwszy post)

Cześć dziewczyny (i chłopaki, nieliczni, ale przecież są!).

Dzisiaj krótko. Jak w temacie.
1. Jaki był Wasz najdroższy kosmetyk w życiu? (perfum, krem, balsam itp.)
2.Czy był wart swojej ceny? Miał takie działanie, jakiego oczekiwaliście?

3.Jaka była Wasza najdroższa kupiona rzecz? (ciuchy - spodnie, bluzki, sukienki, buty, bielizna itp)
4. Czy była warta swojej ceny i dobra jakościowo?

I jeszcze:
5. Droga, ale tandetna kupiona rzecz - czyli pieniądze wyrzucone w błoto.

Transcendencja
Transcendencja
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Jaka była Wasza najdroższa kupiona rzecz?

Zegarek za 750zł i buty za 590 . Teraz zbieram na kowbojki Sendry za 1,6k :zakochany:
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jaki był Wasz najdroższy kosmetyk w życiu? (perfum, krem, balsam itp.)

Fluid za 70 zł. Na kosmetyk mogę wydać max 100 zł.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Czy był wart swojej ceny? Miał takie działanie, jakiego oczekiwaliście?

Tak, jest to mój ulubiony fluid.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Jaka była Wasza najdroższa kupiona rzecz? (ciuchy - spodnie, bluzki, sukienki, buty, bielizna itp)

buty z nike za 300 zł, zwykły sweterek z pull&bear za 100 zł, spodnie z bershki za 170 zł.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Czy była warta swojej ceny i dobra jakościowo?

Tak, byłam zadowolona.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Droga, ale tandetna kupiona rzecz - czyli pieniądze wyrzucone w błoto.

spodenki, zwykłe shorty za 100 zł. Podarły się, popruły...
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jaki był Wasz najdroższy kosmetyk w życiu? (perfum, krem, balsam itp.)

Perfumy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Czy był wart swojej ceny? Miał takie działanie, jakiego oczekiwaliście?

Hmm... Ja zawsze potem żałuję, że tyle kasy wydałam :P

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Jaka była Wasza najdroższa kupiona rzecz? (ciuchy - spodnie, bluzki, sukienki, buty, bielizna itp)

Sukienka studniówkowa ( ślubnej nie wliczam ) coś koło 700 - 800 zł już dokładnie nie pamiętam bo to z 7 lat temu było... Miałam ją na sobie 2 razy ( studniówka a potem jakieś wesele ) teraz jest o rozmiar za mała to wisi w szafie i może się kiedyś jeszcze przyda ;) Ze zwykłych rzeczy to na dżinsy zdarzało mi się wydać ok. 200 zł, buty sportowe 300 - 400.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Czy była warta swojej ceny i dobra jakościowo?

Tak, warta. Piękna i nawet po tylu latach wygląda super. Buty sportowe zawsze miałam na długo to też zakup ok. Spodnie najczęściej też ale raz się zdarzyło, że po półtora miecha się przetarły a kosztowały 150 zł :/

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Droga, ale tandetna kupiona rzecz - czyli pieniądze wyrzucone w błoto.

Nie pamiętam takiej rzeczy. Ale zdarza mi się kupić buty w których nie chodzę bo okazały się niewygodne :/
animka
animka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Jaka była Wasza najdroższa kupiona rzecz? (ciuchy - spodnie, bluzki, sukienki, buty, bielizna itp)

spodnie za 400zł i żałuje bo pomimo, że świetnie leżą, to są za płytkie i mało wygodne

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Droga, ale tandetna kupiona rzecz - czyli pieniądze wyrzucone w błoto.

raczej mi się nie zdarzyło kupić coś mega drogiego i tandetnego.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011

No ładnie szalejecie dziewczyny :-) ja mam podobnie jak Wy

Osobiście nigdy nie kupiłam jakiejś rzeczy za ponad tysiąc złotych...

