madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011 (pierwszy post)

Dobry wieczór ;*
Na tym forum znajdują się osoby które używają kosmetyków z wyższych półek. Zawsze mnie zastanawiało, czy te kosmetyki które kosztują ok 100/200/300zł i więcej są warte swojej ceny?
Pytanka w podpunktach aby się łatwiej odpowiadało :) :
1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?
2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?
3. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z niższej półki dla Ciebie to?

Pytanka proste i treściwe, aby każdy mógł odpowiedzieć :)
Być może uchroni nas ktoś od zbędnego zakupu za spore pieniądze, oraz znajdzie się jakaś perełka wśród tanich kosmetyków :)

Pozdrawiam :)

madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wmówisz mi, że osoba, która na siebie zarabia nie ma wyboru w kupnie kosmetyku

nawet nie mam zamiaru Ci tego wmówić ;)
bardziej chodzi mi o bezrobotnych. Szczególnie o ludzi z przedziału wiekowego liceum -> początek studiów ;p

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ale dezodorant, gel do włosów czy maszynka gillette zawsze pod ręką.

ostatni raz kupiłam coś w kiosku w wieku 13 lat, gdy jeszcze byłam stałą czytelniczką magazynu 13stka :crylol:
ale oczywiście różne dezodoranty/pomadki nabywałam za dzieciaka właśnie tam ;p
sylwik
sylwik
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?

nie kupuje normalnie drogich kosmetykow, ale mialam blyszczyk chanel, feeenomenalny byl:zakochany:


Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?

bronzer nouba, podklady edm, cienie inglot:woot:
nietrafionych bylo bardzo wiele.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z niższej półki dla Ciebie to?

lakiery bell:lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatni raz kupiłam coś w kiosku w wieku 13 lat, gdy jeszcze byłam stałą czytelniczką magazynu 13stka ale oczywiście różne dezodoranty/pomadki nabywałam za dzieciaka właśnie tam ;p

Też kiedyś kupowałem Ciuchcię :crylol:
A teraz ewentualnie gazetę lub płytę cd.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, te kremy co ja wyzej pokazalam to jakos 10 czy 12scie funtow chyba kosztuja, co jest na polskie jakos z 5 dych

aa to całkiem możliwe :)
kiedyś oglądałam serum antycellulit to kosztowało ono własnie ok 100zł, ale widocznie mają tam różne ceny :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie dobijaj mnie, ja juz od pol roku nie mam :/

tzn ja 20 skończę w grudniu ale rocznikowo nie mam już 19 :smutny:
Fieska
Fieska
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Najbardziej to szampon i conditioner tigi fashionista, i szampon od paul mitchell super strong daily shampoo i conditioner. Dobry też mam krem i podkład z clinique.

A tych, z których jestem niezadowolona jest dużo... Za dużo, żeby wymieniać. W większości nawet nie pamiętam.
poike
poike
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bardziej chodzi mi o bezrobotnych. Szczególnie o ludzi z przedziału wiekowego liceum -> początek studiów ;p

to odnosi się do drugiej części mojej wypowiedzi :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aa to całkiem możliwe :) kiedyś oglądałam serum antycellulit to kosztowało ono własnie ok 100zł, ale widocznie mają tam różne ceny :)

ano moze, za produktami antycellulitowymi sie nie ogladalam, wiec nie wiem w jakich cenach one chodza :)

Konto usunięte
Konto usunięte: tzn ja 20 skończę w grudniu ale rocznikowo nie mam już 19

rodcznikowo sie nie liczy, jestes nastka do dnia, kiedy skonczysz 20 lat, czyl masz jeszcze przed soba prawie caly rok :jezyk2:
oddaj mi! :lol2:
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mialam blyszczyk chanel, feeenomenalny byl

dobrze krył? :)

widzę, że jeszcze nikt nie narzeka tutaj na drogie kosmetyki ;p oby mnie było kiedyś na nie stać ^^

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A teraz ewentualnie gazetę lub płytę cd.

no ja też, gdy pociąg ma spóźnienie 1h to sobie kupię gazetkę ;p
sylwik
sylwik
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze krył? :)

nie, byl transparentny bardziej, ale nadawal swietny kolor i polysk, nawilzenie;) nie no, bede go znow kupowac przy przyplywie kasy:lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja też, gdy pociąg ma spóźnienie 1h to sobie kupię gazetkę ;p

A te kioski dalej stoją chociaż jak widać obroty mają rzędu 30 zł :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to odnosi się do drugiej części mojej wypowiedzi :)

wiesz sama jestem w niefajnej sytuacji, i wcale nie jest łatwo uzbierać na cokolwiek bo zawsze coś wyskoczy co trzeba na gwałt kupić i nie chodzi mi tutaj o żaden ciuszek ale o wiele ważniejsze rzeczy ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: oddaj mi!

przykro mi, tylko mi w takiej sytuacji zostało :mrgreen: Ty możesz sobie odjąć lat podkładem channel :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przykro mi, tylko mi w takiej sytuacji zostało Ty możesz sobie odjąć lat podkładem channel

zeby to tylko tak dzialalo :rotfl:
mmaryjka
mmaryjka
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?

trafione to np. podkład lancome photogenic, puder kanebo, tusz mufe czy ysl.
nie trafione to zdecydowanie podkład mineralny diora i wszystkie możliwe tusze diora. co dziwniejsze, ich kolorowe kosmetyki są do dupy, a kremy cudowne:zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?

nie trafiony tusz isa dory, podkręcający. trafiony to np cienie z sephory.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z niższej półki dla Ciebie to?

trafione zdecydowanie lakiery do paznokci rimmel i ten ich różowy tusz. jak na takie za 30zł to jest mega i jeden z nielicznych który choć trochę podkręca moje proste jak druty rzęsy.
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, byl transparentny bardziej, ale nadawal swietny kolor i polysk, nawilzenie;) nie no, bede go znow kupowac przy przyplywie kasy

aaa bo z tego co pokazałaś ma intensywny kolor :) myślałam, że na ustach też taki jest ;p
mmaryjka
mmaryjka
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wcale nie jest łatwo uzbierać na cokolwiek bo zawsze coś wyskoczy co trzeba na gwałt kupić i nie chodzi mi tutaj o żaden ciuszek ale o wiele ważniejsze rzeczy

to ty jesteś tą z medycyny? bo już nie pamiętam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.