madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011 (pierwszy post)

Dobry wieczór ;*
Na tym forum znajdują się osoby które używają kosmetyków z wyższych półek. Zawsze mnie zastanawiało, czy te kosmetyki które kosztują ok 100/200/300zł i więcej są warte swojej ceny?
Pytanka w podpunktach aby się łatwiej odpowiadało :) :
1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?
2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?
3. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z niższej półki dla Ciebie to?

Pytanka proste i treściwe, aby każdy mógł odpowiedzieć :)
Być może uchroni nas ktoś od zbędnego zakupu za spore pieniądze, oraz znajdzie się jakaś perełka wśród tanich kosmetyków :)

Pozdrawiam :)

madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i wszystkie możliwe tusze diora.

a używałaś tego co agoosiaaa pokazała w pierwszym poście?
tez wg Ciebie nie zdaje egzaminu?

Konto usunięte
Konto usunięte: zeby to tylko tak dzialalo

zostaje Ci jeszcze lifting (tak to się pisze?) twarzy i botoks :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: rimmel i ten ich różowy tusz.

kurcze, jakoś nie potrafię się przekonać do tej marki :)
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ty jesteś tą z medycyny? bo już nie pamiętam

z kierunku medycznego :p
tak to ja.
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zostaje Ci jeszcze lifting (tak to się pisze?) twarzy i botoks

ale to dopiero za pare lat, na razie nie mam zamrszczek :rotfl:
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najbardziej to szampon i conditioner tigi fashionista, i szampon od paul mitchell super strong daily shampoo i conditioner

oo widzę, że nie tylko Jasmina i Paulinessa konkretnie dba o włosy :)
ja to kurczę nie potrafię się zebrać za kupienie odżywki na MEGA elektryzujące się włosy ;/ słyszałam, że warto iść do hurtowni fryzjerskiej i tam kupić niż do zwykłej drogerii by kupić coś w tylu Pantene. Nie wiem ile w tym prawdy :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niż do zwykłej drogerii by kupić coś w tylu Pantene.

pantene to tragiczna firma, nie polecam z niej niczego do wlosow :nie:
poike
poike
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz sama jestem w niefajnej sytuacji, i wcale nie jest łatwo uzbierać na cokolwiek bo zawsze coś wyskoczy co trzeba na gwałt kupić i nie chodzi mi tutaj o żaden ciuszek ale o wiele ważniejsze rzeczy ;)

życie studenta jest ciężkie, to prawda :)
mmaryjka
mmaryjka
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tez wg Ciebie nie zdaje egzaminu?

no właśnie nie, a wiele osób go chwali.

Konto usunięte
Konto usunięte: kurcze, jakoś nie potrafię się przekonać do tej marki

ja używałam tylko tego tuszu i używam lakierów. lakiery są super i żałuje, że jest taka gama kolorystyczna. zawsze jak kupuję inny lakier to jest dużo gorszy, a pędzelek wyjmuję z rimella.

Konto usunięte
Konto usunięte: z kierunku medycznego

to co studiujesz?
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: życie studenta jest ciężkie, to prawda :)

może nie długo nim nie będę więc problemy się skończą ;p ( tak sobie tylko marudzę ;p )

Konto usunięte
Konto usunięte: ale to dopiero za pare lat, na razie nie mam zamrszczek

właśnie zerknęłam na Twoje zdjęcia. Masz świetnie dopasowany róż :) mi się to jeszcze nie udało cholera ;/
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to co studiujesz?

położnictwo ;)
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja używałam tylko tego tuszu i używam lakierów. lakiery są super i żałuje, że jest taka gama kolorystyczna. zawsze jak kupuję inny lakier to jest dużo gorszy, a pędzelek wyjmuję z rimella

też sposób, trzeba sobie jakoś radzić ;p
pokazałabyś ten tusz?
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie zerknęłam na Twoje zdjęcia. Masz świetnie dopasowany róż :) mi się to jeszcze nie udało cholera ;/

a wiesz ze nawet nie wiedzialam, ja sie nie znam na dobieraniu rozy, po prostu biore taki jaki mam pod reka, albo taki jaki mi sie okurat wydaje ladny :rotfl:
poike
poike
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może nie długo nim nie będę więc problemy się skończą ;p ( tak sobie tylko marudzę ;p )

masz na myśli sesję zakończoną niepowodzeniem czy raczej prawdziwy koniec? :) bo ja już niedługo jedne kończę, a drugie jeszcze trochę potrwają, bleee
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pantene to tragiczna firma, nie polecam z niej niczego do wlosow

z moimi włosami nie jest lekko. Po każdym szamponie prócz head&shoulders mam momentalnie łupież, nie wiem czego to jest kwestia. Miałam już przeróżne np: nivea, fructis, shauma itp i po każdym mi on się pojawia... Teraz mam z garniera, zobaczymy czy też mi się pojawi ;/
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z moimi włosami nie jest lekko. Po każdym szamponie prócz head&shoulders mam momentalnie łupież, nie wiem czego to jest kwestia.

no to witaj w klubie :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam już przeróżne np: nivea, fructis, shauma itp i po każdym mi on się pojawia... Teraz mam z garniera, zobaczymy czy też mi się pojawi ;/

no to wlasnie dlatego nie radze ci nic z pantene, za kazdym razem jak uzywam czegokolwiek z tej firmy to robi mi sie masakra na glowie :nie:
mmaryjka
mmaryjka
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: położnictwo

aaaha, myślałam, że na lekarskim. pomijając fakt, że samo studiowanie na państwowych uczelniach jest drogie, to medycyna i pokrewne są cholernie drogie. same książki to wydatek rzędu kilku tysięcy. u mnie na roku sporo osób brało kredyty.
jak studiowałam na politechnice to niezaliczone laborki to było prawie 1000zł, także gdybym nie miała takiej sytuacji jaką mam to pewnie ciężko by mi było.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.