madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011 (pierwszy post)

Dobry wieczór ;*
Na tym forum znajdują się osoby które używają kosmetyków z wyższych półek. Zawsze mnie zastanawiało, czy te kosmetyki które kosztują ok 100/200/300zł i więcej są warte swojej ceny?
Pytanka w podpunktach aby się łatwiej odpowiadało :) :
1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?
2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?
3. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z niższej półki dla Ciebie to?

Pytanka proste i treściwe, aby każdy mógł odpowiedzieć :)
Być może uchroni nas ktoś od zbędnego zakupu za spore pieniądze, oraz znajdzie się jakaś perełka wśród tanich kosmetyków :)

Pozdrawiam :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze mnie zastanawiało, czy te kosmetyki które kosztują ok 100/200/300zł i więcej są warte swojej ceny?

w wiekszosci przypadkow sa.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?

ze sredniej to vichy normaderm na dzien i na noc:


+
z rimmela eyeliner (exagerate czy cos takiego sie zwie):

+ kredka do oczu contour khol z loreala:


najbardziej nieudane to jakiekolwiek pudry, podklady i tusze z rimmela.

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?

nietrafionych nie mam chyba, polecic moge te:

w sumie dostalam ja teraz na swieta, cienie w niej sa mega, maluje sobie nimi oczy rano, bez poprawek wytrzymuja do momentu demakijazu i co najwazniejsze nie zbieraja sie w zalamaniach powiek, czego nie dokonal wczesniej zaden z moich poprzednich cieni + ten podklad (czy tam puder) co jest w tej paletce jest swietny i sie bardzo dobrze trzyma.
do tego wedlum mnie najlepszy tusz:

aha, i bardzo fajne sa meteoryty guerlaina jesli chodzi o pudry rozswietlajace.

i podklad rozswietlajacy vitaluminere z chanel

jest bardzo delikatny na twarzy, delikatnie kryje, dlugo sie trzyma i sprawia, ze skora nie wyglada na zmeczona.
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie dostalam ja teraz na swieta, cienie w niej sa mega, maluje sobie nimi oczy rano, bez poprawek wytrzymuja do momentu demakijazu i co najwazniejsze nie zbieraja sie w zalamaniach powiek, czego nie dokonal wczesniej zaden z moich poprzednich cieni + ten podklad (czy tam puder) co jest w tej paletce jest swietny i sie bardzo dobrze trzyma.

jej zazdroszcze..:)

Konto usunięte
Konto usunięte: i podklad rozswietlajacy vitaluminere z chanel


Konto usunięte
Konto usunięte: aha, i bardzo fajne sa meteoryty guerlaina jesli chodzi o pudry rozswietlajace.


Konto usunięte
Konto usunięte: do tego wedlum mnie najlepszy tusz:

i tego tez Ci zazdroszcze :mrgreen:
mnie nigdy nie było stać na takie rzeczy :) ale jeszcze wszystko przede mną :crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie nigdy nie było stać na takie rzeczy :) ale jeszcze wszystko przede mną

wiesz, na wszystko jeszcze przyjdzie czas, w ostatecznosci mozesz znalezc bogatego meza :rotfl:
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na wszystko jeszcze przyjdzie czas,

z tego co widziałam jestes rok ode mnie starsza (mam w tym roku 20 lat ;p )
jesteś grubo przede mną! tak z czystej ciekawości (masz prawo nie pamiętać :mrgreen:) kiedy kupiłaś sobie swój pierwszy kosmetyk z wyższej górki? ;>
wiem, zadaję czasami głupie pytania :ssh:
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: górki

półki kuźwa
poike
poike
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?

naj:
emulsja do mycia twarzy + krem nawilżający CETAPHIL - moje najlepsze duo, będę wierna tym kosmetykom
ponadto matowe bronzery, linery oraz pomadki z elf
pędzle z hakuro, maestro

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?

naj:
duo bronzerów ze smashbox
bronzer (jasny brąz z domieszką szarego, chłodny odcień, matt) z mac

jakoś nie korci mnie wydawanie kasy na słabe kosmetyki, więc wolę zapłacić więcej i być zadowolona z tego.. zresztą uwielbiam kosmetyki i jak tylko widzę coś, co wpada w mój gust (i nie jestem na debecie) to od razu kupuję :) po co oszczędzać na buzi?
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co widziałam jestes rok ode mnie starsza (mam w tym roku 20 lat ;p ) jesteś grubo przede mną! tak z czystej ciekawości (masz prawo nie pamiętać ) kiedy kupiłaś sobie swój pierwszy kosmetyk z wyższej górki? ;> wiem, zadaję czasami głupie pytania

bo ja wiem... jakos 17scie lat i pare miesiecy mialam, ale dokladnie ci nie powiem :woot:
albo moze 18scie :woot:
starosc nie radosc, pamiec zawodzi :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanka proste i treściwe, aby każdy mógł odpowiedzieć :)

Najlepiej kupować w kiosku Ruchu, tanio i sprawdzone :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po co oszczędzać na buzi

nie którzy nie mają wyboru po prostu. A czasami tanie kosmetyki też zdawają egzamin :)

Konto usunięte
Konto usunięte: z elf

nie znam :woot:
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Najlepiej kupować w kiosku Ruchu, tanio i sprawdzone

taa szczególnie gumki. można dostać dziecko w gratisie :crylol:
(pierwsze skojarzenie z kioskiem ruchu ;p )

Konto usunięte
Konto usunięte: starosc nie radosc, pamiec zawodzi

mnie też boli, już nie mam naście :(
poike
poike
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie którzy nie mają wyboru po prostu. A czasami tanie kosmetyki też zdawają egzamin :)

nie wmówisz mi, że osoba, która na siebie zarabia nie ma wyboru w kupnie kosmetyku.. jak to mówią, ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie znam

dostępne w uk, właśnie zamawiam ze strony
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taa szczególnie gumki. można dostać dziecko w gratisie (pierwsze skojarzenie z kioskiem ruchu ;p )

Gumki nie :rotfl:
Ale dezodorant, gel do włosów czy maszynka gillette zawsze pod ręką.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: vichy

w ogóle wg mnie vichy podchodzi pod wyższą półkę ;p ceny mają dość konkretne, chyba, że żyję w nieświadomości ;) bo wydaje mi się, że ok 100zł trzeba u nich wydać na dobry krem.
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie też boli, już nie mam naście :(

nie dobijaj mnie, ja juz od pol roku nie mam :/

Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle wg mnie vichy podchodzi pod wyższą półkę ;p ceny mają dość konkretne, chyba, że żyję w nieświadomości ;) bo wydaje mi się, że ok 100zł trzeba u nich wydać na dobry krem.

nie, te kremy co ja wyzej pokazalam to jakos 10 czy 12scie funtow chyba kosztuja, co jest na polskie jakos z 5 dych :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.