z kosmetyków to chyba perfumy, Dior za 270 zł, aha i raz kupiłam kremy ale to był zestaw z Nuxe chyba :woot: za 330 jak się nie mylę
z ciuchów to buty Nike Shox za 519 zł (ale to dwa lata temu), w ostatnim czasie Bluza Adidas za 199, spodnie z Tally Weijl za 169 zł hmm... i chyba to tyle, aha no i suknia ale to co innego.
no i w zeszłym roku w maju na urodziny kupiłam zegarek narzeczonemu za ponad 500 zł :mrgreen:

wszystkie co kupiłam z w.w spisały się na medal, buty mam do dzisiaj, jedynie spodnie są bardzo ciemne i farbują nogi i ręce hehe ;P ale to przy praniu zejdzie :-)

a z rzeczy, które kupiłam i żałowałam to hmm moja kurtka zimowa :nie: kupiłam w New Yorkerze za 269 zł a ostatnio oglądałam były promocje po zimie i była za

39 zł :lol:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Prinz
Prinz: dostalem od mojego owczesnego chlopaka.

jesteś gejem Prinz? :szok:

Babsy
Babsy: nie spie na pieniadzach- n

Kochanie, a kto dzisiaj śpi? Kiedy cukier kosztuje 5 zł, mąka ziemniaczana tak samo?
Ja ostatnio musiałam ograniczyć wydatki..
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy cukier kosztuje 5 zł,

Masz przestażałe informacje, już ponad 6 kosztuje.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz przestażałe informacje, już ponad 6 kosztuje.

a najgorsze jest to, że ludzie sami wywindują sobie ceny jeszcze wyżej :/ kupują cukier na zapas, to producenci jeszcze podniosą cenę:/ typowy mechanizm rynkowy
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a najgorsze jest to, że ludzie sami wywindują sobie ceny jeszcze wyżej :/ kupują cukier na zapas, to producenci jeszcze podniosą cenę:/ typowy mechanizm rynkowy

Tak.
Ale nie ma co się dziwić ludziom, że kupują hurtowo - chcą zaoszczędzić i sami na siebie pułapkę zastawiają.
animka
animka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kochanie, a kto dzisiaj śpi? Kiedy cukier kosztuje 5 zł, mąka ziemniaczana tak samo? Ja ostatnio musiałam ograniczyć wydatki..

dlatego czasem zazdroszczę ludziom którzy jeszcze mieszkają z mamusią :tak:
luk0712
luk0712
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki był Wasz najdroższy kosmetyk w życiu? (perfum, krem, balsam itp.)

jakies perfumy pewnie

perfumy zawsze warte swojej ceny

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka była Wasza najdroższa kupiona rzecz? (ciuchy - spodnie, bluzki, sukienki, buty, bielizna itp)


garnitur od armaniego
to sie nazywa jakosc wykonania :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Droga, ale tandetna kupiona rzecz - czyli pieniądze wyrzucone w błoto.

inny garnitur za coś ponad tys
ale chu.nia z grzybnią to było
szybko i to strasznie sie rozleciał
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie ma co się dziwić ludziom, że kupują hurtowo - chcą zaoszczędzić i sami na siebie pułapkę zastawiają.

no nie ma, co ta pier... Polska z nami robi? cukier podobno do 10 zł ma byc

animka
animka: dlatego czasem zazdroszczę ludziom którzy jeszcze mieszkają z mamusią

ja chyba też się cieszę, że jeszcze z mamą mieszkam... ale chce już być na swoim :-) do konca roku sama sie przekonam jak to jest, a pewnie nie bedzie tak kolorowo jak mi sie zdaje:/
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
animka
animka: dlatego czasem zazdroszczę ludziom którzy jeszcze mieszkają z mamusią

jeśli mamusia zarabia sporo, to jest czego zazdrościć, gorzej, jak mamusia zarobi 1500 na rękę :/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli mamusia zarabia sporo, to jest czego zazdrościć, gorzej, jak mamusia zarobi 1500 na rękę :/

U Nas to jest chore :/ w Polsce są najdroższe ceny z całej Europy, tak słyszałam, a ludzie zarabiają najmniej.
W Niemczech podobno ludzie zarabiają dwa razy więcej a dużo rzeczy kosztuje o połowę mniej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